آموزش و مقاله

استفاده از دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

استفاده از دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

در مکان های دیدنی، سیستم های دوربین مداربسته، مانند سیستم مدار بسته (CCTV)، در حال حاضر هستند
به طور گسترده ای استفاده می شود و می تواند در مغازه های معمولی و خانه های شهروندان ایران یافت شود. این سیستم ها بعضی اوقات مهم هستند نقش در کاهش جرم و شناسایی مظنونین برعهده دارند. با این حال، بسیاری از مشکلات به نظر می رسد در رابطه با چنین امنیت رخ می دهد سیستم های دوربین مداربسته به دلیل این واقعیت است که آنها فقط به نفع صاحبان معرفی شده است. یک مشکل این است یک سیستم گران قیمت با کیفیت بالا برای نظارت کامل بر مالکیت مورد نیاز است.
مشکل دوم این است که یک سیستم معمولی معمولا تنها در مالکیت مالک نگه می دارد؛ بنابراین، نمی تواند برای امنیت کلی جامعه استفاده شود. مشکل سوم این است که اگر سیستم را نگه دارد تماشای خارج از مالکیت مالک است، می تواند به حمله به حریم خصوصی همسایه ها منجر شود. ما استدلال می کنیم که این مشکلات اگر سیستم های دوربین در یک چارچوب مشخص جامعه مدنی معرفی شوند، می توان مشکلات را حل کرد.

به تازگی، بسیاری از سیستم های دوربین مداربسته در برخی از کشورها مانند انگلستان و توسط دولت های ملی و محلی می باشد. اگر چه، ارزیابی آن دشوار است اثربخشی سیستم دوربین امنیتی در پیشگیری از جرم و جنایت میباشد، واضح است که آنها می توانند ضبط کنند تصاویری از هر شخص یا ماشین عبور می کند در محدوده تصیر دوربین مداربسته می باشد. اگر تعدادی از دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی نصب شده باشند. بدون زاویه مرده در هر جاده باشد انگاه هر جنایتکار که از جاده ها استفاده می کند می تواند دستگیر و ردیابی شود.
با این حال، یک سیستم نظارت مبتنی بر مرکز کنترل زمان واقعی مانند سیستم های معمولی هزینه قابل توجهی دارد و نمی تواند در همه جا بدون هیچ زاویهای مرده معرفی شود که میتوانید  بنابراین، ما یک مفهوم جدید پیشنهاد می کنیم با توجه به اینکه یک جامعه می تواند به طور موثر از جرایم جلوگیری کند، اگر برخی از ساکنین مراقب آن چه باشند در اطراف خانه های خود با کمک کامپیوتر خانگی خود، دوربین های تجاری ارزان قیمت و رایگان نمی تواند امنیت را برای شما تضمین کند.
بسیاری از انواع نرم افزارهای کاربردی برای ضبط تصاویر ویدئویی در دسترس هستند.
یکی که می تواند برای اجرای مفهوم ما استفاده شود. بنابراین، ما کمترین نرم افزار را توسعه دادیم توابع لازم و توزیع آن رایگان از طریق وب سایت ما [3]. این نرم افزار هر دو زبان انگلیسی و انگلیسی را پشتیبانی می کند.
زبان ژاپنی نرم افزار به سادگی تصاویر مربوطه را انتخاب می کند و آنها را روی هارد دیسک ذخیره می کند [4]. این مفهوم از دیدگاه های علوم اجتماعی [5]، امنیت میهن [6] و دولت الکترونیک [7] مورد بحث قرار گرفته است.

2. کامپیوتر شخصی مبتنی بر سیستم با استفاده از نرم افزار رایگان
ما اولین نسخه نرم افزار آزاد “Standard EYE Dairy” را ارائه کردیم. عملکرد آن بسیار محدود است اما ضروری است ویژگی های اصلی نرم افزار عبارتند از:
• ثبات بالا: این می تواند به طور مداوم برای بیش از 300 روز اجرا شود.
• عملکرد بالا ذخیره سازی فایل: نام فایل و مسیر آن زمان و اطلاعات مکان را نشان می دهد.
• حداقل ذخیره سازی مورد نیاز: نرم افزار انتخاب تصویر ساده سازگار است. این نرم افزار تنها یک تصویر را ذخیره می کند
هنگامی که تفاوت بین دو تصویر متوالی بیش از آستانه است.
•  حذف خودکار: پوشه هایی که از دوره ذخیره شده توسط مالک مرتب شده اند به صورت خودکار حذف می شوند.
• سازگاری با انواع دوربین های مختلف: این نرم افزار می تواند در حالت VFW (دوربین های PC و USB استفاده شود)
آداپتورهای ویدئویی) و حالت FTP (دوربین های شبکه).
• عملیات همزمان: این نرم افزار می تواند چند دوربین را که به یک کامپیوتر متصل هستند، اداره کند.
•  بدون اتصال به اینترنت: به دلیل نگرانی های مربوط به حریم خصوصی، عملکرد اتصال به اینترنت بود
در نسخه توزیع شده نرم افزار غیر فعال شده است. حتی در این مورد، شبکه E-JIKEI می تواند شکل بگیرد، جایی که
کلمه “شبکه” به اینترنت اشاره نمی کند، بلکه به شبکه شخصی ساکنان است.
ما فکر می کنیم که سیستم شبکه e-JIKEI باید به راحتی در DI.Y. نصب شود. (انجام آن خودتان) به شیوه ای کم
هزینه. شکل 2 نمونه هایی از تنظیمات دوربین را نشان می دهد. در یک مورد، یک دوربین شبکه ارزان قیمت نصب شده است
خارج از یک خانه در مورد دیگر، یک دوربین ارزان قیمت USB در داخل یک خانه با استفاده از نوار چسب نصب شده است.

3. با حفاظت از دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی
ما یک مفهوم جدید در مورد مدیریت دوربین های امنیتی، e-JIKEI با حفاظت از حریم خصوصی، پیشنهاد می کنیم کسانی که مالک و مدیریت تصاویر (صاحبان) و کسانی هستند که حق دیدن این تصاویر (بینندگان) دارند از طریق رمزگذاری تصاویر جدا شده [8]. بر اساس این مفهوم، تصاویر رمز شده هستند تنها از صاحب نظر به عنوان یک بیننده منتقل می شود، هرچند که مالک و تماشا در نظر داشته باشند، مانند در مورد جنایات؛ پس از آن، تصاویر رمزگذاری شده برای تماشا توسط تماشاگر بازسازی می شوند. با این روش، تصاویر می توانند باشند.
تنها زمانی مشاهده می شود که کاملا ضروری است. این مفهوم پیشنهاد شده است تا از ریسک نقض  دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی جلوگیری شود به خوبی برای کاهش بار اضافی روانی که شخص ثالث ممکن است با آن مقابله کند ترویج قرار دادن دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی در سراسر جوامع محلی.
با مدیریت سیستم دوربین امنیتی با استفاده از مفهوم ما، ممکن است به طور چشمگیری اثرات منفی را کاهش دهد در ارتباط با معرفی دوربین های امنیتی، مانند نگرانی ها در مورد نقض حریم خصوصی، بدون کاهش اثرات مثبت، مانند جلوگیری از جرم در مکان هایی غیر از کسانی که نیاز به امنیت بالا دارند و به طور مداوم نظارت،  به عنوان مثال، بیشتر جوامع، در حالی که ارائه تصاویر ضبط شده برای تحقیق مقامات در مورد جرم در یک نمونه عملی که در شهر کریو، Gunma Prefecture انجام شده است، یک سیستم دوربین امنیتی مبتنی بر کامپیوتر متعلق به آن است و توسط صاحبان فروشگاه های خرده فروشی وابسته به انجمن بازرگانان “Suehirocho Shotengai Shinkokyokai، “و تصاویر رمزگذاری شده و در سیستم ذخیره می شوند. برای مشاهده تصاویر ذخیره شده، نرم افزار ویژه نصب شده در رایانه های شخصی در اداره پلیس شهر کیریو باید مورد استفاده قرار گیرد. فقط زمانی که صاحبان فروشگاه های خرده فروشی و پلیس تعیین می کند که لازم است این تصاویر را مشاهده  کنید، تصاویر ذخیره شده از صاحبان منتقل می شوند از فروشگاه های خرده فروشی به پلیس. سپس، تصاویر ذخیره شده توسط پلیس مشاهده می شوند و برای اطلاعات استفاده می شوند.
تحقیقات تصاویر رمزگذاری شده که در فروشگاه های خرده فروشی ذخیره می شوند، پس از 30 روز به صورت خودکار حذف می شوند حوادث یا حوادث رخ داده است.
برای اثبات اینکه نرمافزار نصب شده در کامپیوتر قطعا تصاویر را با کلید رمز که تنها متعلق به آن است، رمزگذاری می کند پلیس، یک مقاله که مالک آن را هدف از سیستم دوربین قرار می دهد و اجازه می دهد تا تحقیقات توسط انجمن تجاری در هر زمان در نزدیکی دوربین قرار می گیرد. از آنجا که صاحبان فروشگاه های خرده فروشی صرفا مایل به حفاظت از خیابان خرید و مشتریان خود را، و قصد ندارند به حریم خصوصی مشتریان خود را نقض کنند.
سیستم نصب شده برای آنها ایده آل است.
در آزمایش سیستم مبتنی بر رایانه، متوجه شدیم که سیستم مبتنی بر PC بسیار کاربر پسند نیست از آنجا که برای ساکنان عادی برای نگهداری و کار کردن با رایانه های شخصی دشوار است. در آینده نزدیک، زمانی که اتوماسیون خانه است این مشکل رایج در عملیات PC حل شده است. با این حال، در این زمان، این یک مانع جدی برای این است استفاده گسترده از شبکه گسترده e-JIKEI در سراسر کشور. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم یک سیستم همه جانبه بدون آن را توسعه دهیم
استفاده از یک کامپیوتر.ما یک نمونه از سیستم های امنیتی دوربین “e-JIKEI Camera” را توسعه داده ایم که می تواند مفاهیم را درک کند “e-JIKEI با حفاظت از حریم شخصی”. شکل 3 نمونه اولیه دوربین E-JIKEI را نشان می دهد. این فقط یک AC نیاز دارد منبع تغذیه و می تواند در خارج از منزل مانند یک چراغ خیابانی متصل شود. اگر تولید انبوه باشد، هزینه هر دوربین خواهد بود کمتر از 200 دلار. ویژگی های دوربین توسعه یافته به شرح زیر است:
(1) این می تواند مفهوم “e-JIKEI با حفاظت از حریم خصوصی” را تحقق بخشد.
(2) همه تصاویر رمزگذاری شده و در حافظه ذخیره می شوند.
(3) برای رمزگشایی و مشاهده تصویر، هر دو نرم افزار خاص و کلید مخفی مورد نیاز است.
(4) دارای کارت حافظه 16 گیگابایتی است که در آن تصاویری که برای یک هفته گذشته ثبت شده اند.
(5) می توان آن را در خارج قرار داد.
(6) نیاز به برق AC فقط 100-240 ACV است.
(7) قیمت نمونه اولیه، 1000 قطعه اول، 500 تومان / قطعه است.
انواع مختلفی از سیستم های امنیتی دوربین موجود است. با این حال، سیستم با ویژگی های فوق نمی کند
وجود دارد، به جز دوربین جدید الکترونیکی JIKEI جدید.
دوربین E-JIKEI برای تحقق مفهوم ما یک سیستم دوربین امنیتی است که در آن کسانی که مالک هستند
تصاویر (صاحبان) و کسانی که حق مشاهده تصاویر (بینندگان) را با استفاده از تصویر جدا می کنند
رمزگذاری این مفهوم با هدف جلوگیری از خطر نقض  دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی، کاهش می یابد
304 Vacharee Prashyanusorn et al. / روش مهندسی 8 (2011) 301-307
بار اضافی روانشناختی که شخص ثالث ممکن است تجربه کند و ارتقاء امنیت قرار گیرد
دوربین در جوامع محلی.
در شهر کیریو ژاپن، یک آزمایش اجتماعی از 30 مه 2009 انجام شده است که در آن 11 دوربین وجود دارد بر روی قطب های چراغ های خیابانی در یک منطقه مسکونی نصب شده، همانطور که در شکل 3 (b) نشان داده شده است. شکل 4 نشان می دهد محل 11 دوربین الکترونیکی JIKEI و 411 لامپ خیابانی در منطقه، که در آن 2218 خانه واقع شده است. در آزمایش، صاحب تصاویر PTA (انجمن والدین-معلم) مدرسه ابتدایی Higashi است، و بیننده ایستگاه پلیس کریو است. با استفاده از یک تارنما، مفهوم e-JIKEI را با حفاظت از حریم خصوصی به ساکنان تمام خانه های 2218 توضیح داد
برای یکسان و در جلسه توضیحی که در سالن اجتماعات برگزار می شود، اطلاع دهید. پیشنهاد ما برای این آزمایش بود بدون هیچگونه نظر منفی، توسط ساکنان ارائه شده است. در طی شش ماه اول آزمایش، سه جنایات صورت گرفت متعهد شدند در هر مورد، پلیس از PTA درخواست کرد تصاویر را ارائه کند و PTA تصمیم به اعطای آن داد درخواست پلیس در طول آزمایش، بسیاری از ساکنان نظرات خود را ابراز کردند که دوربین های الکترونیکی JIKEI خیلی زیاد بودند
مؤثر در بهبود ایمنی جامعه، اما تعداد دوربین ها در مقایسه با دوربین بسیار کوچک بود
تعداد لامپ های خیابانی.

اگر مفهوم ما در دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی توسط جامعه پذیرفته شود، پس قابل توجه است تعدادی از دوربین ها که قابل مقایسه با تعدادی از چراغ های خیابانی هستند، در جوامع معرفی می شوند در سراسر کشور و جهان. سپس، هر خیابان با دوربین های متعدد و عکس های آن تماشا خواهد شد
هنگامی که یک جرم در یک جامعه اتفاق می افتد، مظنونین می توانند به پلیس ارائه شوند. در دوربین فعلی همه در یک دوربین امنیتی در شبکه E-JIKEI، دوربین باید برای باز کردن پنجره باز شود کارت حافظه. با این حال، این ناراحتی از دیدگاه حفاظت از دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی ، به ویژه در مورد ترجیح داده شده است
مرحله اولیه پذیرش تدریجی مفهوم ما در جامعه است. با این حال، در آینده نزدیک دوربین ها خواهند بود بعد از اینکه سیستم امنیتی اطلاعات بین صاحبان و بینندگان برقرار شد، به اینترنت متصل شد. پس از آن، عملیات آنلاین برای حل جرم و جنایت، مانند نجات کودک دوربین ربوده شده دوربین مدار بسته.

دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

دوربین های امنیتی با حفظ حریم خصوصی

در صورتی که دوربین را برای محافظت از سالمندان نصب میکنید باید نصب دوربین مداربسته برای سالمندان را مطالعه نمایید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

 

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید