نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP

نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP

نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP
نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP

داشتن دوربین هایی که وظیفه مراقبت از اموال شما را بر عهده دارند و تماشای تصاویر زنده از محل مورد نظر را نیز امکان پذیر میکند معمولا به اندازه کافی برای جلوگیری از بروز بیشتر جنایت ها اعم از تلاش برای ورود به خانه و یا محل کسب و کار شما است، اما چه اتفاقی می افتد اگر به دلایلی برای DVR شما که محل تماا و ذخیره تصاویر دوربین مداربسته است, اتفاق می افتد و تمام فیلم های ضبط شده خود را از دست می دهید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه DVR و نحوه بک آپ گیری از DVR و چگونگی عملکرد دستگاه DVR به این مقاله ها رجوع کنید. فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه محصولات با کیفیت برتد INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش, با نازلتیرین قیمت بهترین محصولات را در اختیار شما عزیزان میگذارد.

سیستم دوربین مداربسته

اگر نصب سیستم دوربین های مداربسته شما به درستی انجام شده باشد و تیمی که برای پشتیبان گیری به ان رجوع کردید, توانایی بک آپ گیری را داشته باشد، شما یک تصویر ضبط شده از حادثه ای که رخ داده است در اختیار دارید.

اما اگر شما به موقع برای ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان از این حادثه به آن دسترسی نداشته باشید، شانس آن را برای همیشه از دست خواهید داد مگر اینکه شما یک نسخه دیگر از آن را در جای دیگر برای ایمنی اضافی ذخیره می شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلات میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا با برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب و تعمیر دوربین مداربسته خرید کنید تا بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را با نازلترین قیمت در اختیار داشته باشید.

DVR می تواند از طریق روش های مختلف آسیب ببیند

هارد درایوها می توانند کار را متوقف کنند، DVR هایی که در محافظ های برقی نمی توانند در طول طوفان سرخ شوند، احتمالا وحشتناک است که کسی عمدا ممکن است سرقت و یا نابود کردن دستگاه را انجام دهد. در هر یک از این موارد، واقعا می توانید نسخه دیگری از هارد دیسک خود را که به دور از خود DVR ذخیره شده است، داشته باشید. این مقاله به عنوان راهنمایی در مورد نحوه پشتیبان گیری از DVR خود با استفاده از ویژگی FTP خدمت خواهد کرد.

پشتیبان گیری

برای پشتیبان گیری از DVR خود را به یک سرور FTP، ابتدا به نوعی سرور FTP نیاز دارید. یک کامپیوتر در همان شبکه به عنوان DVR یا دستگاه NVR که همیشه در آن کار می کند، کاملا کار می کند، اما شما همچنین می توانید از یک سرور که در جای دیگر ذخیره می شود استفاده کنید. یک سرور از راه دور در صورت آتش سوزی یا خرابی در جایی که ممکن است دستگاه به نحوی نابود شود عالی است. مقایسه تصویر dvr با nvr

ما می خواهیم تأکید کنیم که قابلیت پشتیبان گیری FTP فقط با فیلم هایی که قبل از این حادثه پشتیبانی می شوند، کار می کنند. این بدان معنی است که اگر شما برنامه ای برای تنظیم مجدد DVR در ساعت ۹:۰۰ PM هر شب و روز بعد ۸:۰۰ PM زمانی که DVR خراب می شود، آخرین نسخه پشتیبان از شما در سرور FTP شما است از شب قبل. لطفا هنگام تنظیم برنامه زمانبندی خود، این را بدانید، به طوری که مطمئن شوید که فیلم مورد نیاز است.

FileZilla

برای یک نرم افزار FTP، ما FileZilla را توصیه می کنیم که یک نرم افزار رایگان FTP سرور است که در ویندوز، OSX و حتی لینوکس کار می کند و می تواند در https://filezilla-project.org/ دانلود شود. پس از نصب، شما باید پوشه FTP و حساب های کاربری خود را تنظیم کنید. گزینه کاربران را باز کنید و یک کاربر را اضافه کنید و رمز عبور را تنظیم کنید.

نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP
نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP

بعد روی پوشه های مشترک کلیک کنید و روی افزودن کلیک کنید. سپس شما می توانید به جایی که می خواهید فیلم های پشتیبان گیری به عنوان نشان داده شده در زیر فهرست.

نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP
نحوه پشتیبان گیری از DVR به وسیله FTP

 FTP اکنون تمام شده است. همه چیزهایی که باید از اینجا بدانید آدرس IP کامپیوتری است که روی آن نصب شده است. شما می توانید این را با رفتن به منوی شروع خود> اجرا، تایپ “cmd” و وارد کنید برای باز کردن یک خط فرمان. در آن پنجره نوع “ipconfig” و hit وارد کنید. آدرس IP شما نمایش داده خواهد شد. این اطلاعات را پایین بیاورید زیرا ما باید آن را به پیکربندی FTP DVR وارد کنیم که بعدا بررسی خواهیم کرد.

IP DVR

با تایپ کردن آدرس IP DVR به نوار آدرس اینترنت اکسپلورر به وب سرویس DVR یا NVR خود دسترسی پیدا کنید. سپس روی برگه Setup و رده ذخیره سازی کلیک کنید.

زیر آن کلیک بر روی ذخیره سازی و سپس تب FTP. برای فعال کردن قابلیت FTP روی جعبه چک کنید و آدرس IP کامپیوتر خود را در قسمت IP سرور وارد کنید. به طور پیش فرض، FileZilla از پورت ۲۱ استفاده می کند، بنابراین می توانید تنها آن فیل را ترک کنید. نام کاربری و رمز عبور کاربر را که در FileZilla ایجاد کرده اید وارد کنید.

دایرکتوری از راه دور را می توانید خالی بگذارید زیرا شما قبلا پوشه ای را انتخاب کرده اید که در آن می خواهید فیلم مورد حمایت قرار گیرد. سرانجام، شما باید کانال هایی را که می خواهید پشتیبان گیری کنید و روزهای هفته را انتخاب کنید. برای هر دو ما توصیه می کنیم تنظیم آن را به همه برای پشتیبان گیری از همه چیز.

توصیه ی ما

دوره زمانی که در تنظیمات پیش فرض برای تمام روز باقی بماند، یا می توانید دوره ها را فقط برای بازگرداندن فیلم ها در زمانی که از لحاظ فیزیکی در آن مکان نیستید تنظیم کنید.

حتما کادر انتخاب MD را انتخاب کنید اگر سیستم شما بر اساس حرکت تنظیم شده باشد یا علامت Regular check اگر شما ۲۴/۷ ضبط کنید. شما اکنون همه چیز را تنظیم کرده اید که لازم است یک نسخه پشتیبان اضافی از فیلم های خود را برای قطعه ای بیشتر از ذهن داشته باشید. اگر DVR یا NVR به سرقت رفته باشد، امیدوارم که هنوز فیلم مورد نیاز برای سرقت مقامات را به دستگیری داشته باشید.

همانطور که در بالا ذکر شد، پشتیبان گیری از FTP به صورت محلی تنها به عنوان محل ذخیره سازی DVR شما به عنوان امن است. اگر چیزی به این محل برسد، هنوز هم تهدیدی برای از دست دادن ضبط های خود دارید.

به همین دلیل است که ما به شدت توصیه می کنیم که فیلم های خود را خارج از سایت تهیه کنید. سرور FTP از راه دور قطعا در حال حاضر مقرون به صرفه است و می تواند شما را در موقعیتی که مکان اصلی شما خراب یا خراب شده ذخیره کند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید فیلم را از دستگاه ضبط (DVR یا NVR) در محل کسب و کار خود توسط رایانه ای که در خانه دارید، پشتیبان بگیرید. تنظیمات نسبتا مشابه است.

پشتیبان گیری از DVR

پس از طی مراحل قبلی برای نصب FileZilla در کامپیوتر خانگی خود، و همان مراحل برای تنظیم ویژگی FTP در DVR یا NVR خود را دنبال کنید. یکی از تفاوت ها در تنظیمات سرور IP در تنظیمات DVR خواهد بود. شما می خواهید این را به IP خارج از شبکه خانگی خود تنظیم کنید. شما می توانید با دیدن http://canyouseeme.org از کامپیوتر خانگی خود ببینید. از آدرس IP برای شما در آن سایت برای فیلد سرور سرور در گزینه های FTP استفاده کنید.

پورت حمل و نقل

تنظیم تقریبا کامل است، اما شما باید پورت FTP روتر روی شبکه خانگی خود را باز کنید تا DVR بتواند سرور را پیدا کند. این پورت حمل و نقل نامیده می شود. شما می توانید مستندات روتر خود را در مورد چگونگی راه اندازی حمل و نقل پورت ببینید. شما باید پورت ۲۱ TCP را به آدرس آی پی کامپیوتر خود منتقل کنید. باز هم این را می توان با استفاده از ipconfig از طریق خط فرمان پیدا کرد. هنگامی که این کار انجام می شود می توانید تنظیمات ارسال پورت خود را با بازدید از http://canyouseeme.org و تست پورت ۲۱ تایید کنید.

اگر همه چیز درست تنظیم شود باید با یک پیام موفق پاسخ دهید. شما در حال حاضر راه اندازی، اما در نظر فرآیند پشتیبان استفاده از پهنای باند زیادی. شما نیاز به سرعت آپلود کافی از جایی که DVR نصب شده است، و سرعت دانلود در شبکه ای که دارای سرور FTP است، برای گرفتن همه فیلم هایی که پشتیبان گیری کرده اید و آن را بر روی دستگاه بارگیری کنید. شما می توانید سرعت خود را در http://speedtest.net آزمایش کنید. اگر سرعت شما عالی نیست، شما همیشه می توانید انتخاب کنید که شما در بازگشت به بالا. شما فقط می توانید یک دوربین خاص، روز هفته یا دوره های زمانی پشتیبان بگیرید.

دسترسی از هر نقطه

اگر شما می خواهید دسترسی به فیلم های خود را از هر نقطه، و یا نمی خواهید به سرور خود FTP خود را اجرا کنید، می توانید از یک راه حل ذخیره سازی مبتنی بر ابر نیز استفاده کنید. هر راه حل ذخیره سازی ابر که دارای دسترسی FTP است، کار خوبی خواهد کرد. تنظیمات حساب کاربری برای سرویس ذخیره سازی ابر شما را با آدرس IP، حساب و پورت مورد نیاز برای تنظیم قابلیت پشتیبان گیری FTP DVR شما فراهم می کند.

روش های مختلف

ما سه روش مختلف را که می توانید پشتیبان گیری FTP از فیلم DVR یا NVR تان امکان پذیر است را آموزش دادیم. این به شما یک آرامش ذهنی ذهنی را می دهد، زیرا فیلم های شما در صورت خراب شدن یا نابودی DVR در دسترس خواهد بود. شما باید همچنان سعی کنید DVR را در یک مکان امن در صورت امکان پنهان کنید، اما اگر فرد سارق دوربین را ببیند، احتمالا به دنبال آن خواهد بود تا بتواند آن را پیدا کند. با استفاده از ویژگی پشتیبان گیری FTP از DVR ها و NVR های SecurityCameraKing.com، اگر لازم باشد، نباید از آن شانس داشته باشید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.