loading cctv

کارکرد ویژگی تشخیص حرکت در دوربین مدار بسته

Rate this post

کارکرد ویژگی تشخیص حرکت در دوربین مدار بسته

اغلب اوقات هنگامی که شما از کاتالوگ ها از مراکز خرید که دوربین های نظارتی را ارائه می دهند اغلب متوجه خواهید شد که برخی از ویژگی های شناخته شده به عنوان تشخیص حرکت وجود دارد. بعضی از دوربین ها دوربین تشخیص حرکت یا حتی دوربین های فعال حرکت خواهند کرد. اگر چه تعداد زیادی از این دستگاه ها تعداد کمی از مردم درک می کنند که دوربین های حرکتی فعال هستند؟

تشخیص حرکت
تشخیص حرکت

دوربین تشخیص حرکت چیست؟

دوربین تشخیص حرکت یک دوربین است که می تواند با تشخیص حرکت فعال شود. تشخیص می تواند با اندازه گیری سرعت یا بردار اشیاء در زمینه دید انجام شود. دوربین را می توان با روشن کردن نور سیل، شروع زنگ هشدار یا حتی شروع به ضبط نمود. چنین دوربین می تواند به شیوه ای دقیق تر از کسانی که این ویژگی را ندارند کار کند.

مزایای بسیاری وجود دارد که می توانید از دوربین تشخیص حرکت استفاده کنید. برخی از مزایای عبارتند از:

می توانید پول خود را ذخیره کنید
اکثر مردم ممکن است ادعا کنند که این درست نیست، اما وقتی به دقت در منطق این موضوع نگاه کنید، می توانید متوجه شوید که پول زیادی را صرفه جویی خواهد کرد. در شرایط عادی هنگامی که شما دوربین ندارید، ممکن است نیاز به استخدام نیروهای بیشتری برای مراقبت از اموال خود داشته باشید. در این مورد، شما آنها را به صورت ماهانه پرداخت می کنید. اما با دوربین شما آن را یک بار خریداری می کنید و تمام آن زمان شما با هزینه پرداخت به نگهبانان انجام خواهد شد.

موجب صرفه جویی در وقت
اغلب اوقات لازم است زمان زیادی را صرف تماشای بیش از مالکیت خود در برابر هرگونه نفوذ کنید. اما با استفاده از دوربین های متحرک، می توانید زمان کمتری را در اموال خود صرف کرده و در سایر معنی های تجاری شرکت کنید. دوربین همیشه می تواند در حالت آماده به کار باقی بماند و هنگامی که یک شی یا انسان را حس کند، به طور خودکار شروع به ضبط می کند، چند دقیقه بعد وقتی حرکتی رخ نمی دهد، دوربین ضبط را متوقف می کند و به حالت آماده به کار خیره می شود. بعدا می توانید ویدیو را ببندید و پخش کنید و ببینید که چه اتفاقی افتاده است.

حفاظت بهتر را فراهم می کند
اگر عملکرد غیر متحرک و دوربین تشخیص حرکت را مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که دوربین فیلمبرداری دارای امنیت بسیار بیشتری است. این که آیا شما به دنبال حفاظت از خانه خود هستید یا به سمت اداری یا دفتر تجاری خود هستید، دوربین حرکت تنها بهترین گزینه است. شما همیشه می توانید ببینید که چه اتفاقی افتاده است به موقع زمانی که دور هستید.

این بسیار قابل اعتماد است
دوربین تشخیص حرکت بسیار قابل اعتماد تر از دوربین غیر تشخیص حرکت یا هر نوع دوربین نظارت است. این به این دلیل است که دوربین فقط صحنه های مهم را ضبط می کند. دوربین به گونه ای طراحی شده است که اگر به هر زنگ هشدار منجر شود، پس از انجام حرکت سنجش می کند. همچنین اگر آن تنظیم شده است برای ضبط، پس از آن که حرکت وجود دارد، ضبط شروع می شود. این به این معنی است که شما فقط یک هشدار را در صورت ضرورت دریافت می کنید. مزیت این این است که شما می توانید حافظه زیادی را ذخیره کنید که فقط صحنه هایی را که لازم است ثبت می کند مثلا برای نصب دوربین مداربسته در صرافی این نوع دوربین مداربسته مناسب است.

موجب صرفه جویی در انرژی می شود
دو روش وجود دارد که در آن یک دوربین تشخیص حرکت می تواند انرژی را تامین کند
اول این است که انرژی شما را صرف تماشای ویدیوهای اتاق های خالی می کند. هنگامی که یک فعالیت در حال انجام است، دوربین فقط چیزی را ثبت می کند. از سوی دیگر، دوربین های دیگر همه چیز را ضبط خواهند کرد که به این معنی است که شما فقط باید کل کلیپ را تماشا کنید حتی اگر هیچ اتفاقی رخ نداده باشد. دوم، دوربین همیشه در حالت آماده به کار باقی می ماند تا زمانی که حرکت وجود داشته باشد. این موجب صرفه جویی در انرژی زیادی می شود که می توانست در طول مدت استفاده از دوربین استفاده کند.

اساسا این دوربین های تشخیص حرکت می تواند تا حد زیادی به شما در نظارت بهتر در خانه کمک کند. به غیر از مسائل امنیتی شما همچنین می توانید از دوربین برای شناسایی ورود برخی آفت به فرض خود استفاده کنید. این می تواند به شما کمک کند تا آفت را شناسایی کرده و بتوانید آنها را کنترل کنید. در حالت ایدهآل، هنگامی که از این دوربین استفاده میکنید نسبت به استفاده از انواع دیگر، مزایای بیشتری را در اختیار دارید. همانطور که میزان جرم افزایش می یابد، وقت آن است که زمان لازم برای نصب این دوربین ها را اتخاذ کنیم. آنها می توانند به سرقت و سایر فعالیت های جنایی مانع شوند.

مزایای تشخیص حرکت در دوربین مداربسته در مقاله آموزشی مربوطه مطالعه نمایید تا بیشترین با این قابلیت و امکانات و مزایای آن آشنا شوید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X