loading cctv

هارد دوربین مداربسته

Rate this post

هارد دوربین مداربسته

هارد دوربین مداربسته
هارد دوربین مداربسته

هارد مناسب دوربین مدار بسته

اگر شما قصد دارید یک دوربین مدار بسته  و یا چندین دوربین مداربسته خود را به DVR متصل کنید، بدون اینکه هارد مناسب دوربین مداربسته نصب شده باشد کلا فایده ندارد، انجام این کار بسیار ساده است. برای انجام این موضوع چندین نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سایز هارد دیسک مورد نیاز است یعنی اگر به بازبخش تصاویر DVR خود نیاز دارید تا بتوانید تعداد زیادی از تصاویر نظارتی را ضبط کنید به یک هارد بزرگ نیاز خواهید داشت. معمولاً اگر کاربران از سیستم چهار دوربین برخوردار باشند ، نیاز به DVR با حداقل 500 گیگابایت دارند. این تقریباً دو هفته از ضبط در حدود 12FPS پشتیبانی می کند. اگر DVR 8 کانال دارید ، باید به دنبال HDD 1TB باشید که مجدداً در حدود دو هفته ضبط در 12FPS در هر 8 کانال به شما می دهد. همچنین لازم است مشخصات DVR را با تهیه کننده DVR خود بررسی کنید. لازم است بدانید که آیا DVR یک دیسک سخت 2.5 “یا 3.5” می گیرد و آیا به یک هارد سازگار سریال ATA (SATA) یا موازی ATA (P-ATA) احتیاج دارید.

هنگامی که هارد دوربین مداربسته را خریداری کردید و زمان آن رسیده است که هارد دوربین مداربسته را دردستگاه DVR خود نصب کنید، باید بدانید که هارد دیسک ها باید از تخلیه الکترواستاتیک (ESD) محافظت شوند. همچنین باید از قرار دادن درایوها در محیط های بسیار گرم ، بسیار سرد و با رطوبت زیاد خودداری کنید. ناگفته نماند که اگر درایو دیسک خود را رها کنید(یعنی انرا به بدنه DVR با پیچ متصل نکنید) و یا آنها را خاموش کنید به راحتی آسیب می بینند زیرا هارد ها دارای قسمتهای مکانیکی با دقت بالا می شوند، بنابراین در حین نصب ، درایوها را روی هم قرار ندهید و درایوهای را در حین کار قرار ندهید. اگر به نظر می رسد هارد دیسک نصب شده شما از حافظه کمتری نسبت به تبلیغ برخوردار باشد ، این یک امر کاملاً معمول است زیرا ظرفیت دسترسی واقعی ممکن است به دلیل قالب بندی و پارتیشن بندی هارد دیسک و همچنین به دلیل سیستم عامل شما ، از میزان ظرفیت تبلیغی متفاوت باشد.

  هارد دوربین مداربسته

هارد دوربین مداربسته

قیمت هارد دوربین مداربسته

در صورت نیاز به خرید هارد دوربین مداربسته ، می توانید از فروشگاه آریا این محصول را به قیمت متعارف و بسیار پایین و با گارانتی دوساله تهیه نمایید ، قیمت هارد دوربین مداربسته در سال 1400 برابر است با 400000 تومان است و در صورتی که نیاز به هاردی ارزانتر را دارید میتوانید با ما تماس گرفته تا به شما بهترین هارد دوربین مداربسته ارزان قیمت را معرفی کنیم.

روش نصب هارد دوربین مداربسته

نصب هارد بر روی DVR
نصب هارد بر روی DVR

1.) DVR را خاموش کنید ، کابل های خارجی را جدا کرده و DVR را باز کنید. درایو دیسک سخت (HDD) را در محل مشخص شده در DVR با پیچ های تهیه شده به کف دستگاه DVR نصب کنید.

2.) کابل رابط SATA و کابل برق وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که جهت کابل ها صحیح بوده و در هنگام اتصال کابل با شکل گیرنده ها مطابقت دارد. اتصال نادرست کابل ممکن است به هارد دیسک صدمه بزند که هر دو کابل کلید خورده اند و فقط به یک صورت جا می گیرند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنها را به درستی وصل می کنید.

3.) پس از اینکه مطمن شدید همه چیز در آنجاست می توانید DVR خود را به پریز برق خود متصل کرده و سپس برق بگیرید.

4.) DVR به طور خودکار هارد دیسک را تشخیص می دهد اما شما همیشه باید هارد جدید را بعد از نصب قالب بندی کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه دیسک سخت خود را فرمت کنید ، باید اطلاعات لازم را در کتابچه راهنمای کاربر DVR خود بیابید.

اگر بدر نصب هارد دوربین مداربسته دچار مشکل شدید حتما با نصاب دوربین مداربسته تماس بگیرید تا به شما کمک کند. زیرا درایوهای سخت می توانند آسیب ببینند که منجر به هزینه اضافی شود. ما طیف وسیعی از هارد های دوربین مدار بسته را داریم که برای طیف گسترده ای از DVR قابل استفاده هستند.

نصب هارد بر روی DVR
نصب هارد بر روی DVR

بهترین و با کیفیت ترین هارد را از شرکت چشمان بیدار آریا با برند INFINITY  بخواهید.

هارد مناسب دوربین مدار بسته چیست؟

هارد دیسک دستگاه ذخیره دیجیتالی است که ظرفیت ذخیره داده ها از نظر گیگابایت و ترابایت اندازه گیری می شود. اگر با دستگاه های جدید فن آوری آشنا هستید ، ممکن است هنگام خرید لپ تاپ از این اصطلاح شنیده باشید. با این حال ، یک هارد دیسک نظارت بر دوربین مدار بسته (HDD) نوعی نیست که در رایانه استفاده می کنید. هارد دیسک های مدار بسته بر خلاف دیسک های سخت رایانه ای که برای کار برای ساعتهای محدود در روز ساخته شده اند برای دریافت و ذخیره داده ها 24/7 ساخته شده اند.

چرا به هارد دوربین مدار بسته نیاز دارید؟

این که آیا به دوربین (های) امنیتی خود به یک درایو سخت احتیاج دارید یا خیر ، بستگی به این دارد که چرا در ابتدا دوربین را خریداری کرده اید. اگر می خواهید یک دوربین برای درب جلو جهت دیدن افرارد در هنگام ورودشان باشد یا یک دوربین حیوان خانگی برای نظارت و تعامل با حیوان خانگی خود در حالی که دور است ، نیازی به ذخیره فیلم نیست. با این حال ، اگر قرار است دوربین شما همیشه در حال کار باشد و تمام اتفاقات را ذخیره کند قطعاً به فضایی برای دخیره احتیاج دارید.

هارد دیسک به شما امکان می دهد فیلم های ذخیره شده هفته های قبل را مجدداً بازنویسی کنید ، مجدداً آن را پخش کرده و آن را حذف کنید تا فضای خود را آزاد کند (حداقل اگر هیچ چیز جالبی دستگیر نشده باشد). اگر اتفاق غیر عادی رخ دهد ، می تواند یک دارایی اساسی باشد. به عنوان مثال ، اگر یک جرم در داخل دید دوربین رخ داده باشد ، فیلم های ذخیره شده ممکن است تنها راهی برای گرفتن مجرمان و بستن پرونده باشد.

چه چیزی بر عملکرد هارد دوربین مدار بسته تأثیر می گذارد؟

مهمترین ویژگی در هارددیسک ظرفیت ذخیره سازی است. هارد دیسک 500 گیگابایتی نسبت به هارد 1 ترابایت (TB) کمتری دارد. این بدان معناست که شما احتمالاً فیلم های بیشتری را در هارد 1 TB ذخیره می کنید. با این حال ، ویژگی های دوربین و ضبط کننده دوربین امنیتی شما نیز بر عملکرد درایو تأثیر می گذارد.

هارد دوربین مداربسته
هارد دوربین مداربسته

آیا به دنبال بهترین هارد برای دوربین مداربسته هستید؟

سیستم دوربین مداربسته امروزه نقش مهمی در زندگی ما دارد. در موارد بسیاری مانند نگه داشتن یک منطقه حساس در زیر نظر، بررسی صحنه جرم و موارد دیگر بسیار مفید است. شاید تعجب کنید ، “چرا نمی توانم فقط از دیسک سخت من از دسک تاپ قدیمی استفاده کنم زیرا در حال حاضر استفاده نمی شود. بعلاوه ، تمام نیاز DVR من یک هارد دیسک است و همه هارد دیسک ها یکسان هستند! ” خوب ، شما در اینجا کمی اشتباه هستید ، زیرا همه هارد دیسک ها یکسان نیستند.

ویدئو آموزش نصب هارد دوربین مداربسته

در این ویدئو اموزشی نحوه نصب هارد دوربین مداربسته به صورت کامل برای شما نشان داده شده است و شما میتوانید به راحتی تمام مراحل تعویض و نصب هارد دوربین مداربسته و تنظیمات هارد برای انجام ضبط تصاویر دوربین مداربسته را به صورت کامل مشاهده کنید.

تفاوت هارد دوربین مداربسته با هارد کامپیوتر

یک هارد دیسک استاندارد ، آنهایی که در کامپیوتر خود استفاده می کنید به گونه ای طراحی شده اند که بار کار را 8 ساعت در روز و شش روز در هفته انجام دهند. بنابراین حجم کار روی آنها اندک است و عملکرد آنها بین سطح پایین تا متوسط ​​است. آنها همچنین میانگین زمان کم بین خرابی ها را نشان می دهند. از طرف دیگر ، هارد دیسک نظارت از ویژگی متوسط ​​تا کارایی بالا و ظرفیت بارگیری برخوردار است. آنها بین توانایی شکست فاصله متوسط ​​بالایی دارند. به عبارت ساده ، احتمال خرابی هارد دیسک بسیار اندک است. علاوه بر این ، برخی از آنها همچنین یک سیستم عامل بازیابی را ارائه می دهند که به بازیابی اطلاعات از دست رفته به دلیل خرابی مکانیکی یا علت تصادفی کمک می کند.

بنابراین می بینید که بین هارد دیسک معمولی و هارد دیسک مخصوص دوربین مداربسته تفاوت هایی وجود دارد. برای مقیاس پذیری گسترده و قابلیت اطمینان ، ما اکیداً مانیتورینگ اختصاصی و هارد دیسک های معتبر وسترن دیجیتال بنفش را توصیه می کنیم.

با این گفته ، اجازه دهید ما به لیست برترین هارد دیسک های مدار بسته برای دوربین های مدار بسته و DVR ادامه دهیم. اینجا می رویم:

بهترین هارد دوربین های مدار بسته و DVR

توجه داشته باشید که هر هارد دیسک ذکر شده در این لیست یک مانیتور یا هارد دیسک سطح شرکت است. اکثر متوقف کردن آنها در ظرفیتهای مختلف از 512 GB تا 10 TB در دسترس است ، با توجه به توانایی سیستم DVR خود ، مورد مناسب را مطابق با آنها انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر DVR از ظرفیت 2 TB تا 10 TB پشتیبانی کند ، از دیسک سخت 512 GB یا 1 TB پشتیبانی نمی کند.

هارد دوربین مداربسته
هارد دوربین مداربسته

هارد وسترن دیجیتال بنفش مناسب برای دوربین مداربسته

در صورتی که قصد دوربین مداربسته با کیفیت را دارید باید حتما از هارد مناسب برای آن استفاده نمایید در حالی که ممکن است گزینه ای نباشد که در هنگام درایوهای سازمانی چشمگیر به نظر برسید ، WD purple Pro عملکرد و قابلیت اطمینان بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد. WD purple Pro برای استفاده با سیستم NAS همیشه پیکربندی RAID مناسب برای استفاده است. این مجهز به یک فرم فرم 3.5 اینچی است. درایو همراه با یک پوشش تمام فلزی است. سرعت اسپیندل 7K و آزمایش سوختگی حرارتی گسترده باید آن را به یکی از گزینه های برتر تبدیل کند.

مشخصات ارائه شده توسط درایو شامل

ظرفیت 2 TB ، 3 TB و 4 TB
رابط SATA 6 GB / s
اندازه بافر و
BPS

حداکثر بافر 256 مگابایت ، حداقل 64 مگابایت
عملکرد 164 تا 240 مگابایت در ثانیه
تاخیر متوسط 4.16 ms

سرعت اسپیندل 7200 RPM

ابعاد: 1.028 x 5.78 x 4 اینچ
وزن 1.66 پوند
سایر موارد مناسب برای 24 محیط خلیج فارس در مقیاس متوسط و بزرگ
فن آوری NASware 3.0

بهترین در طول عمر و قابلیت اطمینان کلاس

سایر مقالات آموزشی پیرامون هارد دوربین مداربسته

نصب هارد دیسک برای دوربین مداربسته هارد مناسب دوربین مداربسته

هارد دوربین مداربسته

Record 1

Year

(365days)

Record 1

Month

(31days)

Record 1

week

( 7days)

Record

1day

Suggest

Quality

Settings

FPS Compression Resolution
11.3TB 981GB 211GB 32GB 3Mbps 30 H.264 600×800 1MP

HD 720P

22.6TB 1.9TB 443GB 63GB 6Mbps 30 H.264 960×1280 2MP

Full HD 1080P

22.6TB 1.9TB 443GB 63GB 6Mbps 20 H.264 1536×2480 3MP

Full HD 1080P

22.6TB 1.9TB 443GB 63GB 6Mbps 15 H.264 1920×2560 5MP

Full HD 1080P

نتیجه گیری برای انتخاب ارائه دهنده نصب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X