آموزش و مقاله

معرفی و آشنایی با دوربین مداربسته دید در شب

معرفی و آشنایی با دوربین مداربسته دید در شب

یکی از سیستم‌های امنیتی پرطرفدار دوربین‌های مدار بسته دید در شب است. این دوربین‌ها در تاریکی مطلق و در روشنایی بسیار کم که چشم شاهد اتفاقات نمی‌باشد به راحتی قادر به ضبط و ثبت تصاویر است.با ما در این مقاله همراه باشید تا به معرفی بهترین دوربین مداربسته دید در شب بپردازیم.دوربین‌های مدار بسته دید در شب در حیات وحش نیز بسیار پرکاربرد است؛ در تاریکی مطلق زندگی جانوران و نوع شکار آن‌ها ضبط و به نمایش داده شده است.دوربین‌های دید در شب در مکان‌هایی که رفت و آمد و امکانات شهری کمتر است نیز قابل استفاده است تا امنیت و حفاظت در آن محیط‌ها به راحتی برقرار شود.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

بهترین دوربین مدار بسته دید در شب
نصب دوربین مدار بسته
برای خرید و نصب دوربین مدار بسته همین حالا اقدام کنید.
دوربین مدار بسته

بهترین دوربین مداربسته دید در شب

برای معرفی بهترین دوربین مداربسته دید در شب بهتر است ابتدابا مشخصات و ویژگی های این دوربین ها آشنا شویم .ما با نصب دوربین مدار بسته به دنبال افزایش امنیت محیط هستیم اما شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در شب و نقاط تاریک نگران دید دوربین باشید.دوربین مدار بسته دید در شب در این شرایط کاربرد دارند و می توانند تصاویر را در تاریکی ضبط و ثبت کنند.انواع این دوربین ها را در فروشگاه دوربین مدار بسته می توانید ببینید و با توجه به شرایط محیط مورد نظر خود ، از آن ها تهیه نمایید.انواع گوناگونی از دوربین های مدار بسته وجود دارد که کاربرد های مختلفی دارند و برای انتخاب دوربین باید در ابتدا محیطی که می خواهید آن را مجهز کنید را در نظر بگیرید و سپس مقدار نور محیط و کیفیت تصویری که لازم دارید را در نظر بگیرید .

دوربین های دید در شب با توجه به سنسور هایی که در آن ها تعبیه شده است تصاویر دریافتی را واضح کرده و با کیفیت بالا ثبت می کنند .تعداد سنسور ها و ویژگی سنسور ها باعث تفاوت در مشخصات این دوربین ها می شود.بعد از خرید برای نصب دوربین حتما از نصاب دوربین مدار بسته کمک بگیرید تا مشکلی برای آن پیش نیاید.

بهترین دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شب

انواع دوربین مدار بسته دید در شب

برای معرفی “بهترین دوربین مداربسته دید در شب” بهتر است با انواع دوربین دید در شب و ویژگی هر کدام آشنا شویم تا بهترین تصمیم را در زمان خرید بر اساس این ویژگی ها و قیمت آنها اقدام به خرید کنیم.

1دوربین مدار بسته دید در شب گرمایی: این نوع از دوربین مداربسته دید در شب با توجه به گرما و حرارت جسم جاندار قادر به شناسایی آن می‌باشد؛ این نوع از دوربین‌های مدار بسته گرچه برد بالایی دارند اما بزرگترین عیب آن‌ها این است که قادر به شناسایی صورت افراد نمی‌باشد از این رو بیشتر در حیات وحش و مناطق دورافتاده کاربردی‌تر است و در محیط‌های نظامی و محیط‌هایی که نیاز به امنیت بیشتر دارند قابل استفاده نیست.

2-دوربین‌های مدار بسته دید در شب مادون قرمز: این نوع از دوربین‌های مدار بسته ارزان‌ترین و ساده‌ترین نوع دوربین‌های دید در شب است.
این نوع از دوربین‌ها توسط مادون قرمز قادر به ضبط تصاویر می‌باشند. دوربین دید در شب مادون قرمز مناسب محیط‌های کوچک می‌باشد زیرا برد بالایی ندارند.

3-دوربین‌های مدار بسته دید درشب بهینه ساز: این نوع از دوربین‌های مدار بسته توسط نور اندک موجود در محیط حتی ماه و ستاره قادر به ضبط تصاویر است.

از زاویه دیگر بهترین دوربین مدار بسته در شب به دو دسته دیگر تقسیم میشود:

دید در شب سیاه و سفید

این دستگاه “دوربین های مداربسته دید در شب” تصاویر را به صورت سیاه و سفید نشان می دهند و علت آن این است که نور فرا بنفش که توسط دوربین مداربسته ساطع می شود باعث می شود که دوربین تصاویر را به صورت سیاه و سفید نشان دهد.

این مدل دوربین های مداربسته دید در شب تقریباً از اولین سری های دوربین دید در شب بوده و کاربرد بسیار زیادی دارد و تا سال ۲۰۲۰ نیز این مدل از دوربین های مداربسته بسیار کاربردی و متداول ولی یکی از مشکلاتی که این سیاه و سفید بودن تصویر در شب تاریک این است که تصاویر در شب به شدت کیفیت پایین تری نسبت به روز دارد و حتی ممکن است پلاک خودرو و یا چهره افراد در شب قابل تشخیص نباشد. 

دوربین دید در شب رنگی

از سال ۲۰۲۲ به این طرف تکنولوژی جدیدی به نام دوربین مداربسته دید در شب رنگی در حوزه صنعت حفاظتی و نظارتی پدیدار گشت که باعث میشود دوربین ها بر خلاف دوربین های متداول قبلی در شب دارای تصاویر بسیار با کیفیت تر و رنگی باشد و تصاویر شب و روز مشابه هم است،بهترین دوربین مداربسته دید در شب دید در شب  تصاویر رنگی می توانند نشان دهد به خاطر استفاده از نور مرئی که توسط دوربین ساطع می شود و همچنین استفاده از لنزهای با کیفیت بالا که در شب با نور بسیار کم نیز تصاویر را به صورت واضح برای شما به نمایش در می آورند می باشد.

بهترین دوربین مدار بسته دید در شب رنگی به دو دسته یک کلی “وارم لایت” و “استارلایت” تقسیم بندی می شود. دوربین وارم لایت از خود نور مرئی ساطع می کند و برای اینکه تصاویر شب با کیفیت بالا تشکیل شوند لازم است که حداقل نور ۲۰۰ لوکس در محیط دوربین مداربسته وجود داشته باشد( دوربین های مدار بسته در محیط های باز و یا خیابان ها و کوچه ها بسیار کاربرد خوبی دارند). دوربین استارلایت، مدل دوربین مداربسته برخلاف دوربین وارم لایت حداقل لوکس ای که برای تشکیل تصویر نیاز دارند 30 لوکس میباشد، بنابراین با نورهای بسیار پایین مانند نور ماه تصاویر شما بسیار با کیفیت بوده و حتی در محیط های بسته با یک نور شمع شما می توانید تصاویر بسیار با کیفیت داشته باشید.

در هر دو صورت استفاده از دوربین های مداربسته دید در شب رنگی به شما کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به دوربین دید در شب سیاه و سفید می دهد بنابراین در زمان خرید دوربین به این مقوله توجه نمایید تا بتوانید بهترین دوربین مدار بسته دید در شب را تهیه کنید.   

CCTV2B1 1

معیار انتخاب دوربین دید در شب

برای انتخاب دوربین مدار بسته‌ای که قابلیت دید در شب نیز داشته باشد باید به کیفیت دوربین، لنز دوربین و برند دوربین توجه کنیم.
برند دوربین: اگر یک دوربین مدار بسته جعلی و بی‌کیفیت ادعای داشتن دید در شبی عالی داشته باشد دور از باور و منطق است. این بر این دلیل نیست که فقط دوربین‌های گران قیمت کارآیی خوبی دارند اما دوربین‌های جعلی نیز کاملاً فاقد اعتماد هستند.
کیفیت دوربین: کیفیت دوربین‌های مدار بسته با مگاپیکسل شناسایی و معرفی می‌شود و هرچه این مقدار بالاتر باشد کیفیت دوربین بهتر است.
لنز دوربین: لنز دوربین را بر اساس انتظاری که از آن دارید انتخاب کنید. لنز‌های ثابت و متغیر دو نوع لنز موجود در دوربین‌های مدار بسته می‌باشد.

موضوع دیگری که در انتخاب موثر است، قیمت دوربین مدار بسته دید در شب است که خوب با توجه به برند و رزولوشین دوربین مداربسته، قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی نیز متغییر و متفاوت است.

تمامی موارد بالا معیار انتخاب شما جهت بهترین کیفیت دوربین مدار بسته در شب است، زیرا اکثر دوربینهای مداربسته در روز کیفیت مناسبی دارند و کیفیت تصویر در شب آنها است که میتواند شما را دچار مشکل کند.

مزایا دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین‌های مدار بسته دید در شب یک سری مزایا و مزیت‌های ویژه ارائه می‌دهند که در موارد مختلف مفید و حیاتی باشند. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

1. امنیت در شب: یکی از مزایای اصلی دوربین‌های مدار بسته دید در شب، توانایی نظارت و امنیت در شب است. این دوربین‌ها با استفاده از فناوری‌های مختلفی مانند اشعه‌های مادون قرمز (IR) و تکنولوژی‌های حساس به نور، تصاویر با کیفیت را در شرایط نور کم تا نهایتاً تاریکی فراهم می‌کنند.

2. نظارت بر خطرات: دوربین‌های دید در شب می‌توانند در تشخیص و نظارت بر خطرات مختلفی کمک کنند. این امور شامل ورود افراد غیرمجاز به مکان‌ها، سرقت، تخریب و حتی حوادث آتش‌سوزی می‌شوند.

3. ثبت و ذخیره‌سازی تصاویر: بیشتر دوربین‌های مدار بسته دید در شب دارای قابلیت ضبط و ذخیره‌سازی تصاویر هستند. این امکان به مراقبت از محل‌هایی که باید تصاویر نظارتی ثبت شود، کمک می‌کند و در صورت نیاز به تصاویر به عنوان مدرک در دادگاه یا برای اهداف امنیتی مفید است.

4. پیشگیری و افزایش امنیت: حضور دوربین‌های دید در شب می‌تواند به عنوان یک عامل پیشگیری مؤثر عمل کند. افراد که می‌دانند که در محدوده دید دوربین‌ها هستند، احتمالاً کمتر به جرم‌کاری و نقض امنیت علاقه دارند.

5. استفاده در مکان‌های مختلف: دوربین‌های مدار بسته دید در شب می‌توانند در مکان‌های مختلفی از جمله منازل، اماکن تجاری، صنعتی، و حتی در فضاهای عمومی نصب شوند.

6. مانیتورینگ از راه دور: بسیاری از دوربین‌های مدار بسته دید در شب قابلیت مانیتورینگ از راه دور را دارا هستند. این به معنای این است که شما می‌توانید تصاویر را از دوربین‌ها را از طریق اینترنت یا دستگاه‌های هوشمند مشاهده کرده و کنترل کنید.

به طور کلی، دوربین‌های مدار بسته دید در شب می‌توانند به افزایش امنیت، پیشگیری از جرم‌کاری، و نظارت بر مکان‌ها در شرایط نور کم یا تاریک کمک کنند و از اهمیت زیادی برخوردارند.

 بطور خلاصه مزایای دوربین مداربسته در شب رنگی عبارت است از:

1-داشتن امنیت بالا در 24 ساعته شبانه روز و در تاریکی

2-قادر به ضبط تصاویر هم در روز و هم در شب

3-داشتن تنوع بالا و انتخاب راحتر متناسب با بودجه هر فرد

4-مجهز به نور مادون قرمز و فرابنفش

5-مقاوم در هرنوع شرایط آب و هوایی

6-مصرف پایین انرژی به دلیل استفاده از ال ای دی

7-مصرف پایین انرژی

8-قابلیت مخفی داشتن

معایب دوربین مدار بسته دید در شب

این نوع از دوربین‌های مدار بسته معایب خاص و قابل گفتنی ندارند، در گذشته می‌توان ضبط سیاه و سفید تصاویر در شب را به عنوان عیب این دوربین‌ها بیان کرد که امروزه با تولید دوربین‌های دید در شب رنگی این مشکل نیز برطرف گردیده است.

مزایا دوربین مدار بسته دید در شب

مزایا دوربین مدار بسته دید در شب

خرید دوربین مدار بسته دید در شب رنگی

دوربین مداربسته دید در شب رنگی  یک مدل از دوربین مداربسته می باشد. همانطور که از نام آن پیداست در زمانی که هوا تاریک است تصاویر آن به صورت کاملاً رنگی و مشابه تصاویر روز نمایش داده می شود،  در این مقاله نحوه تست و انتخاب این مدل از دوربین های مداربسته توضیح داده خواهد شد.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی  یکی از جدیدترین تکنولوژی های دوربین مداربسته می باشد در زمان خرید آن می بایست حتما به این نکته توجه شود نحوه تست و گارانتی آن به چه صورت است.

برای خرید یک دوربین مداربسته شما می بایست معیارها و فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار دهید به صورت کلی اشاره دارند به موارد زیر :

–  تکنولوژی ساخت دوربین مدار بسته

–  بدنه دوربین مداربسته و اصطلاحاً هوزینگ دوربین مداربسته

–  خدمات پس از فروش برند دوربین مداربسته

 زمان خرید دوربین مداربسته دید در شب رنگی  بهتر است حتما از فروشنده بخواهید که یک نمونه از تصویر این دوربین را در شب به شما نشان دهد ، یک نکته ظریف وجود دارد و آن این است است که این مدل از دوربین های مداربسته برای نمایش تصویر رنگی در شب نیازمند حداقل نوری می باشد و دقیقاً در همین معیار است که کیفیت های متفاوت و ارزش های متفاوت و هزینه های متفاوت را برای هر کدام از این مدل از دوربین های مداربسته ایجاد می کند.

 معمولاً این مدل از دوربین های مداربسته باحداقل نور ماه و یا ستاره د تمامی تصاویر در شعاع دید خود را رنگی نشان بدهد، نحوه عملکرد آن بدین صورت است که مانند چشم انسان دیافراگم دوربین مدار بسته باز شده و میزان نور بیشتری را از محیط به درون سنسور خود هدایت می کند ( دقت کنید این مدل از باز شدن دیافراگم مشابه در دوربین های عکاسی قدیمی یک کار مکانیکی نیست بلکه حساسیت سنسور به نحوی بالا رفته که این عمل را شبیه سازی می کند. )  دوربین تابیده شود تصاویری از دوربین که قرار است بر روی دستگاه دی وی آر شما نمایش داده شود به صورت کاملا رنگی نشان داده می شود .

دوربین مدار بسته دید در شب رنگی با استفاده از تکنولوژی استارلایت

نحوه عملکرد تکنولوژی استارلایت دوربین مداربسته (دید در شب رنگی) به این صورت است که چشم انسان قادر است وضوح تصویر در 0.2 lux را مشاهده نماید. ولی با کمک تکنولوژی و برتری شرکت سونی در تولید این نوع سنسور های دوربین مدار بسته star light  تصویر در نور کم 0 lux هم می تواند  تصاویر رنگی و با کیفیت را انتقال دهد. به طور ساده می توان گفت دیافراگم در دوربین مدار بسته دید در شب رنگی کاملا باز است و نزدیک به یک می باشد. در این حالت شاتر دوربین مدار بسته با سرعت پایین تر تصویر برداری می نماید.

برند های معتبر دنیا مانند داهوا و هایک ویژن موفق به تولید این دوربین مدار بسته star light در مدل های HD  و IP گردیده است و به واسطه اهمیت استفاده از دوربین دید در شب رنگی شرکت چشمان بیدار آریا نیز اقدام به تولید بهترین دوربین مداربسته دید در شب رنگی در ایران نموده است.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی با تکنولوژی شارپ

دوربین مداربسته دید در شب رنگی با تکنولوژی شارپ

هنگام خرید دوربین با دید در شب رنگی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

رزولوشن دوربین دید در شب

یکی از مهمترین نکات برای انتخاب دوربین دید در شب رزولوشن آن است. بهتر است دوربین هایی که برای فضای باز انتخای می کنید، رزولوشن بالایی داشته باشند.

برد دید در شب دوربین مداربسته

نکته پر اهمیت دیگری در انتخاب دوربین مدار بسته دید در شب وجود دارد که برد آن می باشد. برد اسمی داخل کاتالوگ از برد مفید خود دوربین کمی کمتر است.

زاویه دید دوربین دید در شب

اگر تمایل دارید دوربین دید در شب تمام زوایای محیط مورد نظر را در بر بگیرد، باید به زاویه دید دوربین به خوبی توجه کنید. زاویه دید دوربین به شما کمک می کند تا مناطق وسیع تری را مشاهده کنید.

قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی

دوربین مداربسته دید در شب رنگی نسبت به دوربین مداربسته معمولی قیمت بالاتری دارند مثلا در سال 1402، حداقل قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی حدود 950.000 تومان است.

قیمت دوربین دید درشب

کمترین قیمت دوربین مدار بسته دید در شب را با گارانتی و خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت و قابلیت دید در شب رنگی میتوانید از فروشگاه چشمان بیدار آریا تهیه کنید.

برخی از محصولات دید در شب رنگی با قابلیت نصب به صورت ساده و بدون نیاز به نصاب به شرح زیر میباشد:

دوربین لامپی چرخشی V380 سیمکارتی با یکسال گارانتی

قیمت اصلی 2,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,200,000 تومان است. تومان
دوربین لامپی چرخشی V380 سیمکارتی دوربین لامپی چرخشی با قابلیت نصب سیمکارت و دید در شب رنگی یکی از بهترین

اسپید دام سیم کارتی v380 مدل P20 به همراه آدابتور

قیمت اصلی 2,320,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,200,000 تومان است. تومان
اسپید دام سیم کارتی v380 مدل P20 به همراه آدابتور دوربین مینی اسپید‌دام وارم لایت V380 Pro وای‌فای یک دوربین

دوربین اسپیددام دولنز خورشیدی سیمکارتی

6,000,000 تومان تومان
دوربین اسپیددام دولنز خورشیدی سیمکارتی  با نرم افزار V380 واقعاً امکانات جالبی دارد. با دو لنز 3.6 میلی‌متری ثابت و

دوربین های دید در شب بیسیم که در بالا سه نمونه از آخرین مدلها و بروزترین آنها را برای فروش در فروشگاه دوربین مداربسته آریا عرضه کرده ایم، تماما دارای قابلیت نمایش با کیفیت خوب و عالی در شب هستند که برخی از آنها حتی قابلیت این را دارند که در شب تصاویر رنگی نشان بدهند و شما بتوانید با بهترین کیفیت و تصویری واضح در شب حتی تصاویر رنگی نیز داشته باشید.

دوربین دید در شب نظامی

دوربین‌های دید در شب نظامی یا همان “نایت ویژن” یک نوع تجهیزات نظامی و امنیتی هستند که برای مشاهده و ضبط تصاویر در شرایط نور کم یا تاریکی بکار می‌روند. این دوربین‌ها از تکنولوژی‌های مختلف برای افزایش دید در شب و نورپردازی استفاده می‌کنند تا تصاویر و ویدیوهای با کیفیت در شرایط نوری ضعیف تولید کنند. ویژگی‌های اصلی دوربین دید در شب نظامی عبارتند از:

1. استفاده از IR (Infrared) LEDs: بسیاری از این دوربین‌ها دارای دیودهای فرابنفش (IR LEDs) هستند که نور IR تولید می‌کنند. این نور IR نادرست قابل رؤیت توسط چشم انسان نیست، اما دوربین قادر به تشخیص آن است و تصاویر را در شب تولید می‌کند.

2. تقویت نور: دوربین‌های دید در شب نظامی از تکنولوژی‌های تقویت نور برای افزایش شدت نور محیط استفاده می‌کنند. این تکنولوژی‌ها عبارتند از Image Intensifiers و Thermal Imaging.

3. تصویر با کیفیت: این دوربین‌ها به عنوان تجهیزات نظامی معمولاً از دقت و کیفیت تصاویر بسیار بالا برخوردار هستند. آنها قادر به ضبط تصاویر با وضوح بالا حتی در شرایط نوری ضعیف هستند.

4. قابلیت ضبط و ذخیره‌سازی: اکثر این دوربین‌ها دارای قابلیت ضبط تصاویر و ویدیوها هستند و این اطلاعات را بر روی حافظه داخلی یا دیگر وسایل ذخیره می‌کنند.

5. دریافت اطلاعات و ارسال تصاویر: برخی از دوربین‌های نظامی دید در شب می‌توانند اطلاعات را در زمان واقعی به مراکز کنترل ارسال کنند تا اطلاعات تحلیل شده و دیداری فراهم کنند.

دوربین‌های دید در شب نظامی در عملیات نظامی، امنیت، حفاظت از مرزها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند و امکان مشاهده و نظارت در شرایط نوری محدود یا تاریکی را فراهم می‌کنند.

دوربین دید در شب نظامی

دوربین دید در شب نظامی

سوالات متداول

دوربین مداربسته دید در شب دستگاه های نظارتی پیشرفته ای هستند که برای فیلمبرداری واضح و با کیفیت در شرایط کم نور طراحی شده اند از اینرو برای داشتن تصویر مناسب در شب باید به این نکته توجه کرد که انتخاب صحیح دوربین مداربسته دید در شب به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد، در ادامه سوالاهای متداول در این زمینه را پاسخ میدهیم.

سوال 1: دوربین مدار بسته دید در شب چه قیمتی دارد؟

پاسخ: قیمت دوربین مدار بسته دید در شب ممکن است متغیر باشد و به عوامل مختلفی اعمال گردد، از جمله نوع و کیفیت دوربین، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، نام تولید کننده، میزان رزولوشن تصویر، نوردهی در شب، و مکان خرید. در بازار مختلف و با توجه به ویژگی‌های مختلف، دوربین‌های مدار بسته دید در شب می‌توانند از 300 هزار تومان تا 3.500.000 تومان و حتی بیشتر هزینه کنند.

سوال 2: چگونه می‌توانم یک دوربین مدار بسته دید در شب با قیمت مناسب پیدا کنم؟

پاسخ: برای پیدا کردن یک دوربین مدار بسته دید در شب با قیمت مناسب، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:
1. تعیین نیازهای خود: ابتدا باید نیازهای خود را مشخص کنید، از جمله مکان نصب دوربین، فاصله مورد نظر برای پوشش، ویژگی‌های مورد نظر (مثل رزولوشن و قابلیت دید در شب) و بودجه مالی خود.

2. مقایسه محصولات: مقایسه دوربین‌های مختلف با توجه به مشخصات فنی و قیمت آنها به شما کمک می‌کند تا یک محصول مناسب انتخاب کنید.

3. مطالعه نقدها و بازخوردها: مطالعه نقدها و بازخوردهای افرادی که از دوربین استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

4. جستجوی معاملات و تخفیف‌ها: قبل از خرید، به دنبال تخفیف‌ها، معاملات و پیشنهادات ویژه در مغازه‌ها و اینترنت بگردید.

5. مشورت با متخصصان: اگر نیاز به راهنمایی دقیق‌تر دارید، با متخصصان یا تکنسین‌های مرتبط در این حوزه مشورت کنید.

سوال 3: آیا دوربین‌های مدار بسته دید در شب ارزش خرید در مقایسه با قیمت‌های آنها دارند؟

پاسخ: بله، دوربین‌های مدار بسته دید در شب ارزش خرید دارند، اگر از آنها به درستی استفاده شود و به نیازهای شما بپردازند. این دوربین‌ها امکان مانیتورینگ و نظارت بر مکان‌های مختلف را در شب و در شرایط نور کم فراهم می‌کنند. انتخاب یک دوربین با ویژگی‌های مناسب برای نیازهای شما، مانند رزولوشن بالا، تکنولوژی دید در شب پیشرفته، و قابلیت‌های ضبط و ذخیره سازی مناسب، می‌تواند ارزش خرید خوبی داشته باشد. به علاوه، امنیت و نظارت در شب می‌تواند در موارد مهمی نظیر محافظت از منزل و اماکن تجاری بسیار حیاتی باشد.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
Facebook
منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید