راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

خرید دوربین مداربسته جاسوسی (Spy CCTV camera)  می تواند چالشی باشد که ممکن است شما را به زحمت بیندازد. دوربین مداربسته جاسوسی امروزه نسبت به گذشته، کاربردهای بسیار زیادی دارد و فقط محدود به مواردی که در گذشته بین مردم متداول باشد نیست.

 اهمیت دوربین های جاسوسی

صنعت دوربین های جاسوسی نیز مانند سایر علوم و حرفه ها به شدت پیشرفت کرده و حتی کوچک تر هم شده و از آن جایی که به راحتی می توان آن ها را در مکان های مختلفی مخفی کرد به همین دلیل، خیلی از افراد نمی توانند آن ها را شناسایی کنند و شما می توانید حرکات و فعالیت های سوژه های خود را تعقیب کنید. شما با این دوربین ها می توانید به راحتی کلیه حرکات و فعالیت های سوژه را زیر نظر داشته باشی و در هر زمانی با جستجو در آرشیو اطلاعات خود، به اطلاعات و داده های جدیدی دسترسی داشته باشید. شما می توانید از این دوربین ها در هر محلی که دوست داشته باشید، استفاده کنید و از آن جایی که اکثر افراد نمی توانند محل آن ها را شناسایی کنند در کار خود موفق خواهید بود و این به شما کمک می کند تا بتوانید سوژه را در مدت زمان زیادی زیر نظر داشته باشید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

 طیف وسیعی از محل های مخفی کردن دوربین های جاسوسی

دوربین های جاسوسی می توانند در هر وسیله که شاید به ذهن شما خطور نکند ، جاسازی شوند. شما می توانید این دوربین ها را در  داخل ساعت مچی، ساعت دیواری، رادیو، چشمی تلویزیون ، چشمی کنترل تلویزیون ، چراغ قوه، موبایل، عینک های طبی و آفتابی، انواع و اقسام کیف پول و کیف دست زنانه، جاسازی کنید و البته نحوه جاسازی این نوع دوربین ها هم نیاز به مهارت خاصی دارد و فرد لازم است که در این مورد آموزش های لازم را ببیند.

البته صنعت دوربین های جاسوسی هم متناسب با پیشرفت سایر علوم هم پیشرفت کرده و دوربین های جاسوسی امروزی بسیار کوچک تر شده و می توان ها آن ها را به لباس سوژه هم نصب کرد تا کلیه حرکات و فعالیت های شخص را در هر وضعیتی زیر نظر داشته باشید.

 دلایل نیاز به دوربین مداربسته جاسوسی

شما لازم است که در ابتدا، دلایل بسیار محکمی برای استفاده از دوربین مداربسته جاسوسی داشته باشید تا بتوانید آن را به راحتی خریداری کنید.

 • امنیت منزل
 • حفاظت از دارایی
 • حمایت شخصی
 • پیشگیری از جرم و جنایت
 • بررسی های دقیق
 • اثبات بدرفتاری
 • مطالبات بیمه
 • ثبت رویدادهای روز
 • ثبت وقایع روزانه و کلیه فعالیت های افراد محل

امکانات دوربین مداربسته جاسوسی

توصیه می کنیم که دوربین مداربسته جاسوسی با امکان اتصال به وای فای خریداری کنید. با این امکان می توانید دوربینی را خریداری کنید که به صورت بی سیم کار می کند و از اتصالات سیم های مزاحم راحت خواهید شد.

 خرید بهترین دوربین مداربسته جاسوسی

دوربین های مداربسته جاسوسی به چند دسته تقسیم می شوند و به همین دلیل لازم است که نسبت به گروه بندی دوربین های مداربسته جاسوسی کامل داشته باشید تا بتوانید با دید آگاهانه آن ها را خریداری کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

انواع دوربین مداربسته جاسوسی

 • دوربین کوچک جاسوسی

این دوربین ها بسیار کوچک هستند و می توانند در وسایل روزمره پنهان شوند. می توان این دوربین ها را در هر مکانی مثل اتاق نشیمن یا در داخل تابلوهای نقاشی هم مخفی کرد. شما با دوربین مداربسته کوچک می توانید زوایای مختلف را نظارت و بررسی کنید.

 • دوربین های مخفی

این نوع دوربین ها در داخل لامپ، دستگاه های شناسایی دود مخفی می شوند. این نوع دوربین ها با برق یا باتری کار می کنند و در ضمن می توانند به مدت زمان زیادی کار کنند.

 • دوربین های قابل حمل و پوشیدنی

این دوربین ها خیلی کوچک هستند و شما می توانید آن ها را با خود به هر نقطه ای حمل کنید. این نوع دوربین ها در داخل قلم یا ساعت مچی مخفی می شوند. تشخیص این دوربین ها بسیار مشکل است.

دوربین های جاسوسی وای فای

شما با این دوربین ها می توانید به صورت زنده، تمامی حرکات و فعالیت ها را مشاهده کنید. شما حتی می توانید از طریق خروجی های مختلف مانند تبلت، لپ تاپ یا هر خروجی دیگری، ویدئوها را تماشا کنید. شما می توانید خیلی زود واکنش لازم را نشان بدهید. شعاع تحت پوشش این دوربین ها متناسب با شعاع پوشش وای فای خواهد بود.

 • دوربین جاسوسی 3 بعدی

این دوربین ها مانند دوربین های وای فای کار می کنند. نرم افزار این نوع دوربین ها در گوشی یا PDA نصب می شود و شما می توانید به تمامی تصاویر و ویدئوها دسترسی داشته باشید. با این نوع دوربین ها می توانید کلیه جزئیات را با دقت خیلی بیشتری بررسی کنید.

 • دوربین مدار بسته فضاهای باز

با این دوربین ها می توانید از کلیه اموال خود محافظت کنید. در بازدارندگی از جرم و جنایت، ابزار بسیار مهمی هستند. با این نوع دوربین ها می توانید تمامی زوایای محیط منزل یا کار خود را به دقت بررسی کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

نوع دوربین شرح
دوربین کوچک جاسوسی امکان مخفی سازی در اتاق های مختلف و تابلوهای دیواری
دوربین مخفی امکان مخفی سازی در کوچک ترین اشیای دور و بر سوژه
دوربین قابل حمل و پوشیدنی امکان مخفی سازی در وسایل قابل حمل و دکمه لباس
دوربین جاسوسی وای فای امکان اتصال به وای فای با خروجی های مختلف
دوربین سه بعدی امکان مشاهده جزئیات دقیق تر سوژه
دوربین جاسوسی فضای باز امکان بررسی تمام نقاط محل و بازدارندگی از جرم و جنایت
عنوان مقاله: راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

 

 نتیجه گیری در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی

این مقاله آموزشی در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسیو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی/ “ انواع دوربین مداربسته جاسوسی /

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.