فروش ویژه تجهیز BNC برای نصب دوربین مداربسته- فروشگاه آریا برند INFINITY

۳ نکته برای خرید BNC – برند INFINITY

تجهیز جانبی دوربین مداربسته BNC

تجهیز BNC مخفف Bayonet Neill Concelman connector  می باشد.یک نوع اتصال با کابل های کواکسیال مانند کابل RG-58 A / U مورد استفاده با سیستم ۱۰Base-2 Ethernet مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال پایه BNC یک نوع نری است که در هر انتهای کابل دوربین مداربسته نصب می شود. این اتصال یک پین مرکزی متصل به هادی کابل مرکزی و لوله فلزی متصل به سپر کابل بیرونی است. حلقه دوار خارج از لوله، کابل را به هر اتصال دهنده زن قفل می کند.
BNC T-connectors (مورد استفاده با سیستم ۱۰Base-2) دستگاه های مادگی برای اتصال دو کابل به یک کارت شبکه (NIC) می باشد. اتصال BNC بشکه اجازه اتصال دو کابل را می دهد.
اتصال دهنده های BNC نیز می توانند برای اتصال برخی از مانیتور ها استفاده شوند که باعث افزایش دقت سیگنال ارسال شده از آداپتور ویدئویی می شود.

تجهیز BNC یا British Naval Connector نوعی فیش ارتباطی است که به منظور اتصال کابل های کواسیال بکار می رود. این اتصال دهنده ها برای کابل های کواکسیلی از قبیل RG59، RG58 تا RG179 و RG316 مناسب هستند، انتخاب bnc با کیفیت باعث میشود که نصب دوربین مدار بسته ثابت با کیفیت نیز داشته باشید.
بی ان سی ها در زمینه های متفاوتی از جمله تجهیزات رادیویی،تلویزیونی، تجهیزات آزامایشگاهی، سیگنال های ویدیویی و همچنین برخی شبکه های کامپیوتری بکار برده می شوند. همچنین این اتصال دهنده ها فیش های متداول برای ارتباط دوربین های مداربسته آنالوگ هستند.
همانند سایر اتصال دهنده ها BNC ها نیز بصورت نری و مادگی با یکدیگر متصل می شوند شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده می باشند. بدنه چرخشی بی ان سی نر در بی ان سی ماده با چرخشی ۱۸۰ درجه قفل می شود. طراحی داخلی BNC ها سبب اتصال قفل شونده و مطمئن شده است.
BNC های موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با کابل و همچنین ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفی یافت میشوند. از آن جمله می توان به بی ان سی های پیچی ، بی ان سی های فنری، بی ان سی های پرسی و… اشاره کرد.
برای اتصال بی ان سی های پرسی به کابل کواکسیال ابزار پرس بی ان سی نیاز است اما برای بی ان سی های پیچی یک پیچ گوشتی ریز کفایت می کند. که البته نیاز به توضیح نیست که اتصال بی ان سی های پرسی مطمئن تر می باشد.

خرید BNC - برند INFINITY
خرید BNC – برند INFINITY

مزایای استفاده از BNC مرغوب

BNC مرغوب یعنی این که جنس بدنه آن حتماً از مس رقص و نیکل باشد در این صورت نصف رسانایی بسیار بالایی دارد. در صورت عدم استفاده ازBNC  با کیفیت تصویر شما دارای نویز بوده و کیفیت دوربین را بسیار پایین نشان می دهد.

در صورتی که قصد خرید این تجهیزات را به صورت  دسته اول و از وارد کننده آن می خواهید حتماً با شرکت چشمان بیدار آریا تماس گرفته تا بهترین BNC  با نازلترین قیمت را به شما ارائه دهد.

این تجهیز با اینکه بسیار ارزان و کوچک است ولی از تکنولوژی خاصی در زمینه ساخت و طراحی آن استفاده شده است و شما مبیایست بهترین و با کیفیتترین این محصول را استفاده نمایید .

متاسفانه در ایران برخی از نصاب ها  از BNC  ارزان قیمت استفاده می کنند تنها در انتهای کار خودشان دچار مشکل می شود بلکه برای کارفرما نیز کیفیت پایین و بی ارزشی را به ارمغان می آورد لطفاً در نظر داشته باشید که یک نصاب دوربین مداربسته متخصص از بهترین و سایر و تجهیزات اولیه استفاده می کند.

خرید BNC - برند INFINITY
خرید BNC – برند INFINITY

نتیجه گیری

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و  در صورتی که قصد استفاده از دوربین مداربسته کیفیت بالا را دارید حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.