loading cctv
slider

3 نکته کلیدی برای استفاده از دستگاه NVR – برند INFINITY

Rate this post

دستگاه NVR برند INFINITY

دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه IP را Network Video Recording یا به اختصار دستگاه NVR می نامند. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و مدل های مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. این سیستم امکان کنترل دوربین های IP و ذخیره سازی تصاویر آنها را فراهم می کند.

دستگاه NVR دارای وظایف مختلفی است و همانند دی وی آر ها بوده و قابلیت های نسبتا مشابهی را دارا می باشند. تفاوت ها تنها در بکارگیری و نحوه ارتباطشان با دوربین هاست. برخلاف DVR ها که اتصال تصویر و صدا را بسادگی فراهم کرده اند نحوه اتصال در دستگاه NVRها تابع مستقیمی از مفاهیم شبکه های کامپیوتریست. دستگاه NVRدر واقع مرکز اتصال شبکه بشمار می رود و سیاست های اتصال در شبکه بر حسب نیاز با توجه به الگوی شبکه متفاوت خواهد بود.

دستگاه NVR

ضبط ویدئو شبکه (NVR) یک برنامه نرم افزاری است که ویدئو را در یک فرمت دیجیتال به یک درایو دیسک، فلش درایو USB، کارت حافظه SD یا سایر دستگاه های ذخیره سازی ذخیره می کند. یک NVR شامل هیچ سختافزاری ضبط ویدئو اختصاصی نیست. با این حال، نرم افزار معمولا بر روی یک دستگاه اختصاصی اجرا می شود، معمولا با یک سیستم عامل جاسازی شده. به جای آن، برای کمک به افزایش عملکرد و قابلیت کارکرد، سیستم عامل های استاندارد با پردازنده های استاندارد و نرم افزار مدیریت ویدیو مورد استفاده قرار می گیرند. یک NVR معمولا در سیستم نظارت تصویری IP استفاده می شود.

ضبط کننده های ویدئوی شبکه از ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال (DVR) متمایز هستند، زیرا ورودی آنها از یک شبکه به جای اتصال مستقیم به یک کارت یا تیونر ضبط ویدیو است. ویدئو در یک DVR در DVR رمزگذاری و پردازش می شود، در حالی که ویدئو در یک NVR در دوربین رمزگذاری و پردازش می شود، سپس برای ذخیره سازی یا مشاهده از راه دور به NVR جریان می یابد. [نیازمند منبع] پردازش های اضافی در NVR ممکن است انجام شود به عنوان فشرده سازی بیشتر و یا برچسب زدن با متا داده.

سیستم های نظارت تصویری ترکیبی NVR / DVR وجود دارد که شامل عملکردهای هر دو NVR و DVR می باشد. اینها یک نوع NVR هستند. [نیازمند منبع]

سیستم های مانیتورینگ خانه NVR به طور کلی بی سیم هستند، تمایل به راه اندازی آسان، می توانند از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی باشند و در صورت زنگ زدن، به کاربر اطلاع داده شود.

این دستگاه برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته تحت شبکه بکار میرود، میتوانید مقاله اموزشی که در این خصوص تهیه شده است را مطالعه نماید.

جهت خرید دوربین مداربسته و یا دوربین مداربسته دید در شب به صفحه محصولات دوربین مداربسته بروید.

مزایای استفاده از دستگاه NVR  برند INFINITY

با توجه به اینکه دستگاه NVR  برند INFINITY  تولید داخل ایران می باشد دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بی نظیری در این حوزه بوده و به شما این امکان را می دهند که با کمترین قیمت بهترین کیفیت و بالاترین امکانات روز در حوزه دوربین مدار بسته را دریافت نمایید.

جهت اتصال  دوربین مداربسته تحت شبکه به شما توصیه می شود که از  دستگاه NVR  برند INFINITY که دارای دو سال گارانتی بدون قید و شرط و خدمات پس از فروش بدون محدودیت زمانی و مکانی بهترین توضیح برای شما جهت راه اندازی یک دوربین مداربسته با کیفیت تحت شبکه می باشد.

در صورت استفاده از دستگاه های بدون کیفیت و یا دارای  گارانتی های بدون اعتبار باشد آنها باعث می‌شود که شما دچار مشکل در استفاده از این وسایل و راه‌اندازی آن شوید در صورتی که با استفاده از شرکت چشمان بیدار آریا شما این امکان را دارید که با بهترین کیفیت و بالاترین خدمات پس از فروش  یک نصب دوربین مداربسته تحت شبکه با کیفیت را داشته باشید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X