نصب دوربین مداربسته پارکینگ

جهت نصب دوربین مداربسته پارکینگ نیازمند رعایت یکسری الزامات و شرایط خاصی می  باشد که لازم است حتما رعایت شود. در این مقاله برخی از این الزامات و همچنین نمونه تصویر نصب دوربین مداربسته پارکینگ ماشین را برای شما ارائه خواهیو داد.

نصب دوربین مداربسته پارکینگ
نصب دوربین مداربسته پارکینگ

نصب دوربین در  پارکینگ در فضای باز اقدامات فراوانی را به همراه دارد، اما به طور معمول – به خوبی برای بررسی کلی پر فایده است.
هدف آنها معمولا برای مشاهده رفتار و بازدارنده افراد می باشد که با نظارت تصویری ممکن است. فعالیت های مورد علاقه شامل خرابکاری، غبطه خوردن، سرقت، حمله و سوء استفاده از پارکینگ، اما در واقع، برای اکثر تاسیسات مورد بررسی شما،نیز کاربرد دارد.
توانایی تشخیص یک فرد از یک دوربین که در یک دیوار محیط یا پارکینگ قرار دارد همیشه امکان پذیر نیست و اغلب به عنوان یک ابزار بررسی یا شواهد تجربی بی اثر است. این به دلیل ترکیبی از ارتفاع نصب دوربین و عرض تصویر است.

محل نصب دوربین مداربسته پارکینگ خودرو

بهترین محل برای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ خودرو، داشتن چندین دوربین با وضوح بالا است که نقاط کلیدی در اطراف محیط را پوشش می دهند که اکثر عابران پیاده و ترافیک خودرو عبور می کنند. مانند تصویر زیر:

نصب دوربین مداربسته پارکینگ
نصب دوربین مداربسته پارکینگ

این دوربین ها توانایی تشخیص یک فرد یا خواندن شماره صفحه را فراهم می کنند و هنگامی که با دوربین های مداربسته معمولی می شوند، زنجیره شواهدی از شخصیت و کارایی آنها را ارائه می دهد.
این در عمل اثبات شده است که سطح پوشش را فراهم می کند که در ضبط بیش از حد نیازمند نیست، اما جزئیات دقیقی را که پلیس برای شواهد نیاز دارد فراهم می کند.

جزئیات دقیق نیز برای تجزیه و تحلیل های ویدئویی مانند اتومبیل های بیش از حد پارک شده ارائه می شود، به شما این امکان را می دهد تا فضاهای پارکینگ خود را کنترل کنید و مشکوک از ساعت ها برای نظارت بر نظارت تصویری از راه دور، به طوری که آنها بتوانند مشاهده و واکنش نشان دهند.

تصویر زیر نشان می دهد که چگونه ما دوست داریم مرکز خرید معمولی را با دوربین هایی که قرار است در یک مکان مناسب قرار بگیرند، شناسایی کنند و در مناطق زرد پذیرفته شده رفتار کنند.

نمونه تصویر پارکینگ با قابلیت شمارش تعداد خودرو

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده و یکی از مراکز خرید دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.
نصب دوربین مداربسته پارکینگ

One thought on “نصب دوربین مداربسته پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *