loading cctv

پروژکتور دوربین مدار بسته

3/5 - (2 امتیاز)

پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته

پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته
پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته

گاهی وقتها برای محلهایی که دوربین مدار بسته نصب میشود لازم است که پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته برای افزایش دید دوربین در شب استفاده شود اصولا این نوع پرژکتورها مخصوص دوربین مداربسته است و روشنایی برای دید انسان ندارند.

در صورتی که بعد از نصب دوربین مدار بسته خود متوجه شدید دید در شب دوربین مدار بسته شما کم است و دید مناسب را ندارد میتوانید از این پروژکتورها استفاده نمایید و دید در شب بهتری داشته باشید.

نحوه نصب پروژکتور دوربین مدار بسته

نصب پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته کاملا مانندپروژکتورهای ساده میباشد البته این پروژکتورها دارای سنسور نور نیز میباشند تا در صورت کم شدن نور محیط این پروژکتور مادون قرمز فعال شوند و محیط را برای دوربین مداربسته روشن نمایند. نصب این پروژکتورها در صورت وجود سنسور نور تنها محدود به رساندن برق خواهد بود و لازم است که شما برق 220 ولت را برای آن تامین نمایید البته برخی از این نوع از پروژکتورها با استفاده از برق 12 ولت کار میکنند که لازم است شما این موضوع را از فروشنده سوال نمایید.

نصاب دوربین مداربسته یک مقاله آموزشی دوربین مداربسته برای این موضوع است.

محل نصب پروژکتور دوربین مدار بسته

محل نصب پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته بسیار حائز اهمیت است و باید برای آن محل مناسبی را یافت و توجه نمایید این پروژکتورها در مقابل دوربین مدار بسته قرار داده نشود زیرا باعث میشود که تصویر کاملا کور شود و هیچ تصویری نداشته باشید و توجه داشته باشید که پروژکتورها معمولا باید زیر دوربین مدار بسته و در جهت دید دوربین مدار بسته نصب شوند.

در ادامه این مقاله در خصوص معرفی پروژکتور (نورافکن) مادون قرمز یا IR  که مخصوص دوربین مدار بسته است خوب است بدانید که:

مدل های متنوع پروژکتور IR وجود دارند که هر کدام در اشکال و بردهای مختلف و برای منظور متفاوتی طراحی و ساخته شده اند. شما لازم است که از یک نصاب متخصص در این حوزه در زمینه خرید پروژکتور مادون قرمز دوربین مدار بسته اقدام نمایید زیرا در صورت خرید یک دستگاه با کاربری نامناسب برای شما اصلا مفید نخواهد بود و شما را دچار سردرگمی میکند. همچنین در برخی مدل های این پروژکتور، نوعی سنسور قرار داده شده است که این سنسور با کمتر شدن نور محیط از حد عادی و کم شدن نور محیط به LED های مادون قرمز دستور روشن شدن می دهد.

نقش ال ای دی ها در کارکرد پروژکتور دوربین

تعدادLED هایی که در ساختار نورافکن IR به کار رفته اند بر عملکرد دستگاه تاثیر می گذارند. مثلا پروژکتوری با ۲۰۰ لامپ LED محیط را تا عمق ۱۵۰ متری روشن می کند در حالی که پروژکتور با ۵۰ لامپ LED می توانند تا عمق۵۰ متر را پوشش دهد ولی در حال حاضر پرژکتورهایی با ال ای دی های قوی با لنز های گسترده نیز وجود دارند که هم زاویه بازتری نسبت به مدلهای قدیمی دارند و هم اینکه قدرت پرتاب نور بیشتری نسبت به مدلهای قدیمی دارند.

اصولا پروژکتور IR برای نصب دوربین مداربسته در باغ , خیابان و به طور کلی در محیط های باز استفاده میشود. برای خرید دوربین مداربسته دید در شب , پروژکتور مادون قرمز و نصب آنها با فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید تا با کمترین هزینه از خدمات حرفه ای متخصصین نصب و تعمیر دوربین مدار بسته بهره مند شوید.

نتیجه گیری برای خرید پرژکتور دوربین مداربسته

به صورت کلی برای رفع مشکل نور کم دوربین مداربسته  می بایست حتما از منابع خارجی استفاده نمایید ولی یافتن پرژکتور دوربین مداربسته نوع یک کار کاملا تخصصی و نیاز به دانش و تجربه کاری در این حوزه دارد بنابراین ما به شما توصیه میکنیم در صورتیکه دوربین مداربسته شما دارای کیفیت کم تصویر در شب است و باید از پرژکتور دوربین مداربسته استفاده نمایید.

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X