در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

نصب دوربین مداربسته موتورایز

دوربین مداربسته موتورایز یکی از دوربین های مدار بسته می باشد که فناوری موتورهای بر روی لنز دوربین مداربسته آنها تبدیل شده است و این قابلیت را دارد که با استفاده از موتور بتوانید تصویر را به صورت زنده زوم و یا کوچکنمایی انجام دهید لنزهای موتورایز این فعالیت را انجام می دهند که بتوانند دوربین مداربسته شما را به یک دستگاه دوربین با قدرت زوم دستی تبدیل کنیم.

دوربین مداربسته موتورایز
دوربین مداربسته موتورایز

موتورایز بودن لنز و دوربین مدار بسته

این طور که در عکس بالا مشاهده می فرمایید بر روی لنز دوربین مدار بسته موتور قرار گرفته است، این امکان را فراهم می‌آورد که بتوان لنز را به صورت عقب و جلو حرکت داد، دوربین های مداربسته موتورهای دارای موتور الکتریکی هستند که به منظور کنترل از راه دور با قابلیت چرخش لنز، تنظیم فاصله کانونی، زوم و فوکوس اتوماتیک را دارد.

این دسته از لنز ها درست برخلاف لنزهای وری فوکال که شما باید به صورت دستی آنها را تنظیم کنید این قابلیت را دارد که در طول کارکرد دستگاه دوربین مداربسته بتوان به صورت کامل اتوماتیک و با استفاده از موس آن را تنظیم نمود.

کاربران دوربین های مداربسته موتورایز می تواند با استفاده از رابط وب، اپلیکیشن، دستگاه دی وی آر  و یا گوشی تلفن هوشمند لنز دوربین مداربسته خود را به راحتی تحت کنترل درآورید.

مزایای استفاده از دوربین مداربسته موتورایز

متخصصان نصب دوربین مداربسته معتقدند در صورتی که تعداد دوربین‌های مداربسته شما زیاد است بهتر است برخی از آنها را از نوع موتورهای انتخاب نمایید اما باید توجه نمایید که مزیت دوربین مداربسته موتورهای به این است که همیشه یک کاربر پای دستگاه نشسته است و این امکان را دارد که بتواند زوم و فوکوس نماید لذا در صورتی که شما به صورت دائم از دوربین مداربسته استفاده می نمایید و آن را تحت کنترل خود دارید بسیار مزیت مناسب برای شما می باشد که دوربین مدار بسته موتورهای را انتخاب کنید تا را به راحتی بتوانید بدون جابجایی فیزیکی و تنظیمات دستی زمان گیر لنز دوربین های خود را از پشت سیستم تنظیم کنید،

مزایای دوربین مداربسته موتورایز

اینکه شما بتوانید به صورت زنده تصویر را زوم کنید، میتواند به خودی خود مزیت اصلی این نوع دوربین مداربسته باشد ولی سایر مزایای دوربین مداربسته با لنز موتورایز عبارت است از:

–  تنظیم زاویه دید لنز دوربین مداربسته برای استفاده ازاستفاده از امکانات نرم افزارهای دوربین مدار بسته مانند تشخیص چهره تشخیص پلاک  خودرو، ورود و خروج افراد و غیره

–  فوکوس اتوماتیک برای تصاویر کاملا شفاف و بدون تاری دید،

–  عدم نیاز به تنظیم دستی زاویه دید هنگام جابجایی محل نصب دوربین مدار بسته

–  امکان زوم اپتیکال لنز بدون نیاز به تنظیمات دستی

روش نصب دوربین مداربسته موتورایز

برای نصب دوربین مداربسته موتورایز نیازی به اقدام ویژه ای نمی باشد و تنها کافی است که شما مانند دوربین مداربسته عادی این نوع دوربین را نصب نماید و تنها کافی است که دیتگاه دی وی ار شما حالت کنترل شانزده تایی یا هگزا کنترل را داشته باشد آنگاه شما میتوانید به راحتی دوربین مداربسته خود را کنترل نماید و با استفاده  از ابزارهای در اختیار دوربین را زوم و فوکس نماید.

نمونه تصویر دوربین مداربسته موتورایز را میتوانید در این قسمت مشاهده نماید.
این دوربین به درخواست مشتری دارای موتور زوم میباشد که در حین تصویر زنده میتوان روی سوژه مورد نظر زوم کرد، به راحتی با موس میتوان زوم کرد، فاصله تا خیابان بیش از 20 متر می باشد.

دوربین مداربسته موتورایز
دوربین مداربسته موتورایز
دوربین مداربسته موتورایز را میتوایند برای نصب دوربین مداربسته در کارگاه، کارخانه و یا درب ورودی منازل خود استفاده نماید. حتما توصیه میشود که برای نصب دوربین مداربسته موتورایز از نصابی که تجربه نصب این نوع از دوربین مداربسته را دارد استفاده نماید در غیر این صورت برای شما مشکل ایجاد خواهد شد و نصب با کیفیتی نخواهید داشت. حتما باید مفاهیم Zoom و Focus را در خصوص دوربین مداربسته را مطالعه نمایید.

نتیجه گیری برای نصب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید. توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.
در این مقاله آموزشی سعی کردیم به شما در مورد مزایای استفاده از دوربین مداربسته با قدرت زوم را به شما معرفی کنیم تا در صورتی که میخواهید دوربین مداربسته خرید کنید، بهترین انتخاب را از فروشگاه دوربین مداربسته داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *