loading cctv

بهترین موقعیت نصب دوربین مداربسته

Rate this post

بهترین موقعیت نصب دوربین مداربسته

انتخاب موقعیت راهنمای نصب دوربین مداربسته مهمترین عنصر برای به دست آوردن نتایج بهتر از سیستم نظارت است. بررسی و بازدارندگی دو دلیل اساسی برای نصب دوربین مداربسته در یک مکان مانند منزل یا محل کار است. اگر سیستم نظارتی شما قادر به ارائه تصویر واضح و دنباله ای از این حادثه است ، شما به هدف نصب دوربین مدار بسته دست یافته اید. در این ارتباط ، شما باید مکان های مناسبی را برای نصب دوربین در دفتر خود انتخاب کنید.با توجه به  نکاتی همچون این موارد به اهمیت نصب دوربین مداربسته بیشتر ارزش قائل میشویم.

چگونه می توان بهترین موقعیت نصب دوربین مداربسته (Best CCTV installatian locatian)  را انتخاب کرد؟
تصویر واضح برای شناسایی شخص یا افراد درگیر در هر جرم مفید است. علاوه بر این ، ضبط شواهد اطلاعات زیادی را برای رسیدن به نتیجه گیری فراهم می کند. برای دستیابی به این اهداف ، اصول کلی زیر در هنگام نصب دوربین های مداربسته متمرکز شده است.

  • در نقاط اصلی ثابت، دوربین ها باید به جسم نزدیک شوند تا بتواند تصویر واضح و قابل شناسایی را ضبط کند.
  • در مکانهای وسیع تری که فعالیت هدف را رصد می کنید ، دوربین ها باید در زوایای وسیع تر نصب شوند.
  • بهترین 5 مکانی که ممکن است برای نصب دوربین های مدار بسته در منزل یا محل کار خود انتخاب کنید
    
    
بهترین موقعیت نصب دوربین مداربسته
موقعیت نصب دوربین مداربسته

با در نظر گرفتن اصول فوق ، مکان های زیر برای دوربین مدار بسته توصیه می شود.

1. نقطه ورود:

نقطه ورود به دفتر یا ساختمان اولین مکانی است که می تواند بهترین تصویر از هدف را ارائه دهد. در محل ورود ، همه به زمان و زمان باز کردن درب نیاز دارند. تصویر یا ویدئویی که از این نقطه گرفته شده است برای شناسایی فرد کمک بیشتری می کند. در محل ورود ، دوربین مداربسته باید در مکان نزدیکتر نصب شود. بهترین فاصله توصیه شده در حدود 3-4 متر از متوسط ​​قد انسان است.

برای این منظور بهتر زاویه دوربین به گونه ای تنظیم شود که در نور مستقیم به آن تابیده نشود و بتوان با استفاده از دوربین مسیر ورودی به ساختمان تحت پوشش باشد.

2. پذیرش دفتر یا پیشخوان:

پذیرش دفتر یا پیشخوان مکان مهم بعدی است که باید با دوربین مدار بسته پوشانده شود. این مکان همچنین تصویر مشخصی از هدف را در اختیار شما قرار می دهد. بسته به اندازه و محل پیشخوان پذیرش ، می توانید یک دوربین نزدیک (پایین) و دوربین بزرگتری و با زاویه دید گسترده تری نصب کنید. اگر شاهد صحنه های جنایت در سراسر تهران باشیم ، می توانیم تحلیل کنیم که بیشتر جنایات در پیشخوان ها صورت می گیرد. بنابراین ، این مکان در هنگام انتخاب مکان برای دوربین های مدار بسته نیاز به توجه بیشتری دارد.

3. اتاق نگهبانی یا محل کار:

اتاق کار و محل کار مکان های مهمی است که باید از دوربین های مدار بسته استفاده شود. سیستم نظارتی چشم غیر قابل چشم پوشی در محل کار برای نظارت بر فعالیت است. سیستم امنیتی به شما کمک می کند تا از ورود افراد غیرمجاز در محل کار مطلع شوید. علاوه بر این ، دوربین مدار بسته باعث شده است که رئیس بتواند کارگران و کارمندان خود را در دفتر نظارت کند. اکنون می توانید فعالیت های کارکنان خود را از طریق یک صفحه تلویزیون کنترل کنید. دوربین مدار بسته همچنین به عنوان ناظر در محل کار خود فعالیت می کند شما می توانید مقاله مربوط به مزایای نصب دوربین مداربسته را که در اینخصوص تهیه شده است را مطالعه نمایید.

گوشه ها و فروشگاه:

برای امنیت بیشتر و نظارت بیشتر ، گوشه های کور و فروشگاه های ساختمان اداری باید با دوربین های مدار بسته پوشانده شوند. در این مکان های مخفی ، دوربین های با زاویه دید عریض به بهترین دلیل توصیه می شوند زیرا می توانید با نصب دوربین در مکان دوردست ، فضای بیشتری را پوشش دهید. برای این منظور باید دوربین مداربسته با زاویه دید مناسب انتخاب نمایید که اصولا دوربین های مداربسته در ایران با زاویه دید 3.6 میلیمتر هستند ولی برای زاویه دیدی بیشتر میتوانید از زاویه دید 2.8 میلیمتر استفاده نمایید.

منطقه و پارکینگ پارکینگ:

پارکینگ و گاراژهای مجاور دفتر شما نیز نیاز به نظارت دارند. اگرچه ، منطقه پارکینگ به دوربین های نزدیک و زاویه دید احتیاج دارد. با این حال ، معمولاً ، دوربین های با زاویه دید عریض در این مکان ها نصب می شوند. بسته به موقعیت مکانی ، در صورت امکان فضا و بودجه ، دوربین مداربسته را در مکانهای نزدیک و همچنین دور قرار دهید تا هدف را شناسایی کنید و دنباله حادثه یا جرم را ثبت کنید.

بهترین موقعیت نصب دوربین مداربسته

 موقعیت نصب دوربین مداربسته

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X