loading cctv

Turbo HD در دوربین مداربسته چیست؟

Rate this post

Turbo HD در دوربین مداربسته چیست؟

Turbo HD به خصوص برای کاربران سیستم های آنالوگ ویدئویی ساخته شده است که می خواهند بدون نیاز به جایگزینی کابل کشی موجود، به مشاهدات ویدئویی با کیفیت بالا متصل شوند.
مزیت بزرگ Turbo HD سادگی نصب و استفاده است. نصب و راه اندازی در واقع همانند یک سیستم مشاهده تصویری آنالوگ است. در حقیقت، نه تنها دوربین های Turbo HD ویژه می توانند به ضبط کننده های Turbo HD، بلکه دوربین های آنالوگ و IP معمولی متصل شوند.

> عملکرد HD با وضوح 1080p تا حتی 5Mp
> فن آوری HDTVI باز، سازگار با تجهیزات شخص ثالث
> سیستم سه گانه – اثبات آینده با توجه به ترکیبی از TurboHD، آنالوگ و IP> انتقال ویدئو HD تا 500 متر بیش از کابل کواکسی

با استفاده از این دوربین ها و ضبط های جدید شما می توانید سیستم موجود خود را به کیفیت تصویر کامل 2Mp کامل بدون نصب کابل های جدید ارتقا دهید! شما فقط یک ضبط کننده Turbo HD و یک دوربین Turbo HD نیاز دارید. شما با کیفیت تصویر برتر شگفت زده خواهید شد!

با استفاده از این خط توربو جدید، Hikvision دارای رزولوشن HD و رزولوشن FULL HD برای دوربین ها و ضبط ویدئو های دیجیتال است. شما هم اکنون می توانید از کیفیت تصویر بسیار بهتر از سیستم فعلی موجود خود با استفاده از زیرساخت کابل فعلی بهره مند شوید.

Hikvision همچنین دارای قدرت Over Coax مدل (PoC) در این محدوده Turbo HD است.
شما هم اکنون می توانید تصاویر 5 مگاپیکسل و منبع تغذیه را از طریق کابل کواکسیال آنالوگ ارسال کنید! بنابراین فقط یک کابل از ضبط کننده به دوربین مورد نیاز است!

ضبط کننده ها و دوربین های Hikvision PoC یک سیستم پلاگین و بازی ایده آل را ایجاد می کنند، به عنوان مثال برای بازار جایگزینی که کابل کواکسیال اغلب در حال حاضر حضور دارد! دوربین های معمول Turbo HD و PoC Turbo HD می توانند در هر دو ضبط کننده معمولی Turbo HD و ضبط کننده PoC مخلوط شوند.

Turbo HD در دوربین مداربسته
Turbo HD در دوربین مداربسته Turbo HD در دوربین مداربسته

پیشنهاد میگردد برای مشاهده  این نوع دوربین مداربسته از تلویزیوون های مناسب دوربین مداربسته 4k استفاده نمایدد

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X