مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی

در مقاله های دوربین مداربسته انرژی خورشیدی به تعریف دوربین مداربسته خورشیدی و در مقاله اطلاعات تکمیلی درباره ی دوربین مدار بسته خورشیدی به مطالب مهم در مورد سیستم دوربین امنیتی انرژی خورشیدی پرداختیم. اکنون، بیایید به مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی نگاه کنیم تا ببینید چه چیزی از آنها انتظار می رود. از مهمترین مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی میتوان به کم کردن هزینه های برق اشاره کرد. بقیه مزایا:

  1. انعطاف پذیری در مکان نصب

یک دوربین مداربسته خورشیدی نیاز به هیچ کابل و شبکه برق ندارد. بنابراین می توان آن را در برنامه های نظارتی مختلف مانند سایت های از راه دور و محیط های چالش برانگیز جغرافیایی استفاده کرد.

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی

  1. آسان برای نصب و حرکت

دوربین های بی سیم مداربسته خورشیدی به سرعت در هر مکان مورد نظر شما نصب می شوند، زیرا شما نیازی به اجرای هر گونه کابل و یا مته کاری ندارید، که کاملا یک گزینه امنیتی مقرون به صرفه می باشد. شما همچنین می توانید از ویژگی امکان حرکت دوربین های مداربسته خورشیدی خود در صورتی که به مکان دیگری منتقل میشوید, استفاده کنید.

  1. محیط زیست دوستانه

با استفاده از نور خورشید تجدید پذیر، دوربین های خورشیدی محیط زیست را نابود نخواهد کرد و باعث ایجاد آلودگی نمیشود. همچنین جلوگیری میکند از تولید ضایعات و باتری های یکبار مصرف که بقیه ی سیستم های نظارت باعث آن می شوند.

علاوه بر این، ایجاد زیرساخت برای پشتیبانی از سیستم های نظارتی سنتی می تواند مخرب باشد. دوربین های نظارت مبتنی بر خورشیدی نیاز به هیچ زیرساخت ندارند و می توانند در مناطقی حتی مانند تالاب حفظ شوند.

  1. نظارت روزانه و شبانه

همانطور که در مقاله اطلاعات تکمیلی درباره ی دوربین مدار بسته خورشیدی توضیح داده شد، دوربین های مداربسته بی سیم امنیتی خورشیدی می توانند توسط باتری های قابل شارژ در شب، زمانی که نور خورشید در دسترس نیست، از طریق باتری قابل شارژ باشد.

دوربین های امنیتی فیبر خورشیدی برخی از مارک های معتبر با سنسورهای ستاره ای که می توانند دید شبانه درخشان را ارائه دهند، یک جهش بزرگ در مقایسه با سایر دوربین های امنیتی هستند. البته این تکنولوژی در حال حاضر در ایران موجود نیست.

در زیر تصویر دید در شب تصویر گرفته شده توسط دوربین بی سیم خورشیدی با سنسور حرکت است.

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته خورشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین مداربسته دید در شب به این مقاله رجوع کنید.

  1. آسان به مقیاس

دوربین های امنیتی خورشیدی همچنین به عنوان یک راه حل قابل انعطاف در نظر گرفته می شوند اگر می خواهید دوربین های 2 یا 3 بعدی را اضافه کنید.

به لطف نمایشگر دوربین مداربسته، شما همچنین می توانید تماشای زنده چند دوربین خورشیدی IP را به طور همزمان بر روی گوشی هوشمند خود تماشا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین مداربسته تحت شبکه به مقاله معرفی دوربین IP در دوربین مداربسته رجوع کنید.

  1. طول عمر طولانی دوربین های امنیتی خورشیدی

اکثر تولیدکنندگان پنل های خورشیدی، 25 سال گارانتی استاندارد را ارائه می دهند که به این معنی است که پنل خورشیدی برای دوربین های مداربسته هنوز هم می تواند بدون 25 درصد قدرت کمتر از 80 درصد تولید کند و همچنین نیاز به نگهداری کمی دارند.

برای خرید دوربین مداربسته برند infinity تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب و مهندسین مجرب تعمیرکار دوربین مداربسته با مجموعه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید تا با کمترین قیمت از باکیفیت ترین محصولات و تخصصی ترین خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

حفظ امنیت منزل و محل کسب و کارتان را به ما بسپارید.

ایمان قنبری
author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *