بهترین دوربین مداربسته دنیا

بهترین دوربین مداربسته دنیا

 عملکرد بهترین دوربین مداربسته می تواند نسبت به بقیه بهتر باشد. این چنین دوربینی به طور یقین، دقیق ترین دوربین مداربسته خواهد بود. امروزه در اماکن دولتی و خصوصی از دوربین های مداربسته برای کنترل و نظارت بر تجهیزات و محصولات، روند تولید، نحوه کار کارکنان، بررسی رفتار زندانیان، دانش آموزان در مدارس و هزاران کاربری دیگر استفاده می شود. با دوربین مداربسته می توان از وقوع تروریسم و خشونت در ابعاد مختلف جلوگیری کرده و فعالیت های تجاری و اداری را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند.

بهترین دوربین مداربسته دنیا
بهترین دوربین مداربسته دنیا

۱۰ برند بهترین دوربین مداربسته

  • سامسونگ

برند سامسونگ اولین برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا است. این شرکت در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و به عنوان اولین شرکت تولید کننده دوربین مداربسته در جهان ظاهر شد. محصولات این شرکت در بازار بین المللی با تعداد و با ارقام بالایی به فروش می رسد. سامسونگ اولین و بهترین دوربین مداربسته جهان است. سایر محصولات این شرکت با کیفیت بوده و در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد و هر ساله بر تعداد و دامنه محصولات این شرکت افزوده می شود.

  • سانیو

برند Sanyo یکی از ده برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا است. این شرکت در سال ۱۹۴۷ تاسیس و در سال ۱۹۵۰ شروع به کار کرد. دفتر مرکزی شرکت در شهر اوزاکای ژاپن است. شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۴۵ ۵۰ درصد از سهام شرکت را در سال ۲۰۰۹ به مبلغ ۴.۵ میلیون دلار خریداری کرد. یکی از بهترین دوربین مداربسته، برند سانیو است.

  • سونی

محصولات شرکت سونی در زمینه بازار بین المللی در دنیا جزء بهترین ها است. این شرکت در سال ۱۹۴۶ توسط ماسارو ایبوکا و اکیو ماروتا تاسیس شد. دوربین مداربسته شرکت سونی در بین ۱۰ شرکت برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا جزء بهترین ها است. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن قرار دارد. از برندهای بهترین دوربین مداربسته می توان به این برند اشاره کرد.

  • اوتک

محصولات دوربین مداربسته Avtech جزء محصولات ۱۰ شرکت برتر جهان است. دفتر مرکزی آن در تایوان قرار دارد. این شرکت  در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. محصولات دوربین مداربسته این شرکت در سراسر جهان به تعداد بالا به فروش می رسد.

بهترین دوربین مداربسته دنیا
بهترین دوربین مداربسته دنیا
  • زیکام

محصولات دوربین مداربسته  Zicom در دنیا یکی از ۱۰ شرکت برتر است. این شرکت در سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و دفتر مرکزی آن در بمبئی هند قرار دارد. میزان فروش محصولات این شرکت رو به رشد است.

  • پاناسونیک

برند پاناسونیک از همان ابتدا شناخته شده بود. موسس شرکت Konosuk Matsushita است. دفتر مرکزی در اوزاکای ژاپن قرار دارد. این شرکت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته در جهان است. از بهترین دوربین مداربسته می توان به پاناسونیک اشاره کرد. 

  • هانی ول

محصولات Honeywell در بسیاری از کشورهای جهان با تعداد بالایی به فروش می رسد. این شرکت در سال ۱۹۶۰ توسط مارک هانیول تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در نیوجرسی آمریکا قرار دارد. محصولات این شرکت در دنیا طرفداران خود را دارد و یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه است.

  • ال جی الکترونیک

محصولات این شرکت به قدری معروف است که لازم به تبلیغ آن ها نیست و در سال ۱۹۵۸ در سئول کره جنوبی تاسیس شد. محصولات الکترونیک و خانگی این شرکت در سراسر دنیا با قیمت بالایی به فروش می رسد. این شرکت به همراه با شرکت سامسونگ پیروی تحریم های آمریکا، از ایران خارج شدند. ال جی الکترونیک جزء بهترین دوربین مداربسته در سطح جهان است.

  • اشنایدر الکتریک

این شرکت فرانسوی یکی از معروف ترین تولید کننده های دوربین مداربسته در جهان است و در سال ۱۸۳۶ تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در شهر Rueil-Malmaison فرانسه است. موسس اوژن اشنایدر این شرکت را در کشور زیبای فرانسه تاسیس کرد. محصولات این شرکت در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی به فروش می رسد.

  • سونی

این شرکت جزء ۱۰ برتر جهان است و توسط Pirojsha Burjorji Godrej و Ardeshir Burjorji Sorabji Godrej در ۱۸۹۷ و در بمبئی هند تاسیس شد. محصولات دوربین مداربسته در کشورهای آسیایی، اقیانوسیه با قیمت بالایی به فروش می رسد.

دوربین مداربسته برند  Viseum  در رده بهترین دوربین مداربسته

دوربین Viseum برای کنترل و نظارت یکی از بهترین دوربین ها به شمار می رود. این دوربین ۳۶۰ درجه می چرخد و می توان از آن برای کاربری های مختلف و متفاوت استفاده کرد. با این دوربین می توان ۴ استادیوم المپیک را پوشش داد. از دوربین مداربسته  Viseum ICM Camera می توان برای کاربری های مختلف استفاده کرد. می توانید آن را به گوشی، لپ تاپ و تبلت متصل کرده و از راه دور محل را کنترل کرد. تصاویر این دوربین ها، بسیار با کیفیت است و توانایی چرخش تا ۳۶۰ درجه باعث محبوبیت هر چه بیشتر این دوربین می شود. با این دوربین می توان ترافیک رانندگی را کنترل کرد. در حفظ و افزایش امنیت نقش بسزایی دارد. تامین امنیت با این دوربین مداربسته راحت است.

بهترین دوربین مداربسته دنیا
بهترین دوربین مداربسته دنیا

بهترین دوربین مداربسته دنیا

برند شرح
سامسونگ اولین برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا
سانیو یکی از ده برند برتر تولید کننده دوربین مداربسته در دنیا
سونی یکی از محصولات برتر دنیا
اوتک با کیفیت و جزء ده شرکت برتر دوربین مداربسته
زیکام شرکت هندی و با محصولات با کیفیت
پاناسونیک یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته
هانی ول شرکت آمریکایی و با محصولات عالی
ال جی الکترونیک یکی از شرکت های معروف کره جنوبی
اشنایدر الکتریک یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته
گودرج شرکت هندی و با محصولات با کیفیت
۱۰ برند بهترین دوربین مداربسته

 

نتیجه گیری در مورد ” بهترین دوربین مداربسته دنیا

این مقاله آموزشی در مورد ” بهترین دوربین مداربسته دنیاو کاربردهای آن را در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با نفرات/ شرکت های دارای تجربه کافی در این حوزه مشورت نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

” بهترین دوربین مداربسته دنیا/ ۱۰ برند بهترین دوربین مداربسته /

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته با هزینه بسیار پایین می باشد.