loading cctv

مزایای دوربین مداربسته خورشیدی

Rate this post

مزایای دوربین مداربسته خورشیدی

مشاغل در یک ناحیه دور از محل، مشکلات خاصی را به وجود می آورند، به طور بحرانی، نیاز به نظارت برای جلوگیری از تلفات اموال، دامداری و سایر دارایی ها.

سیستم های امنیتی دوربین مداربسته خورشیدی توانایی نظارت بر حتی در بیشتر مکان های دور را فراهم می کنند و منابع انرژی نامناسب را از بین می برند.

با پیشرفت های تکنولوژیکی پیشرفته، مزایای بنیادی هزینه های دوربین های خورشیدی را در بر داشتیم و با توجه به انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان که تکنولوژی قدیمی از بین رفته است.

سایت هایی مانند مکان های نگهداری، کشاورزی و زمین های کشاورزی، بنادر، ایستگاه های برق و سایت های ساختمانی به طور کلی دسترسی به منبع قدرت قابل اعتماد ندارند، اما نیاز به جلوگیری از جرم با نظارت دائمی هرگز مهم تر نبوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مزایای دوربین مداربسته خورشیدی در این مقاله همراه ما باشید.

مزایای دوربین مداربسته خورشیدی
مزایای دوربین مداربسته خورشیدی

سیستم پیشرفته، سیستم خورشیدی مستقل خورشیدی که از طریق 3G یا 4G متصل شده، پوشش و انعطاف پذیری را فراهم می کند که نمی تواند با یک سیستم سنتی به دست آید.

به طور مداوم دارایی و اموال شرکت خود را بدون نگهبانان و یا گشت های گران قیمت نظارت کنید. بلافاصله به شرایطی که تنظیم می کنید مطلع شوید – از جمله دسترسی غیرمجاز، شرایط محیطی و حرکت سهام. فیلم های مشاهده زنده از دستگاه های فعال در وب فوق العاده ساده است و بدون نصب نرم افزار مورد نیاز است. شما از کنترل از راه دور، انعطاف پذیری و اطلاعات زمان واقعی با یک سیستم امنیتی خورشیدی جدید لذت خواهید برد.

با راهنمای خرید دوربین مدار بسته خورشیدی میتوان از استفاده آن لذت بینهایت برد.

سیستم ها بسیار انعطاف پذیر هستند و طیف وسیعی از گزینه های نصب و مکان را ارائه می دهند. سیستم های دیجیتال همچنین کیفیت تصویر کامل HD یا ULTRA HD، پشتیبان گیری دیجیتال و داشبورد کاربر پسند را ارائه می دهند. از تبلت ها به گوشی های هوشمند و رایانه های رومیزی، دوربین زنده خود را با استفاده از طیف وسیعی از دستگاه های سازگار، دسترسی پیدا کنید. اگر یک مسئله رخ دهد، شما بلافاصله هشدار ایمیل یا تلفن دریافت خواهید کرد تا بتوانید بلافاصله عمل کنید.

  • سریع و آسان برای نصب – نصب سیستم های دوربین مدار بسته اغلب توسط سیم کشی و چالش منبع قدرت مانع است. در زمینه هایی مانند سایت های ساخت و ساز که مخصوصا به جرم آسیب پذیرند، مناظر و دیدگاه ها پویا هستند، به این معنی که سیستم های بیسیم سازگاری بیشتری دارند. نصب یک سیستم دوربین خورشیدی Spectur به مراتب راحت تر و ارزان تر است و تقریبا هیچ تعمیر و نگهداری نیاز ندارد.
  • نه وابسته به منبع تغذیه محلی – از آنجا که سیستم خورشیدی است، نیاز به یک منبع برق الکتریکی حذف می شود. سلول های پشتیبان اطمینان حاصل می کنند که دستگاه حتی از طریق روزهای کم نور به طور کامل عمل می کند. نه به قدرت اصلی متصل می شود، نظارت امنیتی شما در رفاه شرکت های برق نیست و قطع برق بر توانایی شما برای حفاظت از سایت شما تاثیر نمی گذارد.
  • مزایای دوربین مداربسته خورشیدی
    مزایای دوربین مداربسته خورشیدی

     

  • کنترل از طریق ابر – – یک دوربین امنیتی خورشیدی قادر خواهد بود در تقریبا هر مکان عمل کند. این سیستم ها برای مناطق دور افتاده ای که مشکلات مرتبط با اتصال برق را تجربه می کنند، ایده آل هستند. ایده آل برای استفاده در محیط های از راه دور دوربین های عکاسی خورشیدی از تکنیک هایی برای تنظیم تنظیمات استفاده نمی کنند. تمام پارامترهای سیستم را می توان از طریق مرکز کنترل Cloud از طریق مرکز کنترل کنترل کرد.
  • Footprint Green – گزینه ای برای انتخاب بیشتر محیط زیست را انتخاب کنید. نصب سیستم سنتی سنتی CCTV زنده می تواند مکان های طبیعی و حساس را مختل کند. با استفاده از سیستم های امنیتی دوربین های خورشیدی، حداقل نیازهای زیرساختی وجود دارد که به شما امکان می دهد که محیط طبیعی را بدون هیچ زحمتی ترک کنید.
  • آسان به مقیاس – طبیعت در حال رشد سایت شما اغلب به این معنی است که شما نیاز به اضافه کردن و یا حذف دوربین بر اساس مرحله کار. انعطاف پذیری سیستم دوربین های غیر خورشیدی خورشیدی به این معناست که قرار دادن سایت شما برای دید مطلوب یک کار ساده و ارزان قیمت است. دوربین ها را می توان به راحتی گروه بندی کرده و فید های زنده را به یک ورودی ایمن متصل کرد تا همه فیلم ها را به یک رابط کاربری ساده و آسان نمایش دهد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X