نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت
نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

دوربین مدار بسته ویژگی های مشترک اکثریت قریب به اتفاق سوپرمارکت ها در ایران است. این یک نیاز حیاتی است. مشکلی است که برای همه سوپرمارکت ها مشترک است و نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت قادر است آنها را برطرف کند امنیت و نظارت تصویری سوپر مارکت است.

با این حال، بازدارندگی از دزدی از فروشگاه های خرده فروشی تنها عملکرد مهم است که یک سیستم دوربین مداربسته حرفه ای نصب شده می تواند برای سوپرمارکت ها فراهم کند. دوربین مدار بسته نیز می تواند به حفاظت و نظارت بر کارکنان کمک کند. در مواردی که مشتریان به کارکنان سوپرمارکت خشونت و سوء استفاده می کنند نیز نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت بسیار حائز اهمیت است، دوربین مدار بسته می تواند نقش حیاتی ایفا کند. به همین ترتیب، دوربین مدار بسته به شما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما به درستی کار شما را به کار می گیرند لذا نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت بسیار حائز اهمیت است.

مزایای نصب دوربین مدار بسته ما در سوپرمارکت :

از جمله مزایای نصب دوربین مدار بسته در سوپر مارکت موارد زیر میباشد:

  • تعدادی از دوربین های مداربسته فیلم برای نظارت در یک اتاق کنترل. با سیستم های دوربین مدار بسته ما شما به راحتی می توانید تمام دوربین ها و زاویه ها را از یک اتاق کنترل با دوربین هایی که فیلم ها را به مانیتور های خود ارسال می کنند، مشاهده کنید.
  • نظارت ۲۴ ساعته. دوربین ما به طور مداوم سوپرمارکت خود را نظارت خواهد کرد، اطمینان حاصل شود که هرگونه اختلال، روز یا شب، مستند شده است.
  • طیف وسیعی از دوربین های مناسب برای نظارت داخلی و خارجی برای نصب دوربین مداربسته وجود دارد. اگر شما می خواهید دوربین های داخلی احتیاط کنید که از تجربه خرید مشتریان خود دخالت نکنید، در حالی که هنوز نظارت عالی را ارائه می دهید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.
  • تضعیف احتمال دزدی – دوربین های امنیتی به عنوان یک بازدارنده عظیم علیه سرقت ها و از هر کسی که تلاش می کنند در هنگام بسته شدن فروشگاه ها به محل کار بروند، عمل می کنند.
  • بهره وری – با دوربین های نظارت، شما می توانید عملکرد کارگران خود را نظارت و پیگیری کنید که باعث افزایش بهره وری در کسب و کار شما خواهد شد. علاوه بر این، فیلم ضبط شده می تواند به حل شکایات مشتری و مسائل دیگر که در آن پخش ویدئو و مشاهده تصاویر ضبط شده DVR ممکن است کمک کند کمک کند.
  • شواهد – فیلم ها یا فیلم های ضبط شده از طریق دوربین های نظارت می تواند به عنوان شواهدی برای مجرمین برای عدالت استفاده شود و همچنین اگر فردی از شرکت شما برای آسیب های شخصی از جمله در موارد لغزش و سقوط شکایت کند.

نصب دوربین مدار بسته در سوپر مارکت باید به یکسری از موارد توجه کرد که شامل موارد زیر می باشد:

  • حتما درب ورودی سوپر ماکت تحت پوشش دوربین مداربسته باشد
  • روی صندوق دوربین دام دومگاپیکسل AHD نصب شود
  • دوربینهای داخل مغازه طوری نصب شود که بین ردیفهای قفسه ها قرار بگیرد بطوری که شما بتوانید تمام مغازه را تحت پوشش داشته باشید.
  • انبارها و محلهای ذخیره سازی اغلب توسط دزدان و حتی کارکنان در موارد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. حداقل یک دوربین امنیتی برای تماشای  موجودی توصیه می شود.

همینطور که مطالعه کردید فروشگاه دوربین مداربسته آریا دارای دانش کافی نسبت به نصب دوربین مدار بسته در سوپر مارکت میباشد لذا شما میتوانید نمونه تصویر دوربین مداربسته ما را مشاهده نماید و نصب دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت
نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

همچنین جهت نصب دوربین مداربسته در مراکز خرید میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *