محل های مخفی كردن دوربین مدار بسته جاسوسی

جاسوسان می توانند دوربین مداربسته جاسوسی را در قسمت های مختلف خانه جاسازی کرده و اطلاعات خود را بدست بیاورند.یکی دیگر از جاهای مخفی سازی دوربین جاسازی دوربین در لوستر میباشد.رعایت حریم خصوصی با دوربین مداربسته جاسوسی مغايرت دارد.

همچنین نیز برای خرید این نوع دوربین ها هم باید اطلاعات کافی داشته باشیم.جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص موضوع راهنمای خرید دوربین مداربسته جاسوسی به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

یافتن دوربین مداربسته جاسوسی
یافتن دوربین مداربسته جاسوسی

مهم ترين روش هاي يافتن دوربین مدار بسته جاسوسی

نحوه يافتن دوربین مداربسته جاسوسی

در ابتدا به وضع و ترتيب خانه خوب نگاه كنيد در صورتی كه وسيله ای در محل خود نباشد و نظم و ترتيب خانه بهم خورده باشد در اين صورت می توانيد به وضع خانه مشكوك شده و مدتی را به دنبال دوربین جاسوسی بگرديد.

 مراحل یافتن دوربین مدار بسته جاسوسی در شب

برای یافتن دوربین مداربسته جاسوسی، در شب، کلیه چراغ ها را خاموش کرده و با چراغ قوه موبایل خود اتاق را اسکن کنید.  بیشتر لنزهای دوربین، نور را منعکس می کنند و شما با این روش می توانید دوربین مدار بسته جاسوسی و ساير دستگاه های جاسوسی را در منزل پيدا كنيد.

برای سيستم عامل موبایل با سیستم اندروید و  iOS نرم افزارهاي يافتن دوربین جاسوسی طراحي شده است. البته برخی دوربین مدار بسته جاسوسی با سیم کارت کار می کنند و ممکن است که با جستجوی شما مشخص نشوند.

یافتن دوربین مداربسته جاسوسی
یافتن دوربین مداربسته جاسوسی

یافتن دوربین مدار بسته جاسوسی با جستجوی دوربین های شبکه

شما در روش دیگری می توانید دوربین مداربسته جاسوسی شبکه با جستجوی شبکه وای فای پیدا نمایید. زمانی که شبکه وای فای گوشی خود را باز می کنید می توانید تمامی دوربین های موجود در شبکه را پیدا نمایید و بعد از این آن ها را پیدا کردید آن ها را از محل خود خارج نمایید.

یافتن دوربین مدار بسته جاسوسی با هر خروجی متصل به شبکه وای فای

شما می توانید شبکه وای فای نه تنها با دوربین بلکه با لپ تاپ، تبلت، فون تب و هر خروجی متصل به وای فای را جستجو کنید و در نهایت دوربین جاسوسی را پیدا کنید.  بعد از این که اسکن دستگاه ها تمام شد می توانید IP دوربین جاسوسی را تشخيص دهيد. اگر هنگام اسكن، به مورد مشكوكی برخورد كرده ايد می توانيد آن را يادداشت كرده و در نوبت بعدی دوباره اسكن كنيد و در نهايت مورد مشكوك را پيدا كنيد. بعد از اين كه دوربين ها را شناسايی كرديد می توانيد به سراغ آن ها برويد و يك به يك آن ها را شناسايی و خاموش كرده و از محل خود آن ها را خارج كنيد.

 نحوه شناسايی دوربین مدار بسته جاسوسی ديد در شب

براي اين كه بتوانيد اين چنين دوربين هايی را پيدا كنيد لازم است كه به دنبال چراغ های مادون قرمز باشيد و در اكثر دوربين مداربسته جاسوسي از لامپ های مادون قرمز استفاده شده است. در صورتي كه تلفن همراه شما به نرم افزار شناسايی لامپ هاي مادون قرمز مجهز باشد می توانید این چنین دوربین هایی را به راحتی تشخیص دهید. شما با دوربین عقب گوشی می توانید اشعه های مادون قرمز را شناسایی کنید و اگر دوربین عقب قادر به انجام این کار نیست می توانید با دوربین سلفی این کار را انجام دهید. شما می توانید با خاموش کردن چراغ های اتاق، این دوربین ها را به راحتی پیدا کنید. شما می توانید دوربین گوشی خود را به همه زوایای اتاق بچرخانید و هر جا که انعکاس نوری را مشاهده کردید، مطمئن شوید که دوربین مداربسته ای در آن زاویه پنهان شده است.

مطالعه کنید : دوربین مدار بسته مخفی برای منزل

یافتن دوربین مداربسته جاسوسی
یافتن دوربین مداربسته جاسوسی

 شناسایی با دوربین مدار بسته جاسوسی با ردیاب های دوربین

این دستگاه ها می توانند همه نوع دوربین های مداربسته را شناسایی کنند. شما با این ابزارها می توانید هر نوع دوربینی را در هر جای محل خود به راحتی شناسایی کنید. امروزه در بسیاری از هتل ها، بیمارستان ها و سالن های کنفرانس با این ابزار می توانند همه نوع دوربینی را شناسایی کنند. وسیله ای مطمئن است و شما بعد از این که این نوع ابزار را خریداری کردید می توانید با اسکن کردن محل خود هر نوع دوربین مداربسته جاسوسی را شناسایی کرده و محل آن را تشخیص دهید.

شناسایی دوربين جاسوسی با قرار دادن انگشت خود روی آینه

اگر در محل شما آینه ای وجود دارد  می توانید انگشت خود را روی آینه قرار دهید و در صورتی که بین شما و آینه ای فاصله ای وجود داشته باشد پس مشخص می شود که در آن محل، دوربين مداربسته جاسوسی کار گذاشته شده است.

شناسایی دوربين جاسوسی با جستجوی دقیق محل زندگی و کار خود

برای شناسایی دوربين مداربسته جاسوسی می توانید محل زندگی و کار خود را نقطه به نقطه جستجو کنید و همه دستگاه های برقی مشکوک محل را به دقت بررسی کنید تا در نهایت دوربين مداربسته جاسوسی را پیدا کنید. شما می توانید محل و اتاق یا سالن خود را به چهار قسمت تقسیم نموده و در هر مرحله یک ربع از چهار قسمت اتاق را بررسی و جستجو نمایید.

یافتن دوربین مداربسته جاسوسی
یافتن دوربین مداربسته جاسوسی

یافتن دوربین مداربسته جاسوسی

روش های جستجو توضیح
اسکن کردن شبکه وای فای جستجو و شناسایی IP دوربين هاي شبكه
جستجو با نور فلاش لایت دوربین انعكاس نور دوربين موبايل توسط لنزهاي دوربين پنهان شده
جستجوی چراغ های مادون قرمز شناسايي چراغ هاي مادون قرمز دوربين
قرار دادن انگشت روی آینه توجه به فاصله خلاء بين آينه و انگشت
جستجوی سنتی همه دستگاه های محل بررسي همه دستگاه هاي محل و ساير دستگاه هاي مشكوك
عنوان مقاله: یافتن دوربین مداربسته جاسوسی