برند برتر دوربین مدار بسته

بهترین دوربین مدار بسته

امروزه در اماکن دولتی و خصوصی از دوربین های مداربسته برای کنترل و نظارت بر تجهیزات و محصولات، روند تولید، نحوه کار کارکنان، بررسی رفتار زندانیان، دانش آموزان در مدارس و هزاران کاربری دیگر استفاده می شود. با دوربین مداربسته می توان از وقوع تروریسم و خشونت در ابعاد مختلف جلوگیری کرده و فعالیت های تجاری و اداری را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. ما در این مقاله ۱۰ تا از بهترین برند های دوربین مدار بسته را به شما معرفی می‌کنیم.

۱. هایک ویژن

برند هایک ویژن یکی از برترین برند های دوربین مدار بسته است که در کشور خودمان طرفداران بسیار زیادی دارد. این برند در طی ۲۰ سال توانسته است تولیدات انبوهی داشته باشد و در دنیا با داشتن کیفیت خوب،رضایت مشتریان خود را بدست آورد قیمت مناسب این برند یکی از اهداف این شرکت بوده است و تا به امروز برند هایک ویژن یکی از پرفروش ترین برند های دوربین مدار بسته در دنیا است.

فروشگاه

۲. سامسونگ

برند سامسونگ اولین برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا است. این شرکت در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و به عنوان اولین شرکت تولید کننده دوربین مداربسته در جهان ظاهر شد. محصولات این شرکت در بازار بین المللی با تعداد و با ارقام بالایی به فروش می رسد. سامسونگ اولین و بهترین دوربین مداربسته جهان است. سایر محصولات این شرکت با کیفیت بوده و در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد و هر ساله بر تعداد و دامنه محصولات این شرکت افزوده می شود.

دوریبن مدار بسته سامسونگ

۳. سانیو

برند Sanyo یکی از ده برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا است. این شرکت در سال ۱۹۴۷ تاسیس و در سال ۱۹۵۰ شروع به کار کرد. دفتر مرکزی شرکت در شهر اوزاکای ژاپن است. شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۴۵ ۵۰ درصد از سهام شرکت را در سال ۲۰۰۹ به مبلغ ۴.۵ میلیون دلار خریداری کرد. یکی از بهترین دوربین مداربسته، برند سانیو است.

این مطلب را هم بخوانید!  تغییر IP دوربین مداربسته
بهترین دوربین مدار بسته

۴. سونی

محصولات شرکت سونی در زمینه بازار بین المللی در دنیا جزء بهترین ها است. این شرکت در سال ۱۹۴۶ توسط ماسارو ایبوکا و اکیو ماروتا تاسیس شد. دوربین مداربسته شرکت سونی در بین ۱۰ شرکت برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا جزء بهترین ها است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن قرار دارد. از برندهای بهترین دوربین مداربسته می توان به این برند اشاره کرد.

معرفی دوربین مداربسته SONY

۵. اوتک

محصولات دوربین مداربسته Avtech جزء محصولات ۱۰ شرکت برتر جهان است. دفتر مرکزی آن در تایوان قرار دارد. این شرکت  در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. محصولات دوربین مداربسته این شرکت در سراسر جهان به تعداد بالا به فروش می رسد.

معرفی دوربین مداربسته AVTECH

۶. زیکام

محصولات دوربین مداربسته  Zicom در دنیا یکی از ۱۰ شرکت برتر است. این شرکت در سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و دفتر مرکزی آن در بمبئی هند قرار دارد. میزان فروش محصولات این شرکت رو به رشد است.

مطالعه کنید : معرفی دوربین مداربسته AVTECH

 
معرفی دوربین مداربسته AVTECH

۷. پاناسونیک

برند پاناسونیک از همان ابتدا شناخته شده بود. موسس شرکت Konosuk Matsushita است. دفتر مرکزی در اوزاکای ژاپن قرار دارد. این شرکت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته در جهان است. از بهترین دوربین مداربسته می توان به پاناسونیک اشاره کرد. 

بهترین دوربین مداربسته دنیا

۸. هانی ول

محصولات Honeywell در بسیاری از کشورهای جهان با تعداد بالایی به فروش می رسد. این شرکت در سال ۱۹۶۰ توسط مارک هانیول تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در نیوجرسی آمریکا قرار دارد. محصولات این شرکت در دنیا طرفداران خود را دارد و یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است.

بهترین دوربین مدار بسته

۹. ال جی الکترونیک

محصولات این شرکت به قدری معروف است که لازم به تبلیغ آن ها نیست و در سال ۱۹۵۸ در سئول کره جنوبی تاسیس شد. محصولات الکترونیک و خانگی این شرکت در سراسر دنیا با قیمت بالایی به فروش می رسد. این شرکت به همراه با شرکت سامسونگ پیروی تحریم های آمریکا، از ایران خارج شدند. ال جی الکترونیک جزء بهترین دوربین مداربسته در سطح جهان است.

این مطلب را هم بخوانید!  نصب دوربین مداربسته روی کامپیوتر
معرفی دوربین مداربسته LG

۱۰. اشنایدر الکتریک

این شرکت فرانسوی یکی از معروف ترین تولید کننده های دوربین مداربسته در جهان است و در سال ۱۸۳۶ تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر Rueil-Malmaison فرانسه است. موسس اوژن اشنایدر این شرکت را در کشور زیبای فرانسه تاسیس کرد. محصولات این شرکت در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی به فروش می رسد.

بهترین دوربین مدار بسته

۱۱. سونی

این شرکت جزء ۱۰ برتر جهان است و توسط Pirojsha Burjorji Godrej و Ardeshir Burjorji Sorabji Godrej در ۱۸۹۷ و در بمبئی هند تاسیس شد. محصولات دوربین مداربسته در کشورهای آسیایی، اقیانوسیه با قیمت بالایی به فروش می رسد.

معرفی دوربین مداربسته SONY

دوربین مداربسته برند  Viseum در رده بهترین دوربین مداربسته

دوربین Viseum برای کنترل و نظارت یکی از بهترین دوربین ها به شمار می رود. این دوربین ۳۶۰ درجه می چرخد و می توان از آن برای کاربری های مختلف و متفاوت استفاده کرد. با این دوربین می توان ۴ استادیوم المپیک را پوشش داد. از دوربین مداربسته  Viseum ICM Camera می توان برای کاربری های مختلف استفاده کرد. می توانید آن را به گوشی، لپ تاپ و تبلت متصل کرده و از راه دور محل را کنترل کرد. تصاویر این دوربین ها، بسیار با کیفیت است و توانایی چرخش تا ۳۶۰ درجه باعث محبوبیت هر چه بیشتر این دوربین می شود. با این دوربین می توان ترافیک رانندگی را کنترل کرد. در حفظ و افزایش امنیت نقش بسزایی دارد. تامین امنیت با این دوربین مداربسته راحت است.

بهترین دوربین مداربسته دنیا

جدول برترین برند های دوربین مدار بسته

 

برندشرح
سامسونگاولین برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا
سانیویکی از ده برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا
سونییکی از محصولات برتر دنیا
اوتکبا کیفیت و جزء ده شرکت برتر دوربین مداربسته
زیکامشرکت هندی و با محصولات با کیفیت
پاناسونیکیکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته
هانی ولشرکت آمریکایی و با محصولات عالی
ال جی الکترونیکیکی از شرکت های معروف کره جنوبی
اشنایدر الکتریکیکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته
گودرجشرکت هندی و با محصولات با کیفیت
۱۰ برند بهترین دوربین مداربسته
رای دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *