بهترین دوربین مداربسته ایران

بهترین دوربین مداربسته ایران: چه مواردی را باید قبل از خرید در نظر گرفت؟

 سیستم های دوربین مدار بسته در ایران برای بسیاری از محیط ها مانند محل کار ، صنایع ، انبارها ، مغازه های خرده فروشی ، رستوران ها ، خانه ها و دفاتر تجاری به یک مهم تبدیل شده است.

افزایش نرخ جرم و جنایت یکی از دلایل این نوع مکان ها در ایران است که صاحبان آنها باید از آسیب ها و خسارات محافظت کنند. بهترین سیستم های دوربین مداربسته بهترین راه حل ها برای به دست آوردن سطح حفاظتی مورد نظر شما هستند.

عوامل خاصی وجود دارد که شما باید قبل از انتخاب بهترین دوربین مداربسته در ابران در نظر داشته باشید تا از تمام مزایای آن بهره ببرید و از دفاع بهینه برای محیط خاص خود بهره مند شوید.

پس با ما در این مقاله آموزش همراه باشید تا تمام جزئیات خرید بهترین دوربین مداربسته را به شما در سه سوت بگیم.

بهترین دوربین مداربسته ایران
بهترین دوربین مداربسته ایران

1. اندازه مساحت پوشش دوربین مداربسته را تأیید کنید

اول از همه ، شما باید در نظر بگیرید که مکانی که می خواهید با سیستم دوربین مدار بسته پوشش دهید ، چقدر بزرگ است. بسته به وسعت منطقه ، بهترین راه حل برای شما ممکن است از نظر تعداد دوربین های مورد نیاز برای پوشش بیشتر قسمت منطقه متفاوت باشد. در هر صورت ، بهترین شرکت های نصب دوربین مدار بسته بسته به درخواست خاصی کیفیت و تکنولوژی با تعداد متغیر دوربین ارائه می دهند.

2. قرار است چه نوع فعالیت هایی را پوشش دهید؟

نوع فعالیت هایی که در داخل به اتمام می رسند (مانند فرآیندهای تولید ، کارهای دفتری ، فروش و غیره) چیزی است که همچنین می تواند پیکربندی و همچنین مدل و و تعداد دوربین های مداربسته را تغییر دهد.

3. شرایط نوری ضعیف؟

در برخی موارد ، شرایط کم روشنایی وجود دارد. انواع مختلفی از دوربین ها وجود دارند که صرف نظر از سطح طبیعی دید قادر به ارائه تصاویر عالی و واضح هستند. همچنین ، چه در مناطق بیرونی و چه در محیط های داخلی ممکن است به انواع مختلف بهترین دوربین های مداربسته نیاز داشته باشند که می تواند از شرایط محیط اطمینان حاصل کند( مقاله دوربین مداربسته دید در شب  را حتما بخوانید).

4- نیازهای وضوح تصویر(کیفیت تصویر) خود را برطرف کنید

نیازهای رزولوشن توسط چندین مدل و نصب دوربین که در کیفیت فیلم متفاوت است ، پوشش داده می شود. این مسئله با پرونده خاص شما و تمایل شما به گرفتن یک تصویر با وضوح بالا یا فقط یک تصویر استاندارد برطرف می شود.

مثلا دوربین آنالوگ با دوربین AHD و یا با دوربین IP در رنجهای کیفیتی 2مگاپیکسل و 5 مگاپیکسل کاملا متفاوت میباشد.

5. نمای از راه دور: دوربین IP و دوربین مدار بسته

عامل مهم دیگری که باید به آن توجه کنید ، نیاز شما به یک نمایش از راه دور از اقدام زنده در محل نظارت شما است. دوربین های مدار بسته مبتنی بر IP بهترین گزینه هستند اگر بخواهید تصاویر را از طریق رایانه شخصی یا تلفن هوشمند کنترل کنید ، به لطف اتصال به اینترنت.

نصب های ساده تری مانند سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ نیز در دسترس است که نیازی به چنین ویژگی های پیشرفته ای ندارید اما همچنان می خواهید تصویری با کیفیت بالا داشته باشید که بتوانید آن را ساعت ها ، روزها ، هفته ها و حتی سالها ضبط کنید.

6. آیا به سنسورهای حرکتی نیاز دارید یا خیر؟

سنسورهای حرکتی گزینه هایی هستند که اگر بخواهید به یک سیستم دوربین مداربسته نیاز داشته باشید که فقط هنگام تشخیص حرکت در منطقه تحت پوشش ، تصاویر را ضبط کنید ، ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید. این می تواند در مواردی مفید باشد که منطقه تحت نظارت خیلی پویا نباشد و مرتباً اقدام نشود.

ولی در نظر داشته باشید که که با اینکار، به هارد شما آسیب میرساند.

7. ظرفیت ذخیره سازی بهترین دوربین مداربسته

با توجه به نیاز ذخیره سازی شما ، گزینه ها متفاوت خواهد بود. گاهی اوقات یک کارت SD فقط برای چند ساعت ضبط کافی است و همچنین یک واحد ذخیره سازی دیسک سخت برای فیلمبرداری بیشتر مورد نیاز است.

در مقاله آموزشی هارد دوربین مداربسته در مورد نحوه انتخاب هارد دوربین مداربسته اطلاعات کافی ارائه میشود.

از نظر من مهمترین فاکتور بهترین دوربین مداربسته ایران همین هارد دوربین است زیرا در صورت انتخاب اشتباه در زمان خرید، شما هیچ امکان استفاده از تصاویر دوربین را در زمان حادثه ندارید.

8. دوربین های مدار بسته و سایر لوازم جانبی با کیفیت بالا

یکی از مهمترین مواردی که برای انتخاب بهتر برای نصب سیستم های دوربین مداربسته باید در نظر بگیرید ، کیفیت دستگاه ها است. شما باید در مورد بهترین مارک های دوربین های مدار بسته و آنچه که آنها ارائه می دهند و همچنین محدوده قیمت آنها تحقیق خوبی انجام دهید و برای وسایل جانبی دوربین مداربسته کیفیت اهمیت بسیار حائز اهمیت است.

9. یک نصاب سیستم دوربین مدار بسته واجد شرایط را انتخاب کنید

شما باید یک نصاب دوربین مداربسته مسئولیت پذیر انتخاب کنید که کاملاً قادر به نصب سیستم دوربین مدار بسته جدید شما در ایران باشد به گونه ای که از تمام ویژگی های آنها بهره برداری شده و به خوبی پیکربندی شود. شما باید به دنبال یک کارمند حرفه ای باشید که بتواند این تجهیزات با تکنولوژی بالا را با نتایج عالی اداره کند.

و نکته آخر اینکه خدمات پس از فروش چیزی است که به درد شما می خورد. بنابراین ، انتخاب یک تامین کننده با برنامه تعمیر و نگهداری درجه یک ، ضمانت طولانی مدت برای سرویس نصب و تمام دستگاه ها ، قطعاً مکمل مناسب برای بهترین مارک دوربین مداربسته با کیفیت بالا خواهد بود.

در نظر گرفتن تمام این جنبه ها به شما کمک می کند قبل از خرید بهترین انتخاب را داشته باشید. یک تصمیم هوشمند بیشترین مزیت ها را برای شما به ارمغان می آورد و این به معنای ایمنی و کنترل بیشتر با ارزش ترین اشیا شما ، بهره وری بیشتر برای شرکت شما و رفاه خانواده و عزیزانتان است.

تماس با ما برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته ایران :

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته با هزینه مناسب می باشد.

بهترین دوربین مداربسته ایران
بهترین دوربین مداربسته ایران