loading cctv

سیستم دوربین مداربسته بانک

Rate this post

سیستم دوربین مداربسته بانک

به دلائلی خوب، بانک ها اغلب به عنوان نهادهای امن در این سیاره دیده می شوند. ما پول خود را به آنها سپرده ایم و این کار آنهاست که آن را حفظ کنند. برای انجام این تعهد، وجود سیستمهای نظارت تصویری در بانک ها ضروری هستند. با نوآوری های اخیر در فن آوری دیجیتال و نظارت بر آی پی، بسیاری از بانک ها به دنبال افزایش اثربخشی سیستم های امنیتی خود با سرمایه گذاری در این تکنولوژی جدید به دنبال ایجاد امنیت هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم نظارت آی پی به مقاله معرفی دوربین IP در نصب دوربین مداربسته رجوع کنید.

سیستم دوربین مداربسته بانک
سیستم دوربین مداربسته بانک

مزایای تجهیزات نظارت بر اتحادیه اعتباری

جلوگیری از سرقت ها

بانک ها تبدیل به اهداف بلندپروازانه ای برای مجرمان شده اند به دنبال پرداخت های بزرگ. نصب مناسب نظارت تصویری بر روی بانک می تواند به جلوگیری از سرقت ها کمک کند، یا در بدترین حالت، تصاویر و شواهد مهمی را برای اجرای قانون ارائه می دهند.

تحقیقات جرم و جنایت

در موارد سرقت و تقلب، تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته بانک را می توان برای شناسایی و ردیابی مظنون مورد استفاده قرار داد.

جلوگیری از تقلب در چک

سیستم های نظارت تصویری IP با تجزیه و تحلیل های ویدئویی پیشرفته مانند تشخیص چهره کمک می کند برای مبارزه با مشکل تقلب در بانک ها با ضبط داده های معامله و گرفتن تصاویر از مجرمین. این اطلاعات را می توان برای شناسایی مجرمان و کمک به محافظت از حساب های مشتری کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های تشخیص چهره به مقاله دوربین مداربسته تشخیص چهره رجوع کنید.

مبارزه با برداشت غیرقانونی از خودپرداز

وقوع رویداد اینکه مشتریان به بانک درمورد برداشت های مشکوک از حساب آنها توسط ATM و بدون اجازه آنها رخ داده است گزارش دادند، غیر معمول نیست. دوربین های امنیتی بانک که هر دستگاه ATM را ضبط می کنند، می توانند پاسخ دهند.

اطلاعات مختصری از مکان های مختلف

سیستم های نظارت تصویری مدرن به بانک اجازه می دهد تا فیلم هایی از چندین شاخه به یک اتاق نظارت مرکزی منتقل شود و یا از طریق اینترنت مشاهده شود.

ادغام با سیستم های هشدار

با سیستم های مدرن نظارت، دوربین های امنیتی بانک و سیستم های هشدار می توانند به یک شبکه واحد متصل شوند.

قابلیت هوشمند

دوربین های هوشمند با تجزیه و تحلیل های ویدئویی مانند حسگر حرکت، تشخیص چهره و شناخت رفتاری می توانند به طور موثر برای شناسایی فعالیت های مشکوک یا غیر طبیعی در داخل و اطراف بانک استفاده شوند.

ذخیره سازی دیجیتال

با استفاده از تکنولوژی دیجیتال، ذخیره سازی و مدیریت فیلم های نظارتی کارآمد تر، راحت تر و قابل دسترس تر است، که به تکنیک های جستجو پیشرفته کمک می کند تا به شناسایی حوادث خاص و شناسایی مظنونان با سهولت و سرعت بیشتر کمک کند.

نظارت پیوسته

دوربین های مداربسته بانک اجازه نظارت مستمر برای امکانات بانکی و همچنین ارائه حفاظت در خارج از ساعت های معمول روز کاری را برعهده دارد. این مخصوصا برای دستگاههای خودپرداز مفید است که مشتریان آنها 24 ساعته رجوع میکنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های دید در شب به مقاله دوربین مداربسته دید در شب رجوع کنید.

تشخیص داده ها

سیستم های نظارت تصویری که از تکنولوژی دیجیتال استفاده می کنند، قادر به فرمت های پیشرفته شناسایی اطلاعات هستند که برای جستجوی ویدیو های ویدئویی برای انجام معاملات خاص بانکی و تصاویر افراد خاص مفید می باشد.

اعتماد مشتریان بیشتر

هرچه یک بانک امنتر باشد، اعتماد به نفس بیشتر مشتریان آن نیز بیشتر خواهد بود. سیستم نظارت تصویری مؤثر بانک در این مورد افزایش امنیت را نیز افزایش می دهد.

دسترسی از راه دور

نظارت IP اجازه می دهد تا برای نظارت از راه دور از فیلم های زنده و بایگانی شده از هر کامپیوتر با اتصال به اینترنت و دسترسی به شبکه استفاده کنند.

سیستم دوربین مداربسته بانک
سیستم دوربین مداربسته بانک

نظارت تصویری بانک – خطرات:

بیش از حد وابستگی

در حالی که نظارت تصویری فوق العاده در حفاظت از دارایی های بانک، کارکنان و مشتریان مفید است، مهم است که به دوربین های مداربسته بیش از حد تکیه نکنند. سایر شیوه های امنیتی نیز باید در محل قرار گیرد و امکانات باید با پرسنل امنیتی مناسب باشد.

حریم خصوصی

بانک ها مکان های عمومی هستند که نیاز به امنیت بالا دارند و استفاده از نظارت تصویری درون آنها یک عمل به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

سوءاستفاده

اگر یک جنایتکار با یک دوربین مداربسته بانکی، یک ضبط ممکن است رخ دهد. اگر چنین حادثه رخ دهد مهم است که اقدامات امنیتی دیگر صورت گیرد.

سیستم دوربین مداربسته بانک
سیستم دوربین مداربسته بانک

نظارت تصویری بانک – ملاحظات:

به منظور صحیح حفاظت از یک موسسه مالی با نظارت تصویری، تعدادی از مناطق مختلف باید با دقت نظارت شود. این می تواند همه چیز را از ورودی ها و خروجی ها به پنجره ها و دستگاه های خودپرداز خارج نماید.

هنگام ایجاد یک سیستم نظارت تصویری بانک باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • چه نوع سیستم های امنیتی در حال حاضر در بانک وجود دارد؟
 • آیا در محل خود دستگاه خودپرداز 24 ساعته دارید؟
 • آیا بانک دارای یک افسر پلیس یا سایر کارمندان امنیتی است؟
 • آیا یک پارکینگ به بانک متصل است؟
 • آیا گوینده در پشت پنجره ها قرار دارد یا در باز است؟
 • چه اقدامات امنیتی در طول زمان غیر بانکی انجام می شود؟

آیا بانک سابقه ای از حوادث مربوط به تقلب را بررسی می کند؟

 • آيا گزارشات مربوط به معاملات ATM صورت گرفته است؟
 • آیا بانک قربانی تلاش های سرقت بوده است؟

نحوه راه اندازی دوربین های امنیتی در شعبه بانک شما

 • دوربین های نظارت را در ورودی ها و خروجی ها قرار دهید تا تصاوير هر مشتري بانکی را که می آیند و می روند، ضبط کنند.
 • دوربین های امنیتی را در تمام ATM ها قرار دهید تا تصاویری روشن از چهره مشتریان شخصی را جمع آوری کنید.
 • ضبط فیلم های ویدئویی از تمام معاملات بانکی توسط نزدیک نظارت بر حوزه های گفتگو.
 • استفاده از دوربین های نظارتی برای ارائه کلی نمای کلی لابی بانک.
 • اطمینان حاصل کنید که امنیت توسط دوربین های امنیتی کاملا تحت نظارت است.
 • سرمایه گذاری در تحلیل های ویدئویی پیشرفته مانند سنجش حرکت و شناخت رفتاری را برای کمک به تشخیص فعالیت مشکوک در نظر بگیرید. تشخیص چهره همچنین می تواند مفید باشد برای شناسایی و ردیابی افراد خاص، به ویژه افرادی که مظنون به تقلب

اگر مایل به خرید و نصب سیستم نظارت دوربین مداربسته هستید با مهندسین مجرب و تیم متخصص نصب دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید تا با کمترین هزینه از بهترین محصولات و بالاترین کیفیت خدمات پس از فروش برخوردار شوید. مجموعه دوربین مداربسته آریا با برند INFINITY و تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش در کنار تیم متخصص نصب و مهندسین مجرب تعمیرکار آماده خدمت به هموطنان عزیز هستند.

برای نصب دوربین مداربسته باید قوانین حریم خصوص نصب دوربین مداربسته را مطالعه نماید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X