دستگاه NVR

دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه IP را Network Video Recording یا به اختصار دستگاه NVR می نامند. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و مدل های مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. این سیستم امکان کنترل دوربین های IP و ذخیره سازی تصاویر آنها را فراهم می کند. وظایف عمده ان وی آر ها همانند دی وی آر ها بوده و قابلیت های نسبتا مشابهی را دارا می باشند. تفاوت ها تنها در بکارگیری و نحوه ارتباطشان با دوربین هاست. برخلاف DVR ها که اتصال تصویر و صدا را بسادگی فراهم کرده اند نحوه اتصال در دستگاه NVRها تابع مستقیمی از مفاهیم شبکه های کامپیوتریست. دستگاه NVRدر واقع مرکز اتصال شبکه بشمار می رود و سیاست های اتصال در شبکه بر حسب نیاز با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود، مقایسه تصویر DVR با NVR را میتوانید مشاهده نماید.

 جهت ذخیره سازی اطلاعات دوربین مداربسته IP باید از این دستگاه استفاده شود ، درون این دستگاه یک هارد جهت ذخیره سازی اطلاعات و‌ دوربینها قرار میگیرد و تمام دوربینهای تحت شبه از طریق یک سویچ به دستگاه NVR متصل میشود ، نکته مهم در انتخاب دستگاه NVR پارامتر Fps می باشد.

دستگاه های تحت شبکه نیازمند استفده از دوربین مداربسته تحت شبکه می باشند. جهت خرید دوربین مداربسته و یا دوربین مداربسته دید در شب به صفحه محصولات دوربین مداربسته بروید.

بهترین دستگاه NVR برای ضبط دوربین مداربستهIp

One thought on “بهترین دستگاه NVR برای ضبط دوربین مداربستهIp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *