نصب دوربین مداربسته برای منزل

نصب دوربین مداربسته برای منزل یک الزام است و ایده حفاری سوراخ ها در دیوارهای خانه شما برای یک سیستم دوربین مداربسته ممکن است زمان بر و هزینه بر به نظر برسد، اما بسیاری از سیستم های امنیتی به گونه ای ساخته و نصب میشوند که سیستم نظارت دوربین مداربسته به راحتی در اختیار شما قرار میگیرد. برای راهنمایی شما مشتریان عزیز فروشگاه دوربین مداربسته آریا در مورد خرید و چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل شما عزیزان این مقاله را تهیه کرده ایم که ۳ روش مختلف را بررسی و آموزش خواهیم داد.

روش ۱

مرحله ۱

نصب دوربین مداربسته برای منزل
نصب دوربین مداربسته برای منزل

یک نمودار از نیازهای نظارت خود را رسم کنید. گران قیمت بودن و ناکارآمدی برای نظارت بر هر یک متر مربع خانه خود را در نظر بگیرید ، بنابراین شما باید اولویت بندی مناطق مورد نظر خود را بیشتر در نظر داشته باشید. رسم یک نمودار دقیق از خانه خود. توجه داشته باشید مکانی که شما ممکن است بخواهید جای دوربین باشد را در نقشه مشخص کنید. هنگامی که انجام می شود، هر مکان را چک کنید تا مطمئن شوید که توسط هر چیزی مسدود نشده است و بهترین نمایش ممکن را فراهم می کند. شما ممکن است دوربین مداربسته را برای:

درب جلو و عقب

پنجره های غیرفعال

 فضاهای عمومی مشترک (آشپزخانه، اتاق نشیمن و غیره)

پله ها

راهروها و … بخواهید.

مرحله ۲

پکیج مناسب را با توجه به نیازهای خود بخرید. شما می توانید هر قطعه را به صورت جداگانه خریداری کنید، اما معمولا ارزان تر و آسان تر است که یک پکیج کامل با تمامی موارد مورد نیاز را داشته باشید. ما ارزانترین پک دوربین مداربسته در سال ۱۳۹۷ به شما توصیه میکنیم. در نظر داشته باشید که سیستم شما باید حداقل دارای :

نصب دوربین مداربسته برای منزل
نصب دوربین مداربسته برای منزل

۱ الی ۳ دوربین ، DVR (ضبط ویدئویی دیجیتال)، سیم کشی مناسب (کابل های Siamese و BNC) و سیم های برق باشد. به غیر از اینکه شما برای نظارت بر یک منطقه بزرگ، بهتر است دوربین مداربسته بی سیم تهیه کنید تا نیازهای شما را پوشش دهد.

امنیت عمومی پایه

یک بسته با ۲-۳ دوربین بیرونی (برای نظارت بر درب ها) و DVR با امکان ضبط حداقل ۳ روز، تهیه کنید.

نظارت بر اجسام قیمتی یا کودکان

 ۱ الی ۳ دوربین مداربسته داخلی می توانند اتاق های کوچک را به طور موثر پوشش دهند و فیلم ها را مستقیم به رایانه شما ارسال و قابل پخش کنند.

مرحله ۳

بهترین راه خرید پکیج دوربین مداربسته است اما در صورت پیدا نکردن پکیج مورد نظر میتوانید دوربین های خود را به صورت جداگانه خریداری کنید. هنگامی که شما میدانید که چند دوربین نیاز دارید، باید درباره دوربینهای مورد نظر خود فکر کنید. مطمئن شوید که قبل از خرید دوربین مداربسته, نیاز خود را در نظر داشته باشید، ویژگی های زیر باید به وضوح در جعبه برچسب گذاری شوند. در حالی که شما می توانید تمام قطعات را به صورت جداگانه خریداری کنید، خرید یک مجموعه کامل دوربین مداربسته معمولا ارزان تر و آسان تر است.

نصب دوربین مداربسته برای منزل
نصب دوربین مداربسته برای منزل

بی سیم در مقابل سیم

دوربین های بی سیم بدون نصب و راه اندازی بدون حفاری و یا اجرای کابل امکان پذیر است، اما کیفیت آن می تواند با دورتر شدن فرستنده از گیرنده کاهش یابد..

داخل یا خارج از خانه

دوربین هایی که برای استفاده در فضای باز و خارج از ساختمان ساخته نشده باشند، به سرعت در هنگام بارندگی و رطوبت مستهلک می شوند، بنابراین مطمئن شوید که انتخاب درستی می کنید.

حساسیت به حرکت

برخی از دوربین ها تنها زمانی ضبط میکنند که حرکت را متوجه شوند، صرفه جویی در مقدار زیادی فضا و انرژی، در حالی که فقط گرفتن فیلم زمانی که کسی در اتاق است را مد نظر داشته باشید.

مشاهده دور

بسیاری از دوربین های با کیفیت بالا قادر به پخش فیلم های خود توسط تلفن یا لپ تاپ را در هر نقطه از جهان دارند، و این امکان برای بررسی خانه خود از طریق یک برنامه ارائه داده اند.

مرحله ۴

نصب دوربین مداربسته برای منزل
نصب دوربین مداربسته برای منزل

یک دستگاه ضبط و مانیتور را راه اندازی کنید. به منظور ذخیره و مشاهده فیلم های خود، شما نیاز به ضبط ویدئویی دیجیتال (DVR) دارید. توصیه ما به شما بهترین دستگاه DVR با کیفیت FULL HD در فروشگاه دوربین مداربسته آریا است. این دستگاه تمام فید های ویدئویی را دریافت می کند و آنها را بر روی یک مانیتور، معمولا یک صفحه نمایش کامپیوتر یا تلویزیون کوچک پخش می کند DVR ها دارای ظرفیت های مختلف حافظه ای هستند که به آنها اجازه می دهد تا مقدار مشخصی از ویدیو را از صدها ساعت تا یک ز از فیلم ها را ذخیره کنند.

اگر شما یک پکیج کامل را خریداری کنید، DVR  با دوربین همراه است. پکیج های متنوع را در سایت فروشگاه دوربین مداربسته آریا با برند INFINITY و تحت گارانتی طلایی آریا با تیم نصاب حرفه ای مشاهده کنید. تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته در سال ۱۳۹۷ را در سایت ما مشاهده فرمایید.

ضبط کننده های شبکه ویدئویی (NVR) و ضبط کننده های آنالوگ (VCRs) نیز برای خرید نیز به همان روش DVR کار می کنند، با استفاده از سیگنال های اینترنتی (NVR) یا نوارهای خالی (VCR) برای ضبط به جای هارد دیسک دیجیتال. نکات نصب زیر نیز در اینجا کار خواهد کرد.

مرحله ۵

نصب دوربین مداربسته برای منزل
نصب دوربین مداربسته برای منزل

تجهیزات خود را قبل از نصب آزمایش کنید. اطمینان حاصل کنید که کابل ها، DVR ها، دوربین ها و مانیتورهایتان با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل (قدم ۱)

3 thoughts on “چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل (قدم ۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *