12V DC در مقابل برق 24V AC برای دوربین مداربسته

۱۲V DC در مقابل برق ۲۴V AC برای دوربین مداربسته

12V DC در مقابل برق 24V AC برای دوربین مداربسته
۱۲V DC در مقابل برق ۲۴V AC برای دوربین مداربسته

هنگام برنامه ریزی نصب یک سیستم نظارت تصویری، حداکثر فاصله ای که شما می توانید کابل برق را به دوربین های مداربسته متصل کنید تا چه حد است؟ محدودیت های طولی برای هر دو کابل کواکسیال و کابل برق وجود دارد. این مقاله تحت عنوان ۱۲V DC در مقابل برق ۲۴V AC برای دوربین مداربسته در مقایسه ای با فاصله کابلهای قدرت کابل با مقایسه استفاده از ۱۲V DC و۲۴V AC به قدرت دوربینهای مدار بسته آنالوگ و HD over cax دوربینهای مداربسته میپردازد. به طور کلی، کابل کواک برای ویدیو می تواند تا حدود ۸۰۰ فوت برای دوربین های آنالوگ و HD با استفاده از دوربین های کواکسیال (دورتر از یک تقویت کننده تصویری) اجرا شود. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد محدودیت طول کابل کواکسیال را با تماس با متخصصین نصب دوربین مداربسته ی مجموعه آریا به دست آورید. محصولات با کیفیت فوق HD یعنی دوربین مداربسته AHD را با برند معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته با کمترین تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۷ را با بالاترین کیفیت محصولات و کمترین هزینه در کنار خدمات تخصصی مجموعه آریا تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله دوربین مداربسته AHD چیست؟ رجوع کنید و پکیج های AHD ما را با کلیک بر روی این لینک مشاهده کنید.

اکثر دوربینهای CCTV و HD over coax ارزان قیمت تر موجود در بازار از ۱۲V DC استفاده میکنند. اکثر آنها عبارتند از یک منبع تغذیه   ۱۲V DC مجزا و یا می توانید از جعبه منبع تغذیه مناسب برای چند دوربین استفاده کنید. بسیاری از دوربین های رده بالای تجاری دارای ولتاژ دوگانه هستند که به نصب کنندگان امکان استفاده از منبع تغذیه ۱۲ ولت یا ۲۴ وات را می دهد. مزیت استفاده از AC در برابر DC این است که کابل را می توان در فاصله های بسیار طولانی تر بدون افت قدرت با AC تجربه کرد. مانند DC، جعبه های منبع تغذیه چند منظوره ۲۴ وات و ترانسفورماتورهای قدرت ۲۴ وات شخصی در دسترس هستند.

این مطلب را هم بخوانید!  نصب دوربین مداربسته برای شرکت

مقایسه AC در برابر DC

برای مقایسه AC در برابر DC، ما از یک ولت متر برای اندازه گیری چقدر قدرت این دوربین مداربسته دیجیتال ولتاژ HD با تلسکوپ LED مادون قرمز خود را درگیر شده است. دوربین های مداربسته با روشن شدن چراغ های IR روشنایی بیشتری می گیرند. با اینکه این دوربین دوگانه ولتاژ است، با ولتاژ DC 12V اندازه گیری شد و سپس با منبع تغذیه ۲۴ وات. با ۱۲ ولت DC، این دوربین ۳۹ آمپر قدرت را جذب می کند. با ۲۴ وات، ۲۷ آمپر قدرت تولید می کند.

با استفاده از ماشین حساب افت ولتاژ، ما محاسبات را انجام دادیم تا ببینیم وقتی که ۱۰٪ افت ولتاژ قابل قبول با هر نوع ولتاژ روبرو می شود. با استفاده از استاندارد صنعتی ۱۸ کانکتور قدرت ردیف، قدرت را می توان تا ۲۴۰ فوت با منبع تغذیه DC 12V اجرا شود. با این حال، هنگام استفاده از یک منبع تغذیه ۲۴ وات، همان کابل قدرت ۱۸ گانه را می توان تا ۷۰۰ فوت راه اندازی کرد. تقریبا سه برابر فاصله!

کابل ضخیم تر = کاهش قطر برق

اگر از کابل سنج ضخیم تر استفاده می کنید، می توانید از فاصله دورتر برق استفاده کنید. با استفاده از همان دوربین در مثال بالا، اگر ما به اندازه ۱۸ کابل به اندازه ۱۶ کابل اندازه گیری کنیم، این اتفاق می افتد. ما می توانیم ۳۸۰ فوت ۱۲ ولت با قطر برق کمتر از ۱۰٪ را اجرا کینم. ما می توانیم ۲۴ VAC تا ۱۱۰۰ فوت را اجرا کنیم!

نتیجه

اگر شما نصب دوربین های مداربسته را در فاصله کمتر از ۲۰۰ فوت دور از منبع برق خود دارید، معمولا دوربین های ۱۲ ولت با استفاده از DC استفاده می شود. اگر فاصله بیشتر باشد، باید از دوربین های امنیتی دوگانه استفاده کنید تا قدرت ۲۴VAC گزینه ای باشد. قبل از تصمیم گیری، مطمئن شوید که طول کابل خود را با دقت اندازه گیری کنید و با استفاده از این ماشین حساب کاهش قدرت ولتاژ پایین، مطمئن شوید که بهترین نوع برق و اندازه کابل برق را انتخاب می کنید.

این مطلب را هم بخوانید!  نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

این یک کار تخصصی است تا شما بتوانید از امکانات دوربین مداربسته خود استفاده کنید و حتی با کمترین هزینه بهترین محصولات برند معتبر  INFINITY را با گارانتی طلایی آریا و خدمات حرفه ای نصب را در دسترس داشته باشید. برای کسب این نتیجه میتوانید با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته مجموعه آریا تماس بگیرید.

تماس با فروشگاه دوربین مداربسته آریا:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

به این صفحه با یک کلیک امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *