۶ دلیل ضرورت استفاده از سیستم های امنیتی

۶ دلیل ضرورت استفاده از سیستم های امنیتی

آیا ما هزینه نگهداری امکانات خود را ایمن و مطمئن می پردازیم؟

چقدر حیاتی است که محل زندگی و کسب و کار ما توسط یک سیستم امنیتی که به صورت حرفه ای نصب شده به خوبی طراحی شده باشد تحت نظارت قرار گیرد؟

6 دلیل ضرورت استفاده از سیستم های امنیتی
۶ دلیل ضرورت استفاده از سیستم های امنیتی

حفظ امنیت شما و اموالتان تخصص ماست

فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه به روزترین سیستم نظارت تصویری و با کیفیت ترین محصولات دوربین مداربسته در ایران با برند معتبر INFINITY و تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و مهندسین مجرب تعمیرکار دوربین مداربسته, امنیت منزل و محل کسب و کارتان را با بهترین محصولات و نازلترین قیمت و خدمات پس از فروش تامین میکند.

یکی از شیوه های ارزان تر برای ارائه امنیت در محل کار با سیستم های امنیتی CCTV Security و یا سیستم های نظارت تصویری است. تکنولوژی پیشرفته دوربین های مداربسته مدرن به کسب و کار اجازه می دهد که هزینه ها و ریسک های خود را پایین بیاورد با محافظت از دارایی های خود با نظارت مستمر و بدون در نظر گرفتن امکانات آنها. این دوربین های ارزان قیمت اغلب جایگزین گران محافظان گران هستند و در عین حال افزایش قابلیت اطمینان و پاسخگویی به نزدیک به ۱۰۰٪ با ارائه زمان واقعی نظارت تصویری از راه دور.

در اینجا هفت دلیل وجود دارد که چرا سیستم های دوربین مداربسته امروز بسیار مهم و ضروری هستند:

  1. کاهش هزینه و خطر

سیستم های امنیتی CCTV خود را به عنوان بهترین سرمایه گذاری در اسرع وقت نصب می کنند. مشاهده کامل از محل و ضبط در زمان واقعی و همچنین دسترسی آنلاین از راه دور توسط مالک / مدیر، خطر را کاهش می دهد و از وقایع گران قیمت مانند سرقت، آتش سوزی، خرابکاری و غیره جلوگیری می کند.

  1. جلوگیری و تخریب جرم

جنایتکاران ساختمان ها و امکانات را هدف قرار می دهند زمانی که آنها می بینند هیچ مانیتور یا نظارت وجود ندارد. حضور دوربین های CCTV در نصب، به اندازه کافی برای جلوگیری از مجرمان بالقوه است و از ابتدا اقدام به جلوگیری از اقدام آنها می کند. به طور مشابه، با توجه به خطر ایمنی، کارکنان می توانند اقدامات لازم را برای کاهش خطر و کاهش منبع در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

  1. اثبات مدارک و کمک به اجرای قانون

زیرساخت CCTV به خوبی طراحی شده است عملا غیر قابل نفوذ و می تواند پوشش ۱۰۰٪. دوربین های چندگانه چشم های خود را روی نقاط کور دیگر قرار می دهند علاوه بر این که چشم ها را در مناطق آسیب پذیر ترین اموال نگهداری می کنند، مانیتورینگ کامل توسط خطاهای انسانی مانند نگهبان در حال تعطیل شدن و یا مشغول شدن با چیز دیگری نیست. دسترسی به اینترنت از راه دور و همچنین ضبط وقایع اسناد همه چیز را باید توسط پلیس یا قاضی مورد نیاز باشد. ضبط فیلمبرداری از صحنه جرم، اجازه می دهد که سازمان های اجرای قانون از فیلم ها استفاده کنند و عکس ها و ویدیوهای مجرمین را به عموم آزاد کنند. یک عکس یا یک سابقه ویدئویی از مظنون می تواند تفاوت بزرگی در ارتباط با دستگیری و جرایم خطرناک در خیابان ها ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله نقش دوربین مداربسته در تحقیقات جرایم رجوع کنید.

  1. کارکنان خود را با احترام حفظ کنید

دوربین های مدار بسته در خارج از ورود خارج از منزل جلوگیری می کنند، اما در صورت نصب در داخل تسهیلات برای نظارت بر مواد حساس، کالاها و دارایی ها و همچنین مناطق آسیب پذیر تسهیلات، کارکنان شرکت اشتباه انجام می دهند. حتی اگر اتفاق می افتد، فیلم ضبط شده از اتهام اشتباه و عدم اطمینان در میان همه کارکنان جلوگیری خواهد کرد.

  1. تشویق رفتار خوب

دوربین های مدار بسته به ایجاد نظم و انضباط در میان کارکنان و مشتریان کمک می کنند. دوربین های مدار بسته دوربین ها را تشویق می کنند که کارکنان و خریداران را به بهترین نحو رفتار کنند. همچنین به مشتریان احساس امنیت و ایمنی می دهد زیرا می دانند که از آنها محافظت می شود و به آنها اطمینان می دهد که با شما کار کنند.

  1. جلوگیری از حوادث ایمنی

دوربین های مداربسته را می توان در مناطق با خطر بالا از یک مرکز تجاری یا تاسیسات تجاری نصب کرد. این مناطق پر خطر و حادثه شامل مواردی است که آتش سوزی می تواند رخ دهد و همچنین مکان هایی که خطر بالقوه برای ساختمان و پرسنل وجود دارد. دوربین های انتخاب شده مناسب می توانند آسیب بالقوه را از بین ببرند چرا که اقدامات اضطراری می تواند بلافاصله با نظارت دقیق انجام شود.

ما امیدواریم که شما را در مورد اهمیت سیستم های امنیت CCTV برای کسب و کارتان روشن کرده باشیم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم های دوربین مداربسته بدست آورید و یا مایل به خرید و نصب سیستم نظارت و دوربین مداربسته با کیفیت و تحت گارانتی با نازلترین قیمت و توسط مهندسین و تیم متخصص هستید, با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:

شما میتوانید با مقاله راهنمایی خرید دوربین مداربسته بهترین خرید دوربین مداربسته را داشته باشید. فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.