دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو / پلاک خوان

دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو / پلاک خوان

ویژگی LPR (مجوز تشخیص پلاک) به دوربین مداربسته اضافه شد!

دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو
دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو

راه اندازی حالت LPR

دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو
دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو

فعال کردن حالت LPR در سیستم عامل دوربین مداربسته ساده است. پس از دسترسی به سیستم عامل دوربین از طریق مرورگر وب، کاربران از گزینه «تنظیمات دوربین» از منوی «نمایش زنده» را انتخاب می کنند، و سپس تنظیمات LPR را در قسمت «تنظیمات نوردهی» صفحه مشاهده می کنند.

دوربین ها در حال حاضر ۳ سطح مختلف سرعت ۰-۳۰ KM / H (0-19 MPH)، ۳۰-۶۰ KM / H (19-37 MPH) و ۶۰-۹۰ KM / H (37-66 MPH) پشتیبانی می کنند. حالت های مختلف LPR مختلف به طور خودکار فرکانس قرار گرفتن در معرض دوربین، زمان قرار گرفتن در معرض نوردهی و تنظیمات به دست می آید که می تواند توسط نصب کننده برطرف شود، اگر آنها نیاز به تنظیم داشته باشند.

کارت SD

اکثر دوربین های مداربسته با قابلیت کارت SD ساخته شده اند تا کاربران بتوانند ویدئو و عکس های فوری را مستقیما در دوربین ضبط کنند. ضبط SD در برنامه هایی که نیاز به قابلیت ضبط بسیار محدود دارند استفاده می شود.

NVR ضبط نرم افزار

دوربین های IP شامل مجوز نرم افزار ۶۴ گیگاهرتزی NVR (ضبط ویدئویی شبکه) است که به کاربران اجازه می دهد از یک سیستم عامل ویندوز به عنوان ضبط کننده سیستم نظارت تصویری خود استفاده کنند. این یک گزینه ضبط قوی تر برای کاربران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه NVR به مقاله راهنمای خرید دستگاه NVR رجوع کنید.

NUUO NVRs و نرم افزار نظارت

دوربین مداربسته های برند INFINITY با NUUO NVR و NUUO PC سازگار است. NUUO در واقع نرم افزار ۶۴ گیگاهرتزی NVR (Cam Grabba) را که شامل دوربین های INFINITY می شود، می سازد، اما این نسخه کامل از نرم افزار NUUO دوربین IP نیست.

NVR – ضبط ویدئو شبکه برای دوربین های IP

دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو
دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص پلاک خودرو

ضبط ویدیوهای شبکه AVIO (NVRs) با دوربین های IP کار می کند و همچنین با بسیاری از دوربین های IP 3rd Party سازگار است. طرفداران دوربین مداربسته در ایران میتوانند از محصولات برند INFINITY  تحت گارانتی طلایی آریا از فروشگاه دوربین مداربسته آریا دوربین های با قابلیت پلاک خوان خریداری کنند.

خرید دوربین مداربسته پلاک خوان در ایران

فروشگاه دوربین مداربسته آریا محصولات معتبر خود با برند INFINITY را تحت گارانتی طلایی آریا با نازلترین قیمت و خدمات پس از فروش در کنار تیم متخصص نصب و مهندسین مجرب تعمیرکار این مجموعه ارائه میکند.

محصولات برند infinity که قابلیت تشخیص پلاک دارند:

IP66323

IP65323

IP64323

IP50323

برای آشنایی با ویژگی های هر محصول و قیمت آنها به محصولات مراجعه کنید و یا با مهندسین و متخصص مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

یکی از مکانهایی که از دوربین پلاک خوان باید استفاده شود، نصب دوربین مداربسته در تعمیرگاه خودرو می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.