هوزینگ دوربین مداربسته چیست؟

هوزینگ دوربین مداربسته

هوزینگ دوربین مداربسته یا قاب دوربین مدار بسته  ی حفاظت از دوربین مداربسته به کار گرفته می‌شود اصولاً این حوزه‌ها بیشتر برای دوربین مداربسته صنعتی استفاده می شود که در گذشته کاربرد بسیار زیادی داشت ولی باز با این حال در زمان حال نیز برخی از محیط های صنعتی که نیاز به نمایش دوربین مداربسته خود به صورت کیست های بزرگ را دارند معمولاً از این حوزه ها به منظور حفاظت دوربین مدار بسته خود از باد و باران و رعد و برق استفاده می نمایند، در شکل زیر یک نمونه از این هوزینگها را مشاهده مینمایید.

اصولا هوزینگ دوربین مداربسته برای استفاده نیازمند تجربه نصاب دوربین مداربسته در نصب دوربین مدار بسته صنعتی میباشد که لازم است حتما تجربه و تخصص لازم در این حوزه را داشته باشد.

هوزینگ دوربین مداربسته
هوزینگ دوربین مداربسته

اصولا هوزینگ دوربین مداربسته دارای شکلها و طرحهای متفاوتی میباشند ولی برخی از آنها دارای ویژگیهای خاصی هستند که در زیر تشریح خواهند شد

ویژگی های هوزینگ دوربین مداربسته

هر هوزینگ دوربین مداربسته باید در برابر باد و باران مقاوم باشد و آب در آن نفوذ نکند و یا به اصلاح دارای IP بالای ۶۶  باشد ولی برخی از آنها دارای فن و یا هیتر هستند که برای نصب در محیطهای استفاده میشوند که بسسیار گرم و یا بسیار سرد و یا رطوبتی هستند که باید رطوبت داخل آن را از بین ببرند و اصولا دوربینهای مداربسته ای که بر روی دکلهای نفتی نصب میوند تماما دارای این ویژگی هستند و این امکان را دارند.

اما برخی دیگر بدون فن و هیتر هستند و برای اصتفاده در محیطهای عادی مناسب هستند.

مزایای هوزینگ دوربین مداربسته

هوزینگ دوربین مداربسته به عنوان حفاظ دوربین مداربسته بکار برده میشود ولی این نوع هوزینگ دوربین مداربسته اصولا دیگر زیاد کاربرد ندارد زیرا خود دوربین مداربسته دارای کیسهایی هستند که در مقابل باد و باران و مقاوم هستند و این نوع دوربین مداربسته مناسب برای نصب دوربین مداربسته بر روی دکل های نفتی و نصب دوربین مدار بسته در نزدیکی دریا میباشد.

هوزینگ دوربین مداربسته برای نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش ماهی و همچنین سایر نقاطی که رطوبت زیاد دارد استفاده میشود.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *