loading cctv

5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته

Rate this post

5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته

نظارت تصویری در طول سال ها به طور فزاینده ای مهمتر شده است و مهاجرت از «آنالوگ» به «دیجیتال» در حال افزایش است. برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی عملکرد دستگاه DVR و اصول ضبط دستگاه DVR از این مقاله ها دیدن کنید. همچنین مقایسه تصویر در این دو نوع دستگاه را در مقاله مقایسه تصویر dvr با nvr مطالعه نمایید.

5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته
5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که باعث میشود امروز سوئیچ از DVR به  NVR را انجام دهید:

  1. انقراض آنالوگ

دوربین های مدار بسته با کیفیت پایین و سیستم های آنالوگ به پایان عمر خود نزدیک می شوند. این به طور عمده نتیجه پیشرفت های تکنولوژیکی و معرفی محصولات جدید است. دوربین های با تعریف بالاتر از چند سال پیش به راحتی نصب، ارتقا و نگهداری میشوند که از بسیاری از سیستم های قدیمی تر آسان تر هستند.

این روزها برای پیدا کردن متخصصانی که تمایل به ارتقا یا تعمیر آنالوگ را با قیمت مناسب دارند، سخت است. فروشگاه دوربین مدار بسته آریا با محصولات INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب و تعمیر دوربین مدار بسته این کار را برای شما راحت کرده است. برای نصب دوربین مداربسته ارزان قیمت و تخصصی و همچنین هرنوع خدمات پس از فروش با مهندسین مجرب ما تماس بگیرید.

  1. مقرون به صرفه

DVR یا سیستم آنالوگ از پیش مقرون به صرفه تر است، اما NVR در طول زمان مقدار بسیار بیشتری را تامین می کند. نه تنها یک سیستم NVR قادر به مدیریت کل شرکت های نظارت تصویری می باشد، بلکه از مکان های دور نیز قابل دسترسی است. با استفاده از مزایای ارزان تر، با کیفیت بالا HD دوربین های IP در دسترس در بازار، NVR قابلیت های قابل توجهی بهبود یافته در مقایسه با برادر DVR قدیمی خود را داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین مدار بسته های IP به مقاله معرفی دوربین IP در نصب دوربین مداربسته رجوع کنید.

  1. مقیاس پذیر

دوربین های نظارت IP را می توان به سیستم های DVR منسوخ شده با قیمت بسیار ارزان تر اضافه کرد. این به کسب و کار اجازه می دهد تا به تدریج به استانداردهای جدید HD مهاجرت کنند، نه اینکه با راه حل های امنیتی قدیمی روبرو شوند.

5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته
5 دلیل برای تبدیل DVR به NVR در سیستم دوربین مدار بسته
  1. قابل اطمینان

با قابلیت های جدید ذخیره سازی مانند مدیریت داده های RAID و فضای دائمی فضای هارد دیسک، شما می توانید صدها ساعت فیلم را بدون هیچ گونه نگرانی از دست دادن داده ها به دلیل رونوشت، فساد و آسیب به یک دیسک ذخیره کنید. برای آشنایی با مراحل بک آپ گیری میتوانید به مقاله نحوه بک آپ گیری از DVR رجوع کنید و یا با تیم متخصصان دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

  1. انطباق

با توجه به افزایش نگرانی های امنیتی جهانی و مقررات سخت تر دولت ها، بسیاری از صنایع اکنون سطح اجباری نظارت را برای کسب و کار برای حفظ مجوز کار خود دارند. با استفاده از سیستم نظارت جدید IP ما، نه تنها دیگر نگرانی ای در مورد از دست دادن اطلاعات نداریم, بلکه نیازی به نگرانی درمورد تطابق استاندارد سیستم نظارت خود با استاندارد سیستم دوربین مدار بسته های دولت برای گرفتن جواز محل کسب و کارتان نخواهید بود. زیرا این سیستم ها به روز ترین, با کیفیت ترین و استانداردترین امکانات روز دنیا هستند. برای داشتن چنین دوربین مدار بسته هایی از فروشگاه دوربین مداربسته آریا دیدن کنید.

بنابراین اگر شما در بازار به دنبال یک سیستم نظارت جدید هستید به دلیل اینکه شما از سیستم دوربین مدار بسته قدیمی خود نا امید شده اید یا به دنبال ایجاد امنیت در محل کسب و کار و منزل خود هستید، امروز با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با نازلترین قیمت از محصولات با کیفیت و خدمات حرفه ای و تخصصی بهره مند شوید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X