کاربردهای دوربین مداربسته در ایران توسط شرکت چشمان بیدار آریا

کاربردهای دوربین مداربسته

کاربردهای دوربین مداربسته
کاربردهای دوربین مداربسته

کاربردهای دوربین مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

 

جلوگیری از ارتکاب جرایم

کاربرد دوربین مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. از جلوگیری از جرایم رانندگی تا جرایم جنایی. استفاده نامحسوس از دوربین های مخفی نیز بسیار رواج یافته است ( نوعی خاص از دوربین مداربسته). بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد دارد.
آخرین تحقیقات آماری از شهر های بزرگ آمریکا و انگلستان نشان میدهد بعد از نصب دوربین های مداربسته در پارکینگ ها ۵۱ درصد از تعداد جرایم کاسته شده است. در فرودگاه ها میزان کاهش جرایم ۲۳% و در سایر مراکز عمومی روی هم رفته این مقدار ۷% بوده است.
-کاربرد صنعتی:
در کارخانجات صنعتی نیز از دوربین مداربسته در محل ها یا مراحلی از کار که حضور فیزیکی انسان خطرناک،دشوار یا حتی غیر ممکن است نیز بهره گرفته می شود. در کارخانجاتی مثل کارخانجات شیمیایی یا نیروگاه های هسته ای و یکی از بهترین کاربردهای دوربین مداربسته نظارت تصویری برای نظارت و ایمنی سالمندان است که شما در شرایط کرونا میتوانید خانواده خود را از راه دور ببینید.

نصب دوربین مداربسته کارخانه
نصب دوربین مداربسته کارخانه

در مراکز صنعتی استفاده از دوربین مداربسته اسکن خط تولید و دوربین های حرارتی رواج زیادی دارد.

کنترل ترافیک

امروزه در اکثر کشورهای جهان از دوربین های مداربسته برای کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سطح گسترده ای استفاده می شود. از جمله کنترل میزان ترافیک در خیابان ها و ارسال اطلاعات توسط GPS به رانندگانی که قصد عبور از مسیر آن خیابان ها را دارند.

کنترل ترافیک با دوربین مداربسته
کنترل ترافیک با دوربین مداربسته

تحت نظارت قراردادن تصادفات و شناسایی جرایم رانندگی حداقل کاربرد های دوربین مداربسته در کنترل وسایل نقلیه هستند. شناسایی اتوماتیک پلاک خودروها از جمله آخرین دستاورد های دوربین های مداربسته در این بخش می باشند.
-امنیت نقل و انتقالات:
در نقل و انتقلات عمومی از دوربین مداربسته برای جلوگیری از حوادثی که ممکن است در اثر خارج از دید بودن محل صورت بگیرد استفاده می شود. بطور مثال در متروها از دوربین مداربسته برای کنترل درهای ورود و خروج مسافران به منظور اطمینان از اینکه مسافر از در عبور کرده است و یا موارد مشابه آن در اتوبوس ها و قطارهای شهری.

فروشگاه دوربین مداربسته یکی از بزرگترین مراکز فروش دوربین مداربسته در ایران است که امکان ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته را دارا میباشد و شما میتوانید تمام خدمات مورد نیاز خود را از این فروشگاه تامین نمایید.

جهت خرید دوربین مداربسته و یا دوربین مداربسته دید در شب به صفحه محصولات دوربین مداربسته بروید.

نصب دوربین مداربسته در محیط صنعتی

فروشگاه دوربین مداربسته تجربه طولانی مدت در نصب سیستم های دوربین های مدار بسته در شرایط خواستار مانند حیاط ذخیره زغال سنگ ، ایستگاه های برق و سایر تاسیسات بیشتر در صنعت برق دارد. بیشتر کاربردهای خدمات ما راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته نظارت بر ماشین آلات معدن و فناوری هستند.

نصب سیستم های دوربین مداربسته در صنایع سنگین ، مشکلات ، لرزش ، گرد و غبار زیاد ، خطر آسیب مکانیکی را به وجود می آورد. سیستم های دوربین مدار بسته رایج برای چنین شرایط سنگین طراحی نشده اند و این موضوعی است که شمه به عنوان یک کارفرما برای نصب دوربین مداربسته در محیط صنعتی باید مد نظر قرار بدهید. ما فقط از دوربین ها ، لنزها ، محل های دوربین ، کنسول های نصب شده و تجهیزات الکتریکی با دقت انتخاب شده استفاده می کنیم. ما از مؤلفه هایی از تولیدکنندگان به اثبات رسیده مانند سونی ، سامسونگ ، Videotec ، Axis و طیف کاملی از محصولات با کیفیت بالا ارائه شده توسط Bosch استفاده می کنیم و همچنین میتوانید از دوربین مداربسته INFINITY که برای شرایط محیطهای صنعتی استفاده نماید. سیستمهای فعلی امکان استفاده از کابل های کواکسیال ، فیبر نوری یا انتقال دیجیتال TCP / IP را برای استفاده در مسافت های طولانی امکان پذیر می سازند. ما همچنین از دستگاه های انتقال دهنده مایکروویو استفاده می کنیم. برای شرایط اضافی باید از دوربین مداربسته مخصوص استفاده نماید.
با استفاده از این فناوری می توان دوربین های مدار بسته را با شرایط بسیار زیاد و دمای شدید نصب کرد.

نتیجه گیری کاربردهای دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مدار بسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا نصب دوربین مداربسته فروشگاه خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.