دوربین مداربسته و دزدگیر

دوربین مداربسته و دزدگیر

برای اینکه از محل کار یا منزل خود مراقبت کنیم نیازمند استفاده از تجهیزات نظارتی و حفاظتی میباشیم برای این منظور لازم است که حتما در کنار نصب دوربین مداربسته ، نصب دزدگیر را هم داشته باشیم در مقاله آموزشی دزدگیر منزل اطلاعات کافی در این خصوص ارائه شده است و لازم است قبلا از اینکه نصب دوربین مداربسته و یا نصب دزدگیر برای منازل داشته باشید این مقاله آموزشی رامطالعه نمایید.

[sc_fs_faq sc_id=”fs_faqr1wi4kfkg” html=”true” headline=”h2″ img=”3324″ question=”آیا امنیت منزلتان برای شما مهم است؟” img_alt=”” css_class=”” ]بله جون ناموس و اموالم در آنجا هستند[/sc_fs_faq]

نصب دزدگیر در کنار نصب دوربین برای منازل میتواند بهترین و کارآمدترین شیوه در مقابل دزدی از منزل و حفاظت از جان و مال و ناموس میباشد.

اما سوال اصلی این است که کدام دزدگیر بهتر است و باید چه مشخصاتی داشته باشد.

در این مقاله صعی خواهیم کرد که تمام جزییات یک دزدگیر مناسب را برای شما اموزش دهیم تا بدانید کدامیک بهتر است و چه ویژگی هایی برای شما مناسبتر است.

بازگشت به اصول اولیه

دیری نپایید که بیشترین انتظاری را که می توانید از امنیت خانه بدست آورید ، سیستمی بود که با باز شدن درب و صدای زنگ هشدار بیرون آمد ، اگر به اندازه کافی سریع کد خود را نبندید. شما تعداد انگشت شماری از سنسورهای مغناطیسی ، متراژ زیادی سیم در دیوارهای خود را دفن کرده اید و یک صفحه کنترل که فقط کدهای رمزنگاری را ارائه می دهد. اوج فن آوری امنیتی سیستمی بود که می تواند هنگام بروز اضطراری یک سیگنال اصلی را به خطوط تلفن بفرستد. و یا با استفاده از ریموت ان را فعال و یا غیر فعال کنید.

برخی از ویژگی های امنیت خانه همیشه ضروری خواهد بود. سنسورها ، دزدگیر درب ها و زنگ های هشدار همچنان ضروری هستند و قلب هر سیستم امنیتی منزل هنوز یک صفحه کنترل است که می تواند به یک سرویس کنترل از راه دور زنگ دار متصل شود.

با این حال ، در چند سال گذشته تعدادی از ویژگی های نوآورانه و قانع کننده به ما داده است که قابلیت های یک سیستم امنیت خانه را تا حد زیادی گسترش می دهد.

فناوری بی سیم

برخی از بزرگترین پیشرفت هایی که از امنیت خانه بهره مند می شوند ، پیشرفت در فناوری بی سیم قابل اعتماد و غنی از داده است. همان فشار که باعث شد تلفن های هوشمند و تبلت ها بتوانند ما را از رایانه های شخصی مجهز به میز آزاد کنند ، اکنون امکان نصب تجهیزات امنیتی منزل را نیز بدون حفاری فراهم می کند ، همچنین مانیتور از راه دور که به خطوط تلفن بستگی ندارد. سنسورها و دوربین های بی سیم اکنون چنان قدرتمند و قابل اعتماد هستند که هیچ ارائه دهنده امنیتی اصلی فاقد یک بسته بی سیم است.

این سنسورها بی سیم نیستند بلکه اتصال بین خانه و ایستگاه نظارت مرکزی است. مهمترین و آسیب پذیرترین بخش سیستم هشدار کلاسیک خط تلفن بود. اگر یک متجاوز می دانست که سیم را قطع می کند ، می توانند کل سیستم را بی فایده کنند. با استفاده از فن آوری GSM ، سیستم های امنیتی مدرن با داشتن نسخه پشتیبان از تلفن همراه ایمن هستند.

یکی از سنسورهایی که در نصب دزدگیر منزل استفاده میشود چشمی 100 متر است.

مزایای نصب دوربین مداربسته و دزدگیر باهم

نیاز داشتن یک سیستم امنیتی بیش از هر چیط برای انسانهای امروزی مشخص است ولی داشتن کدامیک بهتر است؟ دوربین مداربسته یا دزدگیر، جواب این سوال به تجربه و تخصص و دانش بر میگردد که قرار است در این مقاله به شما توضیح داده شود لازم بذکر است که بر اساس هر منطقه و یا محل مورد نظر این قضیه متفوت میباشد ولی به صورت کلی دوربین مداربسته یک اقدام پس از فاجعه و یا تجاوز میباشد و دزدگیر یک سیستم برای جلوگیری از فاجعه و یا تجاوز است و در صورتی که این دو را باهم استفاده نمایید از هر لحاظ مکان شما امن شده و دغدغه های شما پایان میابد.

ما به شما توصیه میکنیم برای منزل خود به صورت شخصی از دزدگیر استفاده نماید و در محیط مشاع و ورودی ساختمان از نصب دوربین مداربسته استفاده نمایید.

نتیجه گیری

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و  در صورتی که قصد استفاده از دوربین مداربسته کیفیت بالا را دارید حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *