کابل مناسب نصب دوربین مداربسته - دوربین مداربسته آریا

کابل مناسب نصب دوربین مداربسته

کابل مناسب نصب دوربین مداربسته

یکی از تجهیزاتی که در نصب دوربین مداربسته بسیار مهم است و باید به آن توجه شود کابل دوربین مداربسته میباشد . کابل مناسب نصب دوربین مداربسته فارغ از اینکه ترکیبی باشد و یا RG باید یکسری شرایط و الزامات اولیه را رعایت کند. همانطور که در مقاله آموزش کابل دوربین مداربسته و همچنین کیفیت کابل  در نصب دوربین مداربسته گفته شد، باید یک کابل مناسب برای نصب دوربین مداربسته اسنتخاب شود، در این مقاله قرار است به صورت کاملا عملی و مختصر به شما آموزش داده شود که چگونه یک کابل مناسب برای نصب دوربین مداربسته خود انتخاب کنید.

الزامات اولیه کابل مناسب نصب دوربین مداربسته

فارغ از اینکه نوع کابل شما چیست لازم است تمام کابها الزامات و شرایط اولیه زیر را داشته باشند:

  • کابل باید شیلد داشته باشد، یا حداقل دارای فویل باشد.
  • روکش PVC کابل از جنس مرغوب باشد و خیلی خشک نباشد که در اثر نور خورشید بترکد.
  • حتما تست اتصال قبل از نصب دوربین انجام شود که کابل در اثر کشیدگی از داخل پاره نشده باشد.
  • برای کابل برق ترجیحا از کابلهای رشته ای ۱*۲ استفاده نمایید.

تمام الزامات و شرایط فوق در صورتی که برای هر کابلی که برای نصب دوربین مداربسته تهیه می کنید رعایت شده باشد مطمنا کابل مناسبی در اختیار خواهید داشت ولی لازم است که برای هر نوع کابل شرایط تست و ویژگی های خاص خود را دارد و باید بر اساس آن تست شود ولی نحوه تست آن از حوصله این مقاله و این سایت دوربین مداربسته خارج است و لازم است که حتما برای این کار از متخصص مربوطه استفاده نماید.

اهمیت کیفیت کابل در نصب دوربین مداربسته
اهمیت کیفیت کابل در نصب دوربین مداربسته

برای اینکه دوربین مداربسته شما از شرایط گارانتی دوربین مداربسته خارج نشود باید در نصب دوربین مداربسته در محیطهای بیرونی و کابل کشی آن توجه ویژه نماید زیرا بسیاری از سوختگی دوربینها مربوط به اتصال کابلها می باشد که باعث سوختگی دوربین میشود.

داکت کشی برای نصب دوربین مداربسته یکی از نیازهای کابل کشی میباشد، که لازم است برای محیطهای مسقف انجام شود.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

 

 

دیدگاه‌ها بسته‌اند.