راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ

هدف ای مقاله نشان دادن اهمیت نصب دوربین مداربسته پارکینگ میباشد پس تا انتها با ما همراه باشید. پارکینگ ها و گاراژهای پارکینگ برای مجرمان جذاب هستند، زیرا آنها منابع مختلفی برای فعالیت های جنایی هستند در نتیجه داشتن اطلاعات و  راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ امری ضروری است.

دزدان خودرو صدها یا حتی هزاران فرصت برای بازدید بالقوه در پارکینگ ها و پارکینگ ها را مشاهده می کنند. دزدان دیگر نیز مکان های پارکینگ را به عنوان یک معدن طلا می بینند – سیستم های استریوی بی شماری، سخنرانان، سیستم های GPS، لپ تاپ ها، تلفن های همراه و دیگر ملک شخصی در دسترس هستند. مشتریان تنها کسانی نیستند که در معرض خطر قرار دارند. چرخ دستی های خرید شرکت شما، محوطه سازی در فضای باز و حتی گیاهان و شوبری نیز در معرض ربودن در یک پارکینگ بدون هیچ دوربین امنیتی قرار دارند.

در این دوره از زمانه نصب دوربین در تمامی مکان ها و مشاغل امری واجب و ضروری است.مخصوصا مشاغلی که سرمایه ی هنگفتی در آن وجود دارد مثلا دوربین مداربسته طلافروشی سوپر مارکت و .. مهم و قابل تامل است.نه تنها پارکینگ یک زمین تغذیه مناسب برای دزدان است، بلکه یک پارکینگ ناامن نیز می تواند یک مکان خطرناک برای مشتریان و کارکنان شما باشد. افراد با نیت های بد فرصت های زیادی برای پنهان کردن و قربانی شدن در قربانیان بی نظیر در پارکینگ دارند. مجرمان بی شماری، آدم ربایی، قتل و تجاوز در پارکینگ های ناامن و پارکینگ ها رخ داده است.

شاید مشکل کمتر خطرناک، اما هنوز هم مزاحم و گران قیمت است که اغلب پارکینگ ها و پارکینگ ها را می بلعد، خرابکاری است. نوجوانان و سایر افراد ناخوشایند ممکن است یک پارکینگ غیر امن را به عنوان یک فرصت عالی برای خرابکاری هر وسیله نقلیه و اموال شرکت شما پیدا کنند.

گرچه جرم و جنایت می تواند و در هر جا اتفاق می افتد، پارکینگ ها به دلیل اندازه و حجم مردم و وسایل نقلیه در آنجا به خصوص برای مجرمان جذاب هستند. این اقدامات می تواند به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. پارکینگ دوربین های امنیتی و دوربین های نظارتی، و همچنین بسیاری از اقدامات احتیاطی امنیتی دیگر، برای جلوگیری از فعالیت جنایی در پارکینگ ها و پارکینگ ها کمک کرده است(البته به شرطی که قبلا نسبت به راه اندازی دوربین مداربسته پارکینگ اقدام شده باشد). فقط چشم انداز دوربین های امنیتی و نشانه های نشانه گذاری شده اغلب به اندازه کافی برای متوقف کردن یک جنایتکار مجروح شده وسوسه انگیز در آهنگ هایش است.

در صورت وقوع جرم، پارکینگ های مناسب دوربین های امنیتی می توانند به دستگیری و محکومیت جنایتکار کمک کنند و می توانند به عنوان یک درس برای دیگران که قصد جنایت در پارکینگ شما را دارند، درس بخوانند. آنها می گویند که یک تصویر هزاران کلمه ارزشمند است، اما یک فیلم رنگی کاملا ارزشمندتر از آن در ایستگاه های پلیس و اتاق های دادگاه است.

راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ  با قابلیت تشخیص پلاک خودرو / پلاک خوان توصیه میکنیم مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید تا بدانید که چه الزاماتی در این زمینه وجود دارد.

علاوه بر جلوگیری از جرم و محکومیت مجرمان، دوربین های امنیتی در پارکینگ نیز حس ایمنی و امنیتی را ایجاد می کنند که کارکنان و مشتریان شما را راحت تر می کند. مشتریان که دوربین های نظارت فراوان و تجهیزات امنیتی دیگر را در یک پارکینگ مشاهده می کنند بلافاصله ایمن تر می شوند و احساس می کنند که وسیله نقلیه و لوازم آنها ایمن تر است.

 یک پارکینگ ایمن می تواند کسب و کار شما را جذاب تر از سایر شرکت های منطقه ای که دارای دوربین های امنیتی و سایر تجهیزات امنیتی برای پارکینگ مناسب نیست، بنابراین کسب و کار را افزایش می دهد و به شما تصویر بهتر را می دهد در نتیجه راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ به شما کمک میکند که با وجود دوربین در پارکینگ که یک الزام در زندگی روزمره به شمار می رود، امنیت خودتان را افزایش بدهید.

یکی از ویژگی هایی که دوربین مداربسته پارکینگ باید داشته باشد قابلیت تشخیص پلاک ماشینها توسط دوربین مداربسته می باشد و در اینخصوص لازم است که مقاله دوربین مداربسته پلاک خوانی را مطالعه نمایید. تا با چند و چون و نحوه دوربین های مداربسته که قابلیت تشخیص پلاک را دارند آشنا شوید(مهمترین راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ این است که شما دوربین مخصوص پارکینگ را تهیه کنید تا توانایی تشخیص پلاک را داشته باشد).

فروشگاه دوربین مداربسته آریا تمام تلاش خود را برای شما انجام خواهد داد تا بهترین دوربین مداربسته را برای شما به ارمغان بیاورد.

نصب دوربین مداربسته پارکینگ

انتخاب مکان قرارگیری دوربین مداربسته پارکینگ

یکی از راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ این است که بتوانید محل مناسب دوربین را شناسایی کنید و بدانید که وجود دوربین در پارکینگ در شهر تهران از یک وسیله لاکچری گذشته و اکنون به یک نیاز اساسی برا زندگی شهروندان تهرانی تبدیل شده است، زیرا دوربین مداربسته در پارکینگ باعث افزایش امنیت خودروهای پارک شده در داخل پارکینگ شده است.

دوربین مداربسته در داخل پارکینگ باعث میشود که تمامی اتفاقات داخل محوطه پارکینگ خودرو تحت کنترل دوربینهای مداربسته است ، بنابراین مهمترین راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ باید برخی از اصول کلی در زمینه انتخاب دوربین داخل پارکینگ را در نظر گرفت، اصلی ترین محلهایی که در داخل پارکینگ میبایست توسط دوربینهای مداربسته تحت کنترل باشد عبارتند از:

  • ورودی ها و خروجی های پارکینگ
  • مشاعات پارکینگها( محل رفت و آمد خودروها)
  • ورودی ها و خروجی های نفرو در پارکینگ( مانند آساسنور نفربر، راه پله و …)

در صورت نیاز به خدمات نصب دوربین مداربسته پارکینگ میتوانید با نصاب دوربین مداربسته ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت بهترین نصاب دوربین مداربسته برای شما ارسال شود و این راهنمایی به شما میکند که بهترین انتخاب را داشته باشید.

شرکت چشمان بیدار آریا دارای چندین تیم تخصصی در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته است و برای همین است که ما بهترین نصاب دوربین مداربسته را بری پروژه دوربین پارکینگ شما میتواین اعزام کنیم. تمامی تیمهای نصاب دوربین مداربسته شرکت چشمان بیدار آریا دورههای تخصصی  کامپیوتر و الکترونیک و همچنین دوره های “امنیت پلیس 110” را گذرانده اند، در نتیجه این افراد تجربه و تخصص کافی در زمینه مشاوره و راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ را دارند تا شما به راحتی به نیروهای ما اعتماد کنید تا بالاترین کیفیت را در قبال کمترین هزینه داشته باشید.

تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ یک روش اصولی برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته در پارکینگ میباشد تا با کمترین هزینه بیشترین بهره برداری را از سیستم نظارت تصویری خودتان داشته باشید.

راهنمای انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *