loading cctv

چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید؟

Rate this post

چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید؟

امنیت محل کار چیست؟

فرایندی است برای محافظت از اموال موجود در محل کار اعم از مدارک و اشیای قیمتی و کارمندان نه تنها امنیت از دزدی و سرقت بلکه از بیماری و آسیب های مرتبط با کار و به صورت کلی ایجاد محل کار (ساختمان و غیره) امن از افراد مهاجم. هر شرکت باید یک سیستم امنیت و ایمنی و بهداشت، به عبارت دیگر، یک پلن محافظتی و ایمنی در محل کار داشته باشد. (چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید؟)

چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید
چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید

اهمیت داشتن برنامه امنیتی محل کار

همراه با امنیت فیزیکی کارکنان، لازم است اطمینان حاصل شود که داده های مهم، شبکه ها، نرم افزار، تجهیزات و دارایی های شرکت نیز محافظت می شوند. بر اساس یک تحقیق، نزدیک به حدود 2.8 میلیارد رکورد داده های مشتری تا پایان سال 2017 هک شده اند.

یک محیط کار مولد با یک برنامه امن

در مورد کارکنان, وجود سیستم نظارت امنیتی کمک میکند که بر کار گارمندان نظارت میشود و از تخلف و یا کم کاری آنان جلوگیری میکند تا محیط کاری سالم تری با روند پیشرفتی داشته باشید. هنگامی بحث امنیت داده ها پیش می آید، مهم است که یک شبکه محافظت شده داشته باشیم تا بتوان آن را آسان ساخت. علاوه بر این، شبکه را نباید با هیچ یک از خارجی ها به اشتراک گذاشت و باید تنها برای اهداف اداری باشد.

اگر محیط کاری ایمن باشد، میزان تغیر در تعداد کارکنان پایین تر است

مطمئنا کارکنان ناحیه ای که اداره می شود خیلی ناامن باشد، ناامن است. علاوه بر این، اگر ساختمان هیچ سیستم امنیتی نداشته باشد، آنها به آرامی از شرکت خارج خواهند شد. تعداد غیبت ها به تدریج افزایش خواهد یافت. برای جلوگیری از قطع بیشتر یا غیبت کردن، مهم است که امنیت را در محل کار اجرا کنید.

استانداردهای بالاتر از محل کار

با یک برنامه امنیتی مناسب، محل کار شرکت دارای استانداردهای بالاتر خواهد بود. همچنین میتوان اطمینان حاصل خواهد کرد که محیط مرتب و تمیز حفظ می شود.

کارمندان شادتر با یک برنامه امنیتی مناسب

اگر اطلاعات بحرانی شرکت و کارمندان آن ایمن باشد، محیط کار بسیار سالم است. ارتباطات در میان کارکنان افزایش می یابد و به یک محل شادتر در محل کار کمک می کند که انگیزه را در کارمندان بیشتر کرده و باعث پیشرفت در روند کارها میشود.

اگر کارکنان محافظت شوند، ادعای بیمه کمتر می شود

بیمه به عنوان امنیت در محل کار مهم است. یک شرکت باید تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از اطلاعات مهم و کارکنان خود انجام دهد. برای بررسی اینکه آیا طرح احمقانه است یا نه، باید بررسی های منظم امنیتی انجام شود. تغییرات باید از زمان به زمان به ارمغان بیاورد، زیرا هکرها در سیستم های قدیمی هر روز ماهرتر می شوند. این مراحل به ادعای بیمه کمتر توسط کارمندان منجر خواهد شد.

کارکنان – ارزشمندترین دارایی شرکت محافظت می شود

کارکنان ستون فقرات یک شرکت را تشکیل می دهند. حفاظت از جزئیات کارکنان و محل کار به این معنی است که همه افراد امن باشند.

شانس بیشتری برای حفظ مشتریان

اگر اطلاعات بحرانی شرکت و کارمندان آن ایمن باشد، محیط کار بسیار سالم است. ارتباطات در میان کارکنان افزایش می یابد و به یک محل شادتر در محل کار کمک می کند.

یک طرح ایمنی هزینه های تجاری و خرابکاری را کاهش می دهد

اگر برنامه امنیتی قوی وجود داشته باشد، یک شرکت کمتر احتمال دارد که به دلیل خرابکاری یا حمله سایبری از مالی خود رهایی یابد. این پروژه پروژه های حیاتی و یا کارمندان خود را از دست نخواهد داد. این به نوبه خود هزینه های تجاری را تا حد زیادی کاهش می دهد.

چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید
چگونه یک پلن برای حفاظت از محل کار خود داشته باشید

نکات امنیتی برای محل کار

یکی از بهترین روش های اجرای یک سیستم امنیتی قوی در محل کار، داشتن امکانات کنترل دسترسی است. یک سیستم کنترل دسترسی بر روی نرم افزاری است که برای مدیریت و نظارت بر افرادی که دسترسی به درها، چاپگرها و غیره دارند ضروری است.

  • ورودی ها: اگر باز کردن و بستن دروازه های اصلی ساختمان اداری بخشی از سیستم کنترل دسترسی باشد، پس از آن، بازرسی امنیتی از سطح ورود خود شروع می شود. این باید با یک دستگاه نظارت مانند دوربین مداربسته به طوری که کارکنان می تواند ورودی یک بازدید کننده را متصل کند. باز و بسته شدن دروازه ها معمولا از طریق قفل های تخصصی انجام می شود.
  • درب های بیرونی: پس از ورودی اصلی (دروازه) امنیت درب های بیرونی می آید. کارکنان می توانند به سادگی با استفاده از کارت شناسایی خود برای باز کردن درب و یا استفاده از اسکن بیومتریک در حالی که بازدید کنندگان به یک ورودی خاص هدایت می شوند. کارت های بازدید کننده باید برای آنها زمانی که در ساختمان اداری هستند، به آنها داده شود.
  • مناطق حسابداری: باید دسترسی محدود به منابع انسانی و حسابداری داشته باشد. کارمند یا بازدید کننده باید مجوز دریافت این دو اداره را داشته باشند.
  • قفسه اطلاعات و مناطق انبار: امنیت شبکه باید یکی دیگر از اولویت های شرکت باشد. بنابراین دسترسی به اتاق های سرور یا کمدهای داده باید محدود باشد. همین امر برای مناطق انبار نیز انجام می شود.
  • قفل الکتریکی: سه نوع قفل الکتریکی (اعتصاب الکتریکی، قفل الکترومغناطیسی و سخت افزار الکتریکی) را می توان در قاب درب نصب کرد.
  • بیومتریک: بیومتریک تبدیل به بخشی مشترک از سیستم امنیتی مورد استفاده در ساختمان های اداری شرکت های بزرگ و امن در کشورهای پیشرفته شده است. اثر انگشت، شبکیه و هندسه دست برخی از تغییرات رایج بیومتریک هستند.

بنابراین یک شرکت باید یک سیستم امنیتی قوی را بکار گیرد و کارمندان باید همکاری کنند تا ایمنی و ایمنی اطلاعات بحرانی را تضمین کنند. توصیه ما به شما برای حفظ امنیت و محافظت از اموال, کارکنان و روند کاریتان, تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا و تیم متخصص نصب و مهندسین تعمیرکار این مجوعه است که محصولات با کیفیت برند معتبر INFINITY را تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش برای شما به ارمغان می آورند آن هم با کمترین هزینه و تخصصی ترین خدمات.

امنیت محل کسب و کارتان را به دست قویترین مجموعه ی تخصصی در این رشته در ایران بسپارید.

یکی از محلهایی که باید از آن حفاظت شود، نصب دوربین مداربسته پروژه‌ عمرانی است.

نتیجه گیری برای نصب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X