ویدئو آموزش نصب دوربین لامپی V380:

در این میدئو آموزش نحوه نصب دوربین لامپی V380 به همراه تمام جزئیات نصب و تنظیم دوربین لامپی در نرم افزار V380 برای شما ارائه میگردد.

دوربین مداربسته هیبریدی:

دوربین مداربسته هیبریدی یک نوع دستگاه DVR است که چندین تکنولوژی دوربین را میتوان به یک دستگاه متصل کرد. در این ویدئو آموزشی در مورد تنظیمات DVR داهوا و تنظیمات آن برای اتصال چندین مدل دوربین HDCVI و CVBS به آن آموزش داده شده است.

دوربین مداربسته حرارتی:

نوعی دوربین مداربسته است که فقط نسبت به حرارت حساس است، در این دوربین ها که به دو دسته دوربین همراه و دوربین مداربسته تقسیم می‌شود شما فقط اختلاف درجه حرارت را متوجه می‌شود. نمونه بارز از کاربرد این نوع از دوربین مداربسته در شناسایی افراد ناقل به ویروس کرونا میباشد.

ویدئو معرفی کیس بولت 71:

دئو معرفی کیس بولت ایرانی شرکت چشمان بیدار آریا، با کد محصول 71 یکی از بهترین کیسهای دوربین مداربسته ضد آب است که در ایران و با دانش داخلی تولید شده است. برای تهیه کیس دوربین مداربسته با تلفن شرکت تماس حاصل نمایید.

آموزش نصب دوربین مداربسته :

در این ویدئو آموزشی به صورت کاملا خلاصه شما با مقدمات نصب دوربین مداربسته آشنا میشود.در نظر داشته باشید که نصب دوربین مداربسته یک کار تخصصی است ولی به صورت کلی با استفاده از این ویدئو آموزشی شما میتوانید اطلاعات اولیه در این زمینه را بدست بیاورید.

فعال سازی صدا دوربین مداربسته:

در این ویدئو آموزشی شما به صورت کامل خواهید آموخت که چگونه با نصب میکروفن و تنظیمات فعالسازی ضبط صدا در دستگاه DVR و یا NVR بتوانید صدای محیط را بطور کامل ضبط کنید و تا در زمان مورد نیاز باز بخش آنرا گوش بدید.

آموزش تجهیزات جانبی برای نصب دوربین مداربسته:

X