loading cctv

نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی

Rate this post

نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی

 

سازمان های دولتی با توجه به دلایل مختلف، نصب دوربین های مدار بسته در مکانهای عمومی  را در نظر می گیرند. افزایش تعداد جرم و جنایت باعث نصب سیستم های نظارت تصویری در مکان های عمومی مانند پارک ها، باغ ها، جاده ها، مراکز خرید، بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، کافه ها، مراجع تجاری و غیره می شود. سیستم های نظارت تصویری می توانند برای محافظت از مردم و محل سکونت هر گونه فعالیت های جنایی می تواند اجتناب شود و اگر رخ دهد میتوان عامل آن را شناسایی نمود، و با استفاده از تصاویر دوربین مداربسته در مکانهای عمومی میتوان مجرمان را می توان شناسایی کرد.

استفاده از دوربین های مدار بسته در مکانهای عمومی

  • بهبود امنیت عمومی

هنگامی که دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی نصب می شوند، ایمنی عمومی می تواند بهبود یابد. دوربین های مدار بسته می توانند در حین خرید، مسافرت یا خرید احساس امنیت کنند. دوربین ها می توانند راهی عالی برای کاهش جرم و جنایت باشند. مکان های عمومی مان

نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی
نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی

ند پارکینگ ها، سالن های کنسرت و فروشگاه های خرده فروشی می توانند از اموال مردم حفاظت کنند. هنگامی که جنایتکاران می دانند که یک مکان دارای دوربین مدار بسته است ، آنها از انجام هر نوع فعالیت جنایی ترس دارند این یکی از فواید نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی است.

  • کمک به گرفتن مجرمان و دستگیری آنها

یک مزیت شگفت انگیز از نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی این است که می تواند به شناسایی مجرم و اقدام مناسب عمل کند. اگر شخصی در تصویر دوربین قرار داشته باشد، میتواند برای اثبات مجازات او، او را برای جرم محکوم کند. این یک واقعیت شناخته شده است که دوربین های نظارت تصویری به کاهش زمان برای گرفتن و مجازات مظنون کمک می کنند.

  • مدارک و جمع آوری سرنخ ها را فراهم کنید

فیلم برداری در سیستم های نظارت تصویری کمک می کند تا سرنخ ها را جمع آوری کرده و حتی شواهد را برای حل پرونده سریع تر ارائه دهند. چند دوربین مدار بسته شبانه روزی وجود دارد که می تواند کمک به گرفتن سارقان یا مجرمان که فعالیت های جنایی در تاریکی و یا در طول روز را انجام می دهند.

  • کاهش میزان جرم و جنایت

تحقیقات نشان می دهد که مکان هایی که دوربین مدار بسته نصب شده اند میزان جرم و جنایت را کاهش داده اند. اگر فردی قصد دارد از فروشگاه خرده فروشی سرقت کند و متوجه می شود که فروشگاه دوربین های CCTV را نصب کرده است، می ترسد که این موارد را غارت کند.

در زندگی پر مشغله امروز، نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی واقعا مفید است. برای استفاده از مزایای حداکثر، دوربین ها را در مناطق استراتژیک در سراسر شهر نصب کنید.

آیا دوربین های مداربسته حریم خصوصی را نقض میکنند؟

 

در دوربین های نظارت عمومی، بحث های خوب یا بد، اولین سوال این است که آیا دوربین های نظارتی به حمله به حریم خصوصی می پردازند.

هنگامی که شما در خیابان راه می روید، در ماشین خود رانندگی می کنید تحت نظر با دوربین هایی مدار بسته عمومی قرار گرفته اند، تحت نظارت قرار می گیرید. این یک تصویر کامل از زندگی خصوصی یک فرد را ایجاد می کند. همه ما زندگی خصوصی داریم که دیگران و دولت نمی خواهند بدانند.

با این حال، نظارت عمومی به تحقیق کمک می کند و از ما محافظت می کند. هیچ قانونی وجود ندارد که دوربین های نظارت را در مکان های عمومی ممنوع کند. و بیش از نیمی از شهروندان مورد بررسی تصور می کنند که اگر دوربین ها در مکان هایی که خصوصی نیستند مانند مکان های پارکینگ و یا کسب و کار، دوربین ها به نفع حریم خصوصی نیستند ولی این نظر صحیح نمی باشد زیرا نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی باعث افزایش امنیت مردم میشود.

نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی
نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی

ارت در فضاهای عمومی نیز افزایش امنیت عمومی است. دوربین های نظارت عمومی در حالی که خرید و مسافرت می کنید، به شما کمک می کنند تا امینت شما و حریم شما حفظ شود.

دوربین مداربسته مکانهای عمومی می توانند به عنوان راهی برای کنترل هر جنایتی که مرتکب می شوند مورد استفاده قرار گیرند. دوربین مداربسته PTZ در فضاهای عمومی مانند یک تقاطع، یک فروشگاه خرده فروشی، پارکینگ ها، موزه ها، سالن های کنسرت قرار می گیرند، کار بسیار خوبی در ارائه راه حل های نظارتی 360 درجه بدون نیاز دارند.

علاوه بر این، جرایم را می توان قبل از اینکه آنها حتی در بعضی موارد شروع به کار کنند، جلوگیری می کنند. اگر یک فرد مشکوک یا افراد یا اقلام در یک ناحیه دیده می شود، قبل از اینکه خسارت و یا جرم مرتکب شود، می توان با مقامات مناسب تماس گرفت تا به منطقه منتقل شوند. علاوه بر این، هر فردی در منطقه می تواند به عنوان یک اقدام احتیاطی پاکسازی شود.

از آنجا که تضمین امنیت عمومی تضمین شده است، ترس مردم از جرم نیز می تواند کاهش یابد، در حالی که حس امنیت آنها ایجاد می شود.

نصب دوربین مداربسته در مکانهای عمومی باعث کاهش جرم و جنایت میشوند

 

آمار نظارت تصویری نشان می دهد که نظارت دوربین باعث کاهش جرم و جنایت می شود. طبق این گزارش، حوادث جرم در پارک شهر تهران 20 درصد کاهش پیدا کرده  است. اگر یک فرد می داند که دوربین های نظارت تصویری در یک منطقه مشخص وجود دارد، ممکن است کمتر مایل باشند  دستب به جنایت بزند و اعمال خلاف قانون انجام دهد.

اگر یک جرم در یک منطقه که در آن یک دوربین نظارت عمومی نصب شده است، احتمال ابتلا به جنایتکار بسیار کمتر است. نرم افزار تشخيص چهره در طول سالها به طور چشمگيري بهبود يافته است، بدين معني که اگر فردي در جريان قرار گرفتن در معرض جرم باشد، شانس گرفتن آنها بسيار بيشتر اس

نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی
نصب دوربین مدار بسته در مکانهای عمومی

ت. پوسترها می توانند ایجاد شوند و تصاویر را می توان در تلویزیون شبکه ای پخش کرد تا به گسترش این کلمه در مورد جنایتکار کمک کند.

بدون نصب دوربین مداربسته در مکان های عمومی، می تواند بسیار دشوار باشد و مجازات گرفتن یکی از بهترین مزایای دوربین های نظارت در مکان های عمومی است.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X