loading cctv

تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته

Rate this post

تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته

فناوری EXIR جدیدترین فناوری برای دوربین های مداربسته است که از نظر سطح نظارت در شب که امروزه می توانید در بازار خریداری کنید ، ابتکاری ترین است. LED های دوربین مداربسته بهبود یافته باعث می شوند در هر محیط تاریک باعث افزایش دید شود بنابر این تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته جدید برای تمام دوربینهای مداربسته الزامی شده و جزی یکی از اپشنهای ان میباشد و میبایست مورد توجه در خرید دوربین مداربسته قرار بگیرد.

دوربین مداربسته INFINITY به تازگی این فناوری مادون قرمز EXIR را در دوربین های امنیتی AHD و IP خود معرفی کرده است. در مقایسه با دوربین های امنیتی معمولی موجود در بازار دوربین مداربسته ایران ، این دوربین های امنیتی جدید پیشرفته ترین دوربین های موجود در بازار امروز هستند.
دوربین های معمولی از LED هایی استفاده می کنند که در درجه اول روی الگوهای لنز تمرکز نمی کنند. این منجر به تصویری می شود که دارای روشنایی با روشنایی در مرکز تصویر است و مرکز تصویر روشنتر از اطراف تصویر است. سیستم جدید EXIR توسط INFINITY امکان نورپردازی بسیار پراکنده تری را فراهم می کند که الگوی مستطیلی شکل ایجاد می کند و تمام تصویر دارای روشنایی یکسانی میباشد این امکان باعث میشود که نصب دوربین مداربسته شما بهتر باشد.

تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته
تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته

برخی از مزایای اصلی تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته وجود دارد که عبارتند از:

اشیاء نسبت به دوربین های معمولی بیشتر به طور یکنواخت روشن می شوند و نور دید در شب دوربین مداربسته در تمام توصیر یکسان پخش میشود. این امر باعث می شود نور در لبه های تصویر و نه فقط در مرکز تصویر وجود داشته باشد.

تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته امکان افزایش 30 درصدی راندمان روشنایی دوربین مداربسته را فراهم می کند که منبع نور بسیار کارآمدتری به همراه استحکام نور LED است. یکی دیگر از مزایای اضافه شده این است که EXIR 1050mV را در مقایسه با 750 میلی ولت در توزیع منظم از نور ارائه می دهد. این به معنای نور قوی تر و دامنه دید بیشتر است.

لنزهای مستطیل شکل جدید به معنای استفاده بهتر از نور هستند. INFINITY EXIR شامل یک چراغ LED به شکل مستطیل است که در اندازه طبیعی صفحه نمایش متناسب است. این امر باعث کاهش نویز نور و بهبود کارایی استفاده می شود و مثلا در خواندن پلاک خودروها توسط دوربین مداربسته در شب بسیار بهتر است و کیفیت بهتری را برای شما به ارمغان می اورد.

  1. EXIR دوربین های مداربسته INFINITY منبع نور کارآمد و قدرت نور LED افزایش یافته است

استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته  انتشار نور و قطعات الکترونیکی با ضخامت در حد میکرومتر، باعث گردیده تا شاهد افزایش 30 درصدی بهره وری در کیفیت و بازده روشنایی کیفیت تصویر دوربین مداربسته نسبت به دوربین های مداربسته معمولی باشیم و این تکنولوژی جدید است در حوزه دوربین مداربسته مخصوصا در ایران. علاوه بر این نسبت به تکنولوژی های قدیمی تر با خروجی نور 750mV، تکنولوژی اکسیر دارای خروجی 1050mV است که نور قوی تری را در بردهای IR بیشتر فرآهم می کند و نور بیشتری را به سوژه شما تزریق میکند و این باعث افزایش کارایی دوربین مداربسته شما میشود.

  1. استفاده از LED های پیشرفته برای استفاده بهتر از نور

برای حداکثر بهره وری از نور مادون قرمز موجود، دوربین هایمداربسته INFINITY با تکنولوژی EXIR، نور را در شکلهای قدیمی و به صورت یک شعاع ثابت منتشر می کنند. این امر به بهبود بهره وری و کاهش آلودگی نوری در محیط اطراف کمک می کند , کیفیت تصویر دوربین مداربسته را افزایش میدهد.

  1. افزایش یکنواختی در روشنایی در تصویر دوربین مداربسته

تکنولوژی EXIR دوربین های مداربسته INFINITY روشنایی نور IR را به صورت یکنواخت منتشر می کند. این امر مشکلات مربوط به LED های قدیمی اعم از تمرکز بیش از حد نور در مرکز تصویر و مناطق تاریک در گوشه ها را از بین می برد. علاوه بر این طول عمر طولانی تر و صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی، از دیگر مزایای تکنولوژی Exir در دوربین های مداربسته هایک ویژن است.

تکنولوژی بهبود یافته یا EXIR 2.0

اگر مدت زمان زیادی را در جستجوی سیستم های دوربین امنیتی سپری کرده اید و دنبال یک دوربین مداربسته دید در شب عالی میگردید ، احتمالاً شنیده اید که دوربین های امنیتی قابلیت دید در شب را دارند و این امکان یک ویژگی مشترک بین تمام دوربینهای مداربسته است ولی آنچه این توانایی را به آنها  بهبود می دهد فن آوری است که با عنوان EXIR شناخته می شود. EXIR مخفف EXTended InfraRed است. این فناوری برای اینکه دوربین در شب دیده شود از LED استفاده می کند. آنچه تفاوت آن را فقط از روشن کردن منطقه با چراغ های متداول متفاوت می کند این است که فناوری مادون قرمز با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست ولی کیفیت ان نسبت به دید در شبهای عادی بسیار بهتر است و کیفیت دید در شب را بهتر میکند که این تکنولوژی در دوربین مداربسته INFINITY موجود میباشد.

دوربینی نور ایجاد شده توسط LED را می گیرد، اما انسان نمی تواند بفهمد آیا یک دوربین مداربسته در آنجا وجود دارد یا خیر و آیا می توان دید. یک مزیت بارز هنگام جلب جنایتکار یا دیدن مسائل ایمنی در تاریکی است که دوربین مداربسته باید دارای امکان دید در شب باشد.

با افزایش تقاضا برای دوربین هایی که می توانند در همه شرایط روشنایی کار کنند و تمام شرایط آب و هوایی رشد می یابد. دستگاه های سنتی EXIR هنگام روشنایی محدوده محدودی دارند و طول عمر آن نیز مسئله ای است. قابلیت اطمینان همیشه در مورد فن آوری نگران کننده است و همچنین تکنولوژی های قدیمی کیفیت پایینتری دارند و نور را در مرکز تصویر میدهند که باعث کور شدن تصویر در برخی از مواقع میشود.

برای کمک به اصلاح موارد ذکر شده در بالا و بهبود فناوری دید در شب EXIR ، INFINITYنسخه جدیدی از دستگاه های EXIR خود را راه اندازی کرده است. این فناوری جدید از EXIR 2.0 بهره می برد. این پیشرفت بسیار مورد نیاز بود و جای تعجب ندارد که یکی از بزرگترین نام ها در صنعت دوربین امنیتی ، INFINITY است. دستگاههای آنها به سراسر دنیا اعتماد می شود تا کیفیت محصولات خود را در کلیه صنایع به مشتریان ارائه دهد.

تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته
تکنولوژی EXIR دوربین مداربسته

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید این است که اگر دید در شب از مواد خوبی ساخته شده باشد که در اولین باری که از آن استفاده می کنید کیفیت خوبی را در شب داشته باشید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا نصب دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این تکنولوژی در دوربین های مداربسته 2Mp و 5Mp   جدید هستند و شما میتوانید مقایسه دوربین 2مگاپیکسل و 5 مگاپیکسل AHD را به صورت دقیق مورد بررسی قرار بدهید تا دقیقا با شباهتها و مزایا و معایب آنها آنا شوید ولی اینرا بدانید امسال سال دتکنولوژی جدید AHD میباشد و بهتر است از تکنولوژی 5 مگ استفاده نمایید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X