چگونگی راه اندازی یک سیستم دوربین مدار بسته بیسیم IP(راهنمای آسان)

اولین نگرانی شما در مورد نصب دوربین های امنیتی برای نظارت از راه دور به عنوان یک سیستم نظارت تصویری شهری CCTV چیست؟

اولین سوال که به ذهن شما می آید این است که “چگونه می توان فیلم ها را به یک مرکز نظارت تصویری انتقال داد”؟ این زمانی است که شما در مورد دوربین بی سیم IP فکر می کنید. در این مقاله میخواهیم در مورد چگونگی راه اندازی یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم توضیحات لازم را ارئه نمایم.

اما طراحی یک پروژه بزرگ شهری CCTV بیسیم ساده نیست و شما نمیتوانید فقط برخی از کوچکترین دوربینهای IP بی سیم مانند آنهایی را که برای ضبط بر روی فضای ابری استفاده شده اند خریداری کنید و آنها را در اطراف شهر نصب کنید.

شما باید در مورد تکنولوژی انتقال بی سیم دانش کافی داشته باشید، بنابراین می توانید این دانش را به پروژه خود اعمال کنید و شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشید.

بنابراین، در این مقاله بیایید به برخی از نظریه ها درباره دستگاه های بی سیم و برخی دیگر از چیزهای خنده آور بپردازیم.

فناوری دوربین مدار بسته بیسیم IP

شما فقط مقاله ای را پیدا کردید که همه چیز را که شما باید درباره دوربین های بی سیم IP و تمام تکنولوژی هایی که از طریق آن آسان استفاده می کنند را توضیح دهید تا بدانند که شما چه چیزی را می توانید از یک مقاله یاد بگیرید. بنابراین خواندن ادامه دهید …

استانداردهای فرکانس شبکه بی سیم

دستگاه های شبکه بی سیم برای استفاده تجاری مانند روترهای بی سیم که در منزل شما قرار دارند، بر اساس استانداردهای فنی با فرکانس های خاصی نظیر ۲٫۴Ghz و ۵Ghz طراحی شده اند.

هر زمان که شما در مورد این استانداردها خواندید، اختصارات خاصی مانند IEEE 802.11 پیدا می کنید که در واقع به عنوان مرجع برای حفظ همه چیز توسط IEEE (موسسه مهندسان برق و الکترونیک) که یک گروه مهندسی مسئول ایجاد این جهانی است، ثبت می شود. استانداردهای شناخته شده فنی.

من به جزئیات در مورد IEEE در این مقاله نمی روم، اما به خاطر داشته باشید که استانداردها اختصار گروه را به دنبال اعداد و حروف اضافه می کنند. به عنوان مثال IEEE 802.11b به راحتی در برچسب روتر بی سیم شما یافت می شود.

فرکانس و سرعت انتقال

اولین استاندارد استاندارد بی سیم IEEE 802.11b بود که دارای فرکانس ۲٫۴GHz و سرعت انتقال تا ۱۱Mbps است.

من در سال ۲۰۰۴ وقتی که تیم فنی ما برای طراحی مسائل مربوط به این استاندارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در هنگام طراحی سیستم نظارتی شهری استفاده شد، در آن زمان هیچ دوربین حرفه ای بی سیم IP وجود نداشت.

اولین کارت شبکه های بی سیم برای رایانه ها و لپ تاپ ها مطابق با این استاندارد برای کار با فرکانس ۲٫۴Ghz ایجاد شده است.

بعدها یک استاندارد دیگر به نام IEEE 802.11g همان فرکانس ۲٫۴ Ghz را حفظ کرد اما سرعت انتقال را از ۱۱ مگابیت در ثانیه به ۵۴ مگابیت در ثانیه افزایش داد و رایانه و لپ تاپ های جدید از این استاندارد استفاده کردند.

در عوض، هنوز دوربین کامپکت های بی سیم را پیدا نکرده بود، اما این مشکل برای طراحی سیستم نظارت نبود، شما خواهید دید چرا بعدا.

سرانجام یکی دیگر از استاندارد IEEE 802.11n نام برد و همان فرکانس ۲٫۴ Ghz را حفظ کرد اما سرعت آن را از ۵۴Mbps تا ۳۰۰Mbps افزایش داد و در حال حاضر رایانه های جدید و لپ تاپ ها نیز می توانند از این استاندارد استفاده کنند.

نکته مهم در اینجا این است که استانداردها فرکانس ۲٫۴GHz را نگه داشته و سرعت انتقال را افزایش داده اند *

* (علاوه بر ۲٫۴GHz، IEEE 802.11n همچنین می تواند با ۵GHz کار کند)

خلاصه ای از سرعت انتقال استاندارد IEEE 802.11 را ببینید

مقایسه سرعت استانداردهای IEEE802.11
مقایسه سرعت استانداردهای IEEE802.11

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دوربین مداربسته بیسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *