راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی

"<yoastmark

سایت های ساخت و ساز هر روز مسائل و مشکلات را از قبیل خرابکاری ، حوادث پیمانکار ، سرقت تجهیزات ، ماشین آلات ، مس ، فولاد ، سیم و سایر انواع مصالح ساختمانی گران قیمت تجربه می کنند. به همین دلیل است که باید یک سیستم دوربین مداربسته با کیفیت و دقیق برای سایت های ساختمان خود تهیه کنید و لازم است حتما راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی را انجام دهید. این تنها راه برای کاهش این مسائل است و علاوه بر این ، میزان بهره وری را در محل کار را افزایش میدهد و حتی در صورتی که حادثه ای رخ دهد میتوانید با استناد به تصاویر دوربین مداربسته خود مقصر اصلی و یا عدم رعایت مسایل ایمنی توسط کارگر خود را ثابت نمایید.برای داشتن اطلاعات بیشتر ما را در مقاله آموزشی راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی همرایی کنید.

مزایای قراردادن سیستم های دوربین مدار بسته برای ساخت و ساز عمرانی

 • نظارت بر همه کارها:

  بیشتر سیستم های دوربین مدار بسته از 3G یا 4G برای انتقال فیلم استفاده می کنند که ممکن است باسیم یا بی سیم باشد. این فقط به آنچه که برای شما و سایت ساختمان شما مناسب و کاربردی باشد بستگی دارد و این شامل می شود که آیا شما می خواهید این مجموعه را برای استفاده موقت یا مدت طولانی تر تهیه کنید. برق مورد نیاز دوربین مداربسته توسط ژنراتور ، انرژی خورشیدی ، باتری یا برق موجود در محل تأمین می شود. تصاویر دوربین مداربسته می تواند مستقیماً به یک ایستگاه مانیتورینگ برای فیلمبرداری از راه دور ارسال شود تا نظارت بر آن انجام شود.

 • کاهش جرم و جنایت:

  فقط با نصب دوربین های امنیتی در محل های ساخت و ساز تمام وسایل و تجهیزات در سایت قابل مشاهده و درستی ، خطر سرقت از کارمندان ، رهگذران یا پیمانکاران بسیار به احتمال زیاد کاهش می یابد. همچنین عامل مهمی برای جلوگیری از آسیب و خرابکاری تجهیزات و ماشین آلات است.

 • افزایش بهره وری:

  اگر مدیران و تیم امنیتی شما به اندازه کافی هوشیار باشند ، دوربین های نظارتی می توانند پیش بینی کنند که از بروز حوادث جلوگیری کنند. همچنین فیلمهایی برای بدست آوردن افرادی که در این حادثه شرکت می کنند. همچنین یک دوربین مدار بسته سایت سازنده ساختمان به عنوان مدرک برای حل و فصل اختلافات بین مدیریت و مشتریان و تشویق بهره وری در سایت استفاده می شود. کارگران با توجه به اینکه میداند تحت نظر و کنترل هستند، روال کاری خود را بهتر و منظمتر انجام میدهند و این باعث افزیش بهره وری کار میشود،علاوه براین دوربین مداربسته برای کارخانه نیز موجب افزلیش بهره وری در کارخانجات میشود.

دوربین های تنظیم شده بر روی محلهای ورودی مانع ورود وسایل نقلیه و افراد بدون اجازه و نظارت مناسب از ورود به محل ساخت و ساز می شوند و این باعث افزایش امنیت میشود.

محلهای مناسب راه اندازی دوربین مداربسته در محلهای ساخت و ساز

 • شرایط آب و هوایی:

  اگر در سطح IP کافی محافظت نشود ، باران یا طوفان می تواند باعث ایجاد مشکل در سیستم دوربین مداربسته شود. این دوربین ها باید از مقاومت در برابر آب و همچنین دستیار خرابکارانه برخوردار باشند تا بتوانند در برابر خسارات وزش باد هایی که بادهای زیاد از بین می برد در برابر سقوط احتمالی مقاومت کند. محل قرارگیری دوربین مداربسته در محل ساخت و ساز بسیار مهم است.

 • سرقت دوربین های مداربسته:

  دوربین های در یک سایت  و محل ساخت و ساز باز ممکن است به خود اهداف تبدیل شوند بنابراین باید بر این اساس ایمن شود. دید دوربین باید با دوربین دیگری همپوشانی داشته باشد تا از پوشش کافی منطقه استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم انتخاب محل قرارگیری دوربین مداربسته را بخوانید.

 • آسیب دوربین:

  در اماکن ساختمانی به طور معمول جرثقیل ها ، کامیون ها و مواد عبوری دیگر برای ساخت و ساز وجود دارد و در صورت عدم دسترسی به تجهیزات ، می تواند دوربین ها را تحت تأثیر قرار دهد. مسیرهای احتمالی ماشین آلات را در پیش بگیرید و از گرما ، سرما و گرد و غبار نیز محافظت کنید. برای این منظور حتما کارشناسان باید در ارزیابی محل قرارگیری دوربین مداربسته راهنمایی و اطلاعات لازم را ارائه نماییند.

معیارهای ارزیابی راه اندازی دوربین مداربسته در ساخت و ساز

اگر قصد دارید راه اندازی دوربین مدار بسته را خودتان انجام دهید ، باید سؤالات زیر را برای طراحی بهینه برای امنیت سایت ساخت و ساز خود در نظر بگیرید.
مسئله امنیتی و امنیتی فعلی شما چیست؟
در حال حاضر چه مشکلی را تجربه می کنید که با یک سیستم دوربین مدار بسته قابل حل است؟
آیا سرقت را در سایت تجربه کرده اید؟
به نظر شما مقصر کیست: کارکنان ، رهگذران ، بچه ها یا پیمانکاران؟
آیا حوادثی وجود دارد که آرزو می کنید در دوربین دیده اید؟
سیستم امنیتی فعلی شما چیست؟ آیا کارمندان امنیتی در محل حضور دارند؟
آیا نزدیکی شما به شما نیاز دارد که از امنیت سطح بالایی در محل برخوردار شوید – مانند قرار گرفتن در کنار یک ساختمان متروک متروک یا یک مسکن بزرگ؟
عوامل زیادی وجود دارد که مستلزم نصب یک سیستم دوربین مدار بسته برای اماکن ساختمانی است و یک سیستم دوربین مدار بسته موقت برای یک سایت ساختمان فرصتی باورنکردنی است نه تنها در بهبود و افزایش بهره وری کارگران بلکه در کاهش تصادفات ، به حداقل رساندن سرقت و نگه داشتن ساخت و ساز در مسیر.

روشهای راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی

اولین:

یک نمودار ایجاد کنید. اکنون می توانید نکات کلیدی نیازهای نظارت خود را بدانید و دوربین های خود را در کجا قرار دهید. اختصاص یک دوربین برای هر اینچ مربع از محل ساخت و ساز غیر عملی و پرهزینه است بنابراین مناطقی را که می خواهید همیشه مانند گوشه مواد / مواد در آن تماشا کنید اولویت بندی کنید. یک کپی از طرح ساختمان خود داشته باشید و گوشه هایی را که می خواهید دوربین ها را در آن قرار دهید ، یادداشت کنید. به محض اتمام کار ، هر مکان را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ نوع انسداد وجود ندارد و آیا این می تواند بهترین نمای ممکن را ارائه دهد یا خیر.

دومین:

بسته های دوربین مدار بسته مناسب را بخرید. اطمینان حاصل کنید که سیستم مورد نیاز شما مطابقت دارد. دوربین هایی وجود دارند که می توانید بصورت قطعه ای آنها را بخرید اما در صورت خرید انواع بسته بندی معمولاً آسان تر و ارزان تر است. از آنجا که شما نیاز به نظارت بر یک منطقه عظیم دارید ، دوربین های بی سیم کارآمد هستند. از دیوارهای محافظ و محافظ دوربین اطمینان حاصل کنید زیرا محیط یک سایت ساخت و ساز خشن است.

سوم:

دوربین را به DVR وصل کنید. تمام تجهیزات نظارتی اتصال خود را با استفاده از NBC (Bayonet Neill-Concelman) برقرار می کنند. این کابل ها قابل استفاده و ساده برای استفاده هستند و معمولاً در هر دو طرف یکسان هستند. شما فقط باید آن را به درگاه اختصاصی خود وصل کرده و یک مهره کوچک را به انتهای آن تبدیل کنید تا در آن قفل شود.

چهارم:

دوربین ها را به رایانه وصل کنید. دوربین های بی سیم دارای دیسک هستند که برای مشاهده فیدها باید نصب کنید. به محض نصب نرم افزار ، دستورالعمل های موجود در صفحه خود را برای دسترسی به دوربین ها دنبال کنید. بعضی از دوربین ها گیرنده های کوچکی دارند که شما باید با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. اگر چنین است ، اطمینان حاصل کنید که آن به درستی پیوست شده است. در صورت ارائه ، آدرسهای IP دوربین را یادداشت کنید ، یعنی 192.168.0.5. این شماره ممکن است در هر مرورگری تایپ شود تا دوربین را از راه دور مشاهده کند.

پنجم:

برای راه اندازی سیستمی متناسب با ساختمان خود با یک متخصص امنیت ساخت و ساز تماس بگیرید. بسیاری از این شرکت های امنیتی نه تنها دوربین بلکه سنسورهای حرکتی و یک تماس اضطراری خودکار را فقط برای شما نصب می کنند برای همین است میتوانید از نصاب دوربین مداربسته استفاده کنید.

دوربین مداربسته مخصوص پروژه های عمرانی

دوربین مداربسته مخصوص پروژه های عمرانی

نتیجه گیری برای راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶، آماده ارائه خدمات راه اندازی دوربین مداربسته پروژه های عمرانی با هزینه بسیار پایین می باشد.

ایمان قنبری
Latest posts by ایمان قنبری (see all)
author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *