loading cctv

نصب دوربین مداربسته پارکینگ

Rate this post

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ

پارکینگ ها و گاراژهای پارکینگ برای مجرمان جذاب هستند، زیرا آنها منابع مختلفی برای فعالیت های جنایی هستند.پس نصب دوربین مداربسته پارکینگ امری ضروری است.دزدان خودرو صدها یا حتی هزاران فرصت برای بازدید بالقوه در پارکینگ ها و پارکینگ ها را مشاهده می کنند. دزدان دیگر نیز مکان های پارکینگ را به عنوان یک معدن طلا می بینند – سیستم های استریوی بی شماری، سخنرانان، سیستم های GPS، لپ تاپ ها، تلفن های همراه و دیگر ملک شخصی در دسترس هستند. مشتریان تنها کسانی نیستند که در معرض خطر قرار دارند. چرخ دستی های خرید شرکت شما، محوطه سازی در فضای باز و حتی گیاهان و شوبری نیز در معرض ربودن در یک پارکینگ بدون هیچ دوربین امنیتی قرار دارند.

در این دوره از زمانه نصب دوربین در تمامی مکان ها و مشاغل امری واجب و ضروری است.مخصوصا مشاغلی که سرمایه ی هنگفتی در آن وجود دارد مثلا نصب دوربین مداربسته طلافروشی سوپر مارکت و .. مهم و قابل تامل است.نه تنها پارکینگ یک زمین تغذیه مناسب برای دزدان است، بلکه یک پارکینگ ناامن نیز می تواند یک مکان خطرناک برای مشتریان و کارکنان شما باشد. افراد با نیت های بد فرصت های زیادی برای پنهان کردن و قربانی شدن در قربانیان بی نظیر در پارکینگ دارند. مجرمان بی شماری، آدم ربایی، قتل و تجاوز در پارکینگ های ناامن و پارکینگ ها رخ داده است.

شاید مشکل کمتر خطرناک، اما هنوز هم مزاحم و گران قیمت است که اغلب پارکینگ ها و پارکینگ ها را می بلعد، خرابکاری است. نوجوانان و سایر افراد ناخوشایند ممکن است یک پارکینگ غیر امن را به عنوان یک فرصت عالی برای خرابکاری هر وسیله نقلیه و اموال شرکت شما پیدا کنند.

گرچه جرم و جنایت می تواند و در هر جا اتفاق می افتد، پارکینگ ها به دلیل اندازه و حجم مردم و وسایل نقلیه در آنجا به خصوص برای مجرمان جذاب هستند. این اقدامات می تواند به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. پارکینگ دوربین های امنیتی و دوربین های نظارتی، و همچنین بسیاری از اقدامات احتیاطی امنیتی دیگر، برای جلوگیری از فعالیت جنایی در پارکینگ ها و پارکینگ ها کمک کرده است. فقط چشم انداز دوربین های امنیتی و نشانه های نشانه گذاری شده اغلب به اندازه کافی برای متوقف کردن یک جنایتکار مجروح شده وسوسه انگیز در آهنگ هایش است. در صورت وقوع جرم، پارکینگ های مناسب دوربین های امنیتی می توانند به دستگیری و محکومیت جنایتکار کمک کنند و می توانند به عنوان یک درس برای دیگران که قصد جنایت در پارکینگ شما را دارند، درس بخوانند. آنها می گویند که یک تصویر هزاران کلمه ارزشمند است، اما یک فیلم رنگی کاملا ارزشمندتر از آن در ایستگاه های پلیس و اتاق های دادگاه است.

جهت آشنایی با نصب دوربین مداربسته پارکینگ  با قابلیت تشخیص پلاک خودرو / پلاک خوان توصیه میکنیم مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.

علاوه بر جلوگیری از جرم و محکومیت مجرمان، دوربین های امنیتی در پارکینگ نیز حس ایمنی و امنیتی را ایجاد می کنند که کارکنان و مشتریان شما را راحت تر می کند. مشتریان که دوربین های نظارت فراوان و تجهیزات امنیتی دیگر را در یک پارکینگ مشاهده می کنند بلافاصله ایمن تر می شوند و احساس می کنند که وسیله نقلیه و لوازم آنها ایمن تر است. یک پارکینگ ایمن می تواند کسب و کار شما را جذاب تر از سایر شرکت های منطقه ای که دارای دوربین های امنیتی و سایر تجهیزات امنیتی برای پارکینگ مناسب نیست، بنابراین کسب و کار را افزایش می دهد و به شما تصویر بهتر را می دهد.

یکی از ویژگی هایی که دوربین مداربسته پارکینگ باید داشته باشد قابلیت تشخیص پلاک ماشینها توسط دوربین مداربسته می باشد و در اینخصوص لازم است که مقاله نصب دوربین مداربسته پلاک خوانی را مطالعه نمایید. تا با چند و چون و نحوه نصب دوربین های مداربسته که قابلیت تشخیص پلاک را دارند آشنا شوید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا تمام تلاش خود را برای شما انجام خواهد داد تا بهترین نصب دوربین مداربسته را برای شما به ارمغان بیاورد.

نصب دوربین مداربسته پارکینگ

همچینی جهت نصب دوربین مداربسته منزل میتوانید با نصاب دوربین مداربسته ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت بهترین نصاب دوربین مداربسته برای شما ارسال شود.

تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X