آموزش و مقاله, نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

نصب دوربین مداربسته در سوپر مارکت

دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

دوربین مداربسته در سوپرمارکت

دوربین مداربسته در سوپرمارکت

دوربین مدار بسته ویژگی های مشترک اکثریت قریب به اتفاق سوپرمارکت ها در ایران است. وجود دوربین مداربسته در سوپرمارکت و برای مغازه یک نیاز حیاتی است. مشکلی است که برای همه سوپرمارکت ها مشترک است و راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت قادر است آنها را برطرف کند “امنیت و نظارت تصویری سوپر مارکت” است و برای همین است که در این مقاله آموزشی میخواهیم در مورد شرایط و راه اندازی دوربین در سوپر مارکت صحبت کنیم.

با این حال، بازدارندگی از دزدی از فروشگاه های خرده فروشی تنها عملکرد مهم است که یک سیستم دوربین مداربسته حرفه ای نصب شده می تواند برای سوپرمارکت ها فراهم کند. دوربین مدار بسته نیز می تواند به حفاظت و نظارت بر کارکنان کمک کند. در مواردی که مشتریان به کارکنان سوپرمارکت خشونت و سوء استفاده می کنند نیز وجود دوربین مداربسته در مغازه میتواند به شما برای رسیدن به حقتان کمک کند، و با دوربین مداربسته در سوپرمارکت میتوانید برای خودتان امنیت را تضمین نمایید.

به همین ترتیب، دوربین مدار بسته به شما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما به درستی کار شما را به کار می گیرند لذا استفاده از دوربین مداربسته در سوپرمارکت بسیار حائز اهمیت است.

مزایای وجود دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

از جمله مزایای استفاده از دوربین مدار بسته در سوپر مارکت موارد زیر میباشد:

  • با سیستم های دوربین مدار بسته ما شما به راحتی می توانید تمام دوربین ها و زاویه ها را از یک مغازه که تصاویر آن بر روی  مانیتور های نشان داده میشود، مشاهده کنید.
  • نظارت 24 ساعته دوربین های مداربسته به طور مداوم سوپرمارکت شما را نظارت خواهد کرد، اطمینان حاصل شود که هرگونه اختلال، روز یا شب، ضبط شده است.
  • طیف وسیعی از دوربین های مناسب برای نظارت داخلی و خارجی برای وجود دوربین مداربسته وجود دارد.
  • تضعیف احتمال دزدی – دوربین های امنیتی به عنوان یک بازدارنده عظیم علیه سرقت ها و از هر کسی که تلاش می کنند در هنگام بسته شدن فروشگاه ها به محل کار بروند، عمل می کنند.
  • بهره وری – با دوربین های نظارت، شما می توانید عملکرد کارگران خود را نظارت و پیگیری کنید که باعث افزایش بهره وری در کسب و کار شما خواهد شد. علاوه بر این، فیلم ضبط شده می تواند به حل شکایات مشتری و مسائل دیگر که در آن پخش ویدئو و مشاهده تصاویر ضبط شده DVR ممکن است کمک کند.
  • شواهد – فیلم ها یا فیلم های ضبط شده از طریق دوربین های نظارت می تواند به عنوان شواهدی برای مجرمین برای عدالت استفاده شود و همچنین اگر فردی از شرکت شما برای آسیب های شخصی از جمله در موارد لغزش و سقوط شکایت کند.

 

 

نصب دوربین مدار بسته
برای تماس مستقیم با مهندس نصب دوربین در سوپر مارکت روی دکمه زیر کلیک کنید
مغازه

نکات راه اندازی دوربین مدار بسته در سوپر مارکت

در راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت باید به یکسری از موارد توجه کرد که شامل موارد زیر می باشد:

  • حتما درب ورودی سوپر ماکت تحت پوشش دوربین مداربسته باشد
  • روی صندوق و دخل خود حتما دوربین مداربسته با کیفیت نصب کنید.
  • دوربینهای داخل مغازه طوری نصب شود که بین ردیفهای قفسه ها قرار بگیرد بطوری که شما بتوانید تمام مغازه را تحت پوشش داشته باشید.
  • انبارها و محلهای ذخیره سازی اغلب توسط دزدان و حتی کارکنان در موارد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. حداقل یک دوربین امنیتی برای تماشای موجودی توصیه می شود.

تا اینجای کار کاملا مشخص شد که راه اندازی دوربین مداربسته برای یک مغازه مانند سوپر مارکت از نون شب نیز واجبتر است. حالا با ما همراه باشید تا وقتی میخواهید اقدام به راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت می کنید، از نصاب خود چه چیزهایی را بخواهید. 

نصب دوربین مدار بسته در سوپرمارکت

 دوربین مداربسته در سوپرمارکت

الزامات راه اندازی دوربین مداربسته در مغازه

مهمترین و اصلیترین محل قراردادن دوربین مداربسته برای سیستم نظارت تصویری فروشگاه و مغازه است. اولین نکته محل قرارگیری دوربین ها است(اولین قدم در راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت شناسایی محل قراردادن دوربین مداربسته میباشد). در داخل فروشگاه، دوربین ها باید طوری تنظیم شوند که حداکثر مساحت فروشگاه را پوشش دهند. در عمل برای تعیین محل قراردادن دوربین مداربسته، انتخاب نقاط حساس و همچنین تعیین الزامات کارفرما میباشد.

دوربین ها در مجاورت صندوق های پول ، در درب ورودی و در امتداد قفسه های فروشگاه نصب می شوند. در مورد نظارت بر کوچه ها، بهترین پوشش توسط دوربین هایی با استفاده از عملکرد راهرو ارائه می شود. در حین راه اندازی باید به خاطر داشت که چنین دوربین هایی در رابطه با وضعیت عادی به چرخش 90 درجه نیاز دارند و برای پارکینگ توصیه می شود که از دوربین مداربسته پلاک خوان استفاده شود البته در صورتی که میخواهید راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت به صورت کاملا حرفه ای و اصولی انجام بدهید.

نصب دوربین مداربسته برای مغازه

 راه اندازی دوربین مداربسته برای مغازه

انتخاب تعداد دوربین مداربسته برای مغازه

تعداد دوربین مداربسته برای هر مغازه بر اساس نیازهای شما و الزاماتی که صاحب مغازه بیان میکند تعیین می شود، ولی براساس استاندارد اداره اماکن دوربین مداربسته باید درب ورودی و صندوق را نشان دهد و یکی از معیارهای اساسی در راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت میباشد.

براساس الزامات اداره اماکن مدت زمان ضبط تصاویر دوربین مداربسته باید حداقل یک ماه باشد، بنابراین برای تعیین بهترین نقاط قراردادن دوربین مداربسته برای مغازه خود حتما با نصاب دوربین مداربسته متخصص در این حوزه تماس بگیرید.

اتصال دوربین مغازه به اینترنت

تقریباً هر دستگاه ضبط ویدیویی (DVR) و هر دوربین AHD و IP دارای اتصال شبکه اینترنت هستند. پس از پیکربندی مناسب، دستگاه ها از هر نقطه جهان ، همچنین از طریق تلفن همراه قابل مشاهده هستند. دسترسی به یک دستگاه (به فیلم زنده و بایگانی شده) توسط رمزی که شما به دستگاه خود میدهید محافظت میشود.

سرپرست سیستم(Admin) می تواند مجوزهای انتخابی را به کاربران بدهد و بعد از راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت بتوانید از طریق انیترنت آنرا از طریق موبایل مشاهده نمایید. برای اهداف نظارتی ، ایجاد VLAN های منطقی از هم متمایز است و این باعث میشود که در مقابله با حملات سایبر سکوریتی به دوربین مداربسته خود حفاظت نمایید. دستگاه هایی که در شبکه های مختلف مجازی قرار می گیرند ، یکدیگر را نمی بینند و نمی توانند ارتباط برقرار کنند. با تشکر از این ، دستگاه های دوربین مدار بسته در برابر فعالیت های عمدی یا تصادفی کاربران همان شبکه فیزیکی محافظت می شوند. به عنوان مثال ، کارمندان شرکت قادر نیستند با اتصال به دستگاه های مختلف شبکه یا با نصب نرم افزارهای مخرب سیستم مانیتورینگ را مختل کنند.

کاربران با نصب یک سیستم دوربین مدار بسته در امکاناتی که مجهز به صندوق های پول نقد هستند ، چاپگرهای مالی ، اسکنر بارکد و سایر دستگاهها (به عنوان مثال مقیاس ها) کاربران امکان ترکیب هر دو سیستم را دارند که امکان نظارت و بایگانی اطلاعات را نیز فراهم می آورد. چنین دستگاهی از طریق درگاه RS-232 یا IP به DVR / NVR (باید عملکرد POS داشته باشد) وصل می شود. تصویر از کانال ویدئویی با عملکرد POS داده های متنی را نشان می دهد ، این امکان را می دهد که کنترل بصری مثلاً محصول فروخته شده یا موقعیت مناسب یک کامیون را روی سکو برای وزن گیری وسایل نقلیه نشان دهد.

اتصال دوربین مداربسته به پیشخوان مغازه

 اتصال دوربین مداربسته به پیشخوان مغازه

عملکرد POS توسط دستگاههای DVR INFINITYهای مجهز به رابط RS-232 پشتیبانی می شود. داده های POS با ضبط ها یکپارچه شده است، بنابراین می توان آنها را با کلمات کلیدی جستجو کرد (به عنوان مثال نام یک محصول یا شماره بارکد).

مزایا وجود دوربین در مغازه

بازدارندگی جرم و جنایت – مرکز خرید دوربین های امنیتی کمک می کند تا زندگی کنند و مانع از رفتار مظنون شوند و می توانند از اقدامات جنایتکارانه مانند دعوا، آزار و اذیت، خشونت های احتمالی جلوگیری کنند و به همین دلیل است که راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت به سرعتد در حال افزایش و همگیری در این صنف مخصوصا در تهران میباشد.

ایمنی مشتری – داشتن دوربین های امنیتی موجود در داخل و خارج از بازار، ظاهر امنیت و آگاهی بازار را افزایش می دهد. اعتماد به نفس مشتری بالا خواهد بود و دزدان و مجرمان بالقوه قبل از تلاش برای جرم دو بار فکر می کنند.

نظارت بر فعالیت کارکنان – استفاده از دوربین های نظارت در بازار کمک می کند نمونه هایی از جرم و سرقت کارکنان را ضبط کند. روابط مشتری و رفتار کارکنان نامناسب می تواند نظارت شود.

پرسنل امنیتی – محافظان امنیتی و اپراتورهای نظارت می توانند در حوادث ناشی از وقوع رویدادها و کارکنان امنیتی مستقر در مناطق خاصی که در حال مشاهده آن هستند مستقر شوند. فعالیت مشکوک نیز می تواند برای کمک به پیگرد قانونی در صورت جرم ثبت شود.

بررسی جرم – با فیلم ضبط ثبت شده، شما می توانید محققان با تصاویر HD و اطلاعات ارزشمند در حوادث خاص را فراهم کنید. جزئیات ویدئویی از مظنونین و جرایم مورد سوء قصد کمک می کند و این بهترین دلیل برای قراردادن دوربین مداربسته در سوپرمارکت میباشد.

ریسکهای استفاده از دوربین مداربسته برای مغازه

شما می خواهید اقدامات لازم برای محافظت از دوربین های نظارت خود را انجام دهید. در صورتی که دوربین های امنیتی شما خراب شده، خراب شده یا آسیب دیده باشند، ممکن است فیلم های خود را از دست بدهید. گزینه ی امنیتی پشتیبان را در صورت بروز این موارد در نظر بگیرید.

حریم خصوصی برای هر کسی – دوربین را از حوزه های خصوصی مانند حمام نگه دارید. قرار دادن دوربین در آن مناطق به طور گسترده پذیرفته شده نگه دارید.

تنها اندازه یک مرکز خرید می تواند استفاده از سیستم های دوربین امنیتی بسیار دشوار باشد. طراحی معماری و مغازه های چند سطحی باعث می شود که یک مشکل را به عنوان یک مشکل حل کند. این چالش ها باید در نظر گرفته شود.

آیا کارکنان امنیتی کافی در اختیار دارید ؟
در حال حاضر امکانات شما تا چه حد به سیستم های امنیتی مربوط می شود؟
آیا مناطقی برای نگرانی هستند؟ آیا ورودی های غیر مجاز را تجربه می کنید؟
آیا شما دارای امکانات پارکینگ در ملک هستید؟
آیا در حال حاضر حمل و نقل عمومی دارید که مصرف کنندگان را به اموال خود منتقل می کند؟
آیا راهروها یا راهروهای طولانی خود را در خارج از منظره عمومی قرار می دهید؟
آیا سرقت در حال حاضر یک مسئله مهم در بازار است؟
شما چندین حادثه از سرقت یا فعالیت جنایی گزارش شده در مرکز خود داشته اید؟

اطمینان حاصل کنید که دوربین های امنیتی را در هر ورودی و خروجی احتمالی نصب کنید، بنابراین شما می توانید عکس های دقیق دقیق از همه بازدید کنندگان را به بازار جذب کنید.

جهت آموزشی الزامات دوربین مداربسته صرافی مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.
اطمینان برای نصب دوربین های امنیتی در مناطق عمومی مانند دادگاه های مواد غذایی، لابی ها و میدان ها.
قراردادن دوربین های نظارت در تقاطع های عمده و تقاطع های ترافیکی در سراسر بازار، بنابراین شما ممکن است تمام زمینه های کلیدی که بازدید کنندگان اغلب عبور می کنند نظارت داشته باشند.
پارکینگ ها و پارکینگ باید دوربین های نظارت داشته باشند. این مناطق کلیدی مستعد ابتلا به جرم هستند.
حیاط و همچنین مکان های ذخیره سازی و راهرو ها باید برای کارکنان غیر مجاز نظارت شود.مناطق تحویل و بارگیری نیز نگران کننده های مهم هستند و باید از آنها ضبط و نظارت شود. اداره اماکن استان تهران به هیچ سوپر مارکتی بدون داشتن دوربین مداربسته اجازه تاسیس و تا تمدید جواز نمیکند، لذا حتما نسبت به نصب دوربین مداربسته در سوپرمارکت اقدام نمایید.

نتیجه گیری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و هر گونه نیاز به خدمات فنی دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید ، البته اگر را نتها اجازه بدهد تا افراد لایق مشغول به کار شوند.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد و میتوانیم تمامی خدمات مورد نیاز شما را برای راه اندازی دوربین مداربسته در سوپرمارکت به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام بدهیم.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید