loading cctv

3 نکته برای خرید BNC – برند INFINITY

Rate this post

تجهیز جانبی دوربین مداربسته BNC

تجهیز BNC مخفف Bayonet Neill Concelman connector می باشد.یک نوع اتصال با کابل های کواکسیال مانند کابل RG-58 A / U مورد استفاده با سیستم 10Base-2 Ethernet مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال پایه BNC یک نوع نری است که در هر انتهای کابل دوربین مداربسته نصب می شود. این اتصال یک پین مرکزی متصل به هادی کابل مرکزی و لوله فلزی متصل به سپر کابل بیرونی است. حلقه دوار خارج از لوله، کابل را به هر اتصال دهنده زن قفل می کند.
BNC T-connectors (مورد استفاده با سیستم 10Base-2) دستگاه های مادگی برای اتصال دو کابل به یک کارت شبکه (NIC) می باشد. اتصال این دوربین به شبکه اجازه اتصال دو کابل را می دهد.
اتصال دهنده های BNC نیز می توانند برای اتصال برخی از مانیتور ها استفاده شوند که باعث افزایش دقت سیگنال ارسال شده از آداپتور ویدئویی می شود.

تجهیز British Naval Connector نوعی فیش ارتباطی است که به منظور اتصال کابل های کواسیال بکار می رود. این اتصال دهنده ها برای کابل های کواکسیلی از قبیل RG59، RG58 تا RG179 و RG316 مناسب هستند، انتخاب با کیفیت باعث میشود که نصب دوربین مدار بسته ثابت با کیفیت نیز داشته باشید.
بی ان سی ها در زمینه های متفاوتی از جمله تجهیزات رادیویی،تلویزیونی، تجهیزات آزامایشگاهی، سیگنال های ویدیویی و همچنین برخی شبکه های کامپیوتری بکار برده می شوند. همچنین این اتصال دهنده ها فیش های متداول برای ارتباط دوربین های مداربسته آنالوگ هستند.
همانند سایر اتصال دهنده ها BNC ها نیز بصورت نری و مادگی با یکدیگر متصل می شوند شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده می باشند. بدنه چرخشی بی ان سی نر در بی ان سی ماده با چرخشی 180 درجه قفل می شود. طراحی داخلی BNC ها سبب اتصال قفل شونده و مطمئن شده است.
BNC های موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با کابل و همچنین ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفی یافت میشوند. از آن جمله می توان به بی ان سی های پیچی ، بی ان سی های فنری، بی ان سی های پرسی و… اشاره کرد.
برای اتصال بی ان سی های پرسی به کابل کواکسیال ابزار پرس بی ان سی نیاز است اما برای بی ان سی های پیچی یک پیچ گوشتی ریز کفایت می کند. که البته نیاز به توضیح نیست که اتصال بی ان سی های پرسی مطمئن تر می باشد.برای اطلاع بیشتر از کاربرد BNC در کیفیت نصب دوربین مداربسته مقاله آموزشی موجود در سایت را مطالعه کنید.

خرید BNC - برند INFINITY

مزایای استفاده از BNC مرغوب

 دوربین از این نوع با کیفیتی مرغوب یعنی این که جنس بدنه آن حتماً از مس رقص و نیکل باشد در این صورت نصف رسانایی بسیار بالایی دارد. در صورت عدم استفاده ازBNC با کیفیت تصویر شما دارای نویز بوده و کیفیت دوربین را بسیار پایین نشان می دهد.

در صورتی که قصد خرید این تجهیزات را به صورت دسته اول و از وارد کننده آن می خواهید حتماً با شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا بهترین دوربین ها با نازلترین قیمت را به شما ارائه دهد.

این تجهیز با اینکه بسیار ارزان و کوچک است ولی از تکنولوژی خاصی در زمینه ساخت و طراحی آن استفاده شده است و شما مبیایست بهترین و با کیفیتترین این محصول را استفاده نمایید .

متاسفانه در ایران برخی از نصاب ها از دوربین های بی ان سی ارزان قیمت استفاده می کنند تنها در انتهای کار خودشان دچار مشکل می شود بلکه برای کارفرما نیز کیفیت پایین و بی ارزشی را به ارمغان می آورد لطفاً در نظر داشته باشید که یک نصاب دوربین مداربسته متخصص از بهترین و سایر و تجهیزات اولیه استفاده می کند.

خرید BNC - برند INFINITY

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X