چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم

چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم

کور کردن دوربین مداربسته می تواند هویت شما را تحت تأثیر قرار دهد ، شخصی که از طریق دوربین در حال تماشای دوربین مداربسته است ، می تواند به شما بگوید که شما آنجا هستید ، اما قادر نخواهد بود آنچه شما انجام می دهید را ببیند ” چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم ؟” راز این کار در جواب این سوال است. می توانید با استفاده از یک LED ، یک لیزر مادون قرمز در روز یا شب ، یا چگونگی پوشاندن لنز دوربین ، دوربین را کور کنید.

۱- یک LED قدرتمند (دیود تابش نور) را مستقیماً در لنز دوربین بدرخشید. چراغ قوه روشن تر ، بهتر. از یک دستگاه کوچک استفاده کنید که به راحتی می توانید آن را ذخیره کنید. این روش فقط در تاریکی خوب کار می کند ، بنابراین آن را برای گشت و گذارهای خفا در شب یا در فضاهای محصور ذخیره کنید.

لیزر مادون قرمز را مستقیماً به لنز دوربین بچسبانید. این روش ظریف تر از تاباندن یک چراغ روشن در اطراف است ، اما همچنین نیاز به دقت بیشتری دارد. اگر نقطه لیزر حتی یک لحظه از لنز دور شود ، دوربین صورت شما را می گیرد. برای جلوگیری از تشخیص سریع و کارآمد عمل کنید.
این روش باید روز یا شب کار کند. ممکن است در تاریکی تا حدودی مؤثرتر باشد.
در اینجا می توانید از هر نشانگر لیزری استاندارد استفاده کنید. به طور کلی ، هرچه لیزر قوی تر باشد ، اثر کور کننده قدرتمندتر است.

چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم
چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم

۲- صورت خود را با نور مسدود کنید. دقیقاً دقیقاً در کجای دوربین قرار بگیرید و نور را مستقیماً در لنز بدرخشید. هنگامی که به درستی اجرا شود ، این تکنیک باید یک شعله ور عدسی ایجاد کند که گفتن آنچه شبیه به شماست تقریبا غیرممکن است. هشدار داده شود که روش چراغ قوه ظریف نیست. چشمک زدن ناگهانی هرگونه محافظ هوشیار را برای حضور شما هشدار می دهد. با این حال ، شما باید حداقل بتوانید از نور روشن استفاده کنید تا صورت خود را مبهم کنید.

از کمبودها آگاه باشید. این دوربین تا زمانی که لیزر را به درستی هدایت نکنید ، می تواند شما را ببیند. هر چیزی که بین لیزر و دوربین قرار بگیرد ، فوراً دوربین را کور نمی کند. همچنین ، اثربخشی این روش برای سنجش کمی سخت است. از انتهای دوربین ، نمی توانید بگویید که لیزر به درستی هدف گذاری شده است یا خیر.
لیزر را به چشم خود نیندازید. ممکن است خود را کور کنید! برای محافظت از بینایی خود از پوشیدن عینک تیره در نظر بگیرید ، اما انتظار نداشته باشید که آنها کاملاً ایمن باشند.

چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم
چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم

۳- ثابت نگه دارید. مراقب باشید پرتوی نوری را از لنز دوربین رها نکنید ، مبادا چهره خود را آشکار کنید. مطمئن شوید که نور را بر روی صورت خود نمی درخشد. به یاد داشته باشید: این روش فقط در صورت سریع و دقیق کار می کند.

[sc_fs_faq html=”true” headline=”h2″ img=”” question=”چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم؟” img_alt=”” css_class=””] در صورت قانونی بودن نیاز شما، ما به شما کمک میکنیم حریم شخصی خود را حفظ کنید. با ما تماس بگیرید. [/sc_fs_faq]

به دنبال دوربین های دیگر باشید. تمرکز مورد نیاز این روش بدان معنی است که شما فقط می توانید یک دوربین را با یک لیزر کور کنید. لیزر نسبت به LED یا چراغ قوه ظریف تر است ، اما جلوه آن محدود است. اگر به یکباره چندین دوربین را کور کنید ، به همان اندازه که به دوربین ها نیاز دارید ، به لیزر نیز احتیاج دارید. هماهنگی با دوستان را در نظر بگیرید.

دوربین مداربسته برای aid522972 v4 900px Blind a Surveillance Camera Step 4 Version 2
چگونه دوربین مداربسته را کور کنیم

۴- LED های مادون قرمز را به لباس خود وصل کنید. برای رفع سریع ، رشته ای از چراغ های روشن را به کلاه یا پیشانی بند بزنید. اگر می خواهید بیشتر درگیر شوید ، می توانید یک “ماسک” LED ایجاد کنید که چهره شما را حتی به شدت تیره می کند. اطمینان حاصل کنید که چراغ ها به اندازه کافی روشن هستند تا چهره شما را از دید دوربین خاموش کنند ، اما آنقدر روشن نیستند که شما را کور کنند!

با توجه به مطالب بالا باید در نصب دوربین مداربسته به این نکات توجه کرد تا در صورتی که این موارد رخ داد بتوانید به راحتی بتوانید در مقابل ان اقدامات اصلاحی انجام دهید تا در آینده و بعد از نصب دوربین مداربسته دچار مشکل نشوید و بهترین نتیجه از دوربین مداربسته خود را بگیرید . این موارد مواردی هستند که ما در اثر تجربه زیاد خود در نصب دوربین مداربسته با آنها موجه شده ایم.

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

یکی از راههای که جدیدا دزدها برای کور کردن دوربین مداربسته استفاده میکنند، استفاده از دود و دستگاهای دود زا است که باعث میشود دوربین مداربسته کور شود ولی شما میتوانید کیفیت دوربین مداربسته را در دود و مه افزایش دهید، که اینکار توسط تیم تخصصی فروشگاه دوربین مداربسته آریا قابل ارائه میباشد.

سخن مولف

لطفا توجه داشته باشید تمام این موارد برای آموزش روشهای از کار اندازی دوربین مداربسته میباشد و شما با دانستن این موارد میتوانید عیب ها را برطف نمایید، لطفا در نظر داشته باشید تا زمانی که معایب هر چیزی را ندانید نمیتوانید نسبت به رفع آن اقدام کنید.

این روشها هم بر اساس تجربه در ایران نوشته شده است و شما باید نسبت به رفع آن اقدام نمایید، در صورتی که این معایب را ندانید نمیتوانید آن را برطرف کنید بنابراین از نصاب دوربین خود بخواهید که این موارد را برای شما حل نمایید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.