فروش BNC

BNC

فروش BNC یا British Naval Connector نوعی فیش ارتباطی است که به منظور اتصال کابل های کواسیال بکار می رود. این اتصال دهنده ها برای کابل های کواکسیلی از قبیل RG59، RG58 تا RG179 و RG316 مناسب هستند.
بی ان سی ها در زمینه های متفاوتی از جمله تجهیزات رادیویی،تلویزیونی، تجهیزات آزامایشگاهی، سیگنال های ویدیویی و همچنین برخی شبکه های کامپیوتری بکار برده می شوند. همچنین این اتصال دهنده ها فیش های متداول برای ارتباط دوربین های مداربسته آنالوگ هستند.
همانند سایر اتصال دهنده ها BNC ها نیز بصورت نری و مادگی با یکدیگر متصل می شوند شامل یک پین داخلی و یک فک دوار چرخنده می باشند. بدنه چرخشی بی ان سی نر در بی ان سی ماده با چرخشی ۱۸۰ درجه قفل می شود.
طراحی داخلی BNC ها سبب اتصال قفل شونده و مطمئن شده است.
BNC های موجود در بازار بسته به نوع اتصال آنها با کابل و همچنین ابزار اتصال دهنده آنها در انواع مختلفی یافت میشوند. از آن جمله می توان به بی ان سی های پیچی ، بی ان سی های فنری، بی ان سی های پرسی و… اشاره کرد.
برای اتصال بی ان سی های پرسی به کابل کواکسیال ابزار پرس بی ان سی نیاز است اما برای بی ان سی های پیچی یک پیچ گوشتی ریز کفایت می کند. که البته نیاز به توضیح نیست که اتصال بی ان سی های پرسی مطمئن تر می باشد.

نصاب دوربین مداربسته ، جهت نصب دوربین مداربسته باید در استفاده از تجهیزات جانبی دوربین مداربسته بیشترین دقت را داشته باشد، مثلا تجهیز جانبی BNC یکی از مهمترین این تجهیزات می باشد، حتما درر زمان فروش BNC باید این نکته توجه کرد که بهرتین نوع  BNC از نوع مغزی مس می باشد که میتواند قابلیت لحیم گیری را داشته باشد البته ممکن است که نصاب از BNC های پیچی استفاده کند که باز هم پیشنهاد میگردد که استفاده از لحیم باعث افزایش استحکام اتصالات شده و طول عمر پروژه را افزایش میدهد، از مدلهای دیگر BNC برای اتصال به میکروفن نیز میشود استفاده کرد.

انواع BNC

BNC ها بسته به نوع اتصال کابل به مغززی به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که عبارتند از :

  • BNC پیچی
  • BNC  لحیمی
  • BNC پرسی

نصاب دوربین مداربسته بسته به تجربه و تجهیزات خود، این نوع تجهیز جانبی دورربین مداربسته را انتخاب می نماید.

نصاب دوربین مداربسته محترم حتما از BNC مرغوب استفاده نمایید ، فروش BNC ارزان تنها نشان از این دارد که جنس BNC مرغوب نمی باشد، بهترین جنس BNC آلیاژ مس است.

برای خرید دوربین مداربسته به فروشگاه دوربین مداربسته بروید.

فروش BNC
Tagged on:     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *