دوربین مداربسته برای ماشین

دوربین مداربسته برای ماشین

دوربین مداربسته برای ماشین
دوربین مداربسته برای ماشین

به عنوان یکی از گران ترین کالاها که بسیاری از ما مالک آن هستند، اتومبیل ها و وسایل نقلیه متاسفانه هدف اصلی برای دزدان هستند. در حقیقت، این یک مسئله رایج است که تخریب وسایل نقلیه خودرو احتمالا یکی از رایج ترین مسائل امنیتی ویژه است که ما به مشتریان کمک می کنیم با خرید و نصب دوربین مداربسته از اموال خود نگهداری کنند. نصب دوربین مداربسته برای ماشین نیز شامل این موضوع میباشند. این که آیا این آسیب بی معنی توسط جوانان محلی و یا حملات مخرب از دزدان حرفه ای است، همیشه با مشکل فوق العاده گران قیمت تعمیرات و استرس برای مقابله با آن است. متأسفانه، در حالی که این یکی از پرطرفدارترین سوالات است، این واقعیت که بسیاری از مردم باید خودروهای خود را در خیابان به دور از ساختمان قرار دهند، باعث می شود که آن را به یک مشکل ناامیدکننده تبدیل کند. اساسا، دو راه برای حل مسئله وجود دارد.

دوربین های داخلی

پنهان کردن یک دوربین کوچک در داخل خودرو، راه حلی برای مردم است تا از ضررها جلوگیری شود، زیرا تنظیمات بسیار کمتری نسبت به نصب سیستم امنیتی ثابت در خانه شما دارد. همچنین در هنگام استفاده از ماشین های کوچکتر، دوربین های کوچک تر را راحت تر می کند و به آنها کمک می کند بدون اینکه آنها را آگاه کنند، در معرض آزار و اذیت قرار گیرند. پس با نصب دوربین مداربسته برای ماشین امنیت را در اتومبیل خود ایجاد کنید.

ساده ترین راه این است که از یک ضبط کننده باتری استفاده کنید. این دستگاه های جمع و جور مستقیما به یک کارت MicroSD داخلی متصل شده و تصاویر را ثبت می کند، به این معنی که لازم نیست آن را به هر دستگاه خارجی متصل کنید، فقط آن را به حالت ضبط دلخواه تنظیم کنید و آن را در داشبورد یا قفسه های پستی خود قرار دهید. برای ضبط در طول دوره های زمانی طولانی، کیت امنیتی کم خودرو ما نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد، به طور مستقیم قدرت را از سوکت سیلیکا وسیله نقلیه خود در اختیار شما قرار می دهد. با این وجود یکی از مهمترین مشکلات این دو روش است.

با استفاده از یک دوربین مداربسته برای ماشین ، شما از هر نوع دید در شب استفاده می کنید، چرا که مادون قرمز به سادگی در پنجره بازنویسی می شود و به یک تصویر غیر قابل استفاده تبدیل می شود. به همین دلیل، این دستگاه ها در شرایطی که نور محیطی در اطراف خودرو وجود دارد، مانند نورپردازی در فضای باز یا نور خیابان، بهترین استفاده می شود.

دوربین های بیرونی

در حالی که دوربین های بیرونی بدون شک بیشتر درگیر نصب هستند باید با کابل کشی بیرونی برای نصب دوربین مداربسته آشنا باشند، تنها راه کاملا مطمئن برای گرفتن پوشش کامل دوربین مداربسته برای ماشین در کل اتومبیل شما است که یک دوربین امنیتی به دنبال آن از خارج است. برای نظارت بر یک مکان، می توانید یک سیستم دوربین مداربسته یک دوربین ساده را با استفاده از یک دوربین امنیتی با کیفیت بالا بکار بگیرید. از آنجایی که دوربین لازم نیست که از طریق شیشه ای ضبط کند، به شما امکان می دهد دوربین کاملی با دوربین های دید در شب کامل با LED های IR قدرتمند داشته باشید تا تصویری آشفته از نفوذگران در تاریکی کامل داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با دوربین دید در شب محصولات infinity تحت گارانتی به مقاله دوربین مداربسته دید در شب رجوع کنید.

دوربین به طور چشمگیری در خانه شما نصب شده است و همچنین مزیت اضافی عمل به عنوان اقدام پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از جنایتکاران از انجام هر گونه جرم در وهله اول. نصب و راه اندازی دوربین های سیم کشی می تواند بسیار دلهره آور باشد، اما آنها واقعا از تنظیم یک HiFi پیچیده تر نیستند، و بیشتر کاربران به راحتی می توانند بدون نیاز به یک برقکار راه اندازی شوند. فراموش نکنید که اگر هر گونه سؤالی داشته باشید، همیشه می توانید با تیم تیم مشاوران فنی خود تماس بگیرید!

دوربین مداربسته مخصوص ماشین باید مجهز به تکنولوژی لرزش گیر دوربین مداربسته باشند.

 

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .