نحوه نمایش ویدئو ۱۰۸۰p از یک دوربین مداربسته AHD در مانیتورهای تلویزیونی چندگانه

نحوه نمایش ویدئو ۱۰۸۰p از یک دوربین مداربسته AHD در مانیتورهای تلویزیونی چندگانه

این مقاله یک راه حل را در مورد چگونگی نمایش ویدئو HD از یک دوربین مداربسته AHD در چندین مانیتور / تلویزیون نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصولات با کیفیت فوق HD یعنی دوربین مداربسته AHD  با برند معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته با کمترین تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۷ را با بالاترین کیفیت محصولات و کمترین هزینه در کنار خدمات تخصصی مجموعه آریا تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله دوربین مداربسته AHD چیست؟ رجوع کنید و پکیج های AHD ما را با کلیک بر روی این لینک مشاهده کنید.

نحوه نمایش ویدئو 1080p از یک دوربین مداربسته AHD در مانیتورهای تلویزیونی چندگانه
نحوه نمایش ویدئو ۱۰۸۰p از یک دوربین مداربسته AHD در مانیتورهای تلویزیونی چندگانه

مراحل و ترتیب این سیستم

  1. دوربین AHD به AHD-CV7 به مبدل HDMI متصل می شود که به شما امکان می دهد تا خروجی ویدئو ۱۰۸۰p را به طور مستقیم بر روی تلویزیون / مانیتور HDMI استاندارد نمایش دهید.
  2. این کابل های پچ RG59 از پیش ساخته شده برای اتصال دوربین به ورودی ویدئو BNC AHD-CV7 استفاده می شود. این کابل ها در حال حاضر دارای اتصال دهنده های BNC نر در هر طرف هستند که آنها را یک راه حل plug-n-play برای خروجی ماده BNC دوربین و ورودی ویدئو ماده BNC در مبدل ویدئویی AHD می کند.
  3. برای نمایش ویدئو زنده بیش از یک مانیتور، نیاز به پخش HDMI به ویدئو نیز هست. خروجی HDMI مبدل ویدئویی به ورودی HDMI سیستم HDMI بیش از CAT6 وصل شده است. در این مثال از ۴ پورت HDMI-TX4 استفاده می کرده ایم. HDMI-TX4 نه تنها به عنوان یک پلت فرم HDMI 4 پورت عمل می کند، بلکه به شما اجازه می دهد تا سیگنال های HDMI را بیش از کابل CAT6 -به هر تلویزیون ارسال کنید. این بسیار راحت تر از کابل HDMI است. شما می توانید از این کابل های پچ CAT6 پیش ساخته شده استفاده کنید.
  4. یکی از پایان تلویزیون هر کابل CAT6 اجرا می شود، یک گیرنده تصویر HDMI بیش از CAT6 وجود دارد. این سیگنال ویدئویی را از CAT6 به HDMI تبدیل می کند. گیرنده های HDMI به منبع تغذیه نیاز ندارند. قدرت توسط فرستنده بر روی کابل CAT6 تامین می شود.
  5. کابل های استاندارد HDMI برای اتصال هر گیرنده به تلویزیون استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات معتبر برند infinity تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و تعمیرکاران مجرب مجموعه ی ما و همچنین آگاهی از پکیج های محصولات ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.